Primat

Inlagd fisk på ICA Robertsfors

37 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Robertsfors

jämförpris 233 kr/kg pris 50 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Robertsfors

jämförpris 809 kr/kg pris 23 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Robertsfors

jämförpris 478 kr/kg pris 81 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Robertsfors

jämförpris 549 kr/kg pris 41 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Robertsfors

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Robertsfors

jämförpris 400 kr/kg pris 30 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Robertsfors

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Robertsfors

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 232 kr/kg pris 29 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Robertsfors

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Robertsfors

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Robertsfors

jämförpris 120 kr/kg pris 36 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Robertsfors

jämförpris 93 kr/kg pris 23 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Robertsfors

jämförpris 282 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Robertsfors

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Robertsfors

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 432 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 454 kr/kg pris 57 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Robertsfors

jämförpris 236 kr/kg pris 28 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 232 kr/kg pris 29 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Robertsfors

jämförpris 202 kr/kg pris 22 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 167 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bit 215g

Matjessill i bit 215g

ICA · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Robertsfors

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Robertsfors

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Robertsfors

jämförpris 254 kr/kg pris 28 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Robertsfors

jämförpris 461 kr/kg pris 37 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Robertsfors

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Robertsfors

jämförpris 493 kr/kg pris 99 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Robertsfors

jämförpris 240 kr/kg pris 41 kr
Räkor rökta ca

Räkor rökta ca

Korshags · 1000 g

ICA Robertsfors

jämförpris 180 kr/kg pris 180 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Robertsfors

jämförpris 298 kr/kg pris 51 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Robertsfors

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Robertsfors

jämförpris 258 kr/kg pris 28 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Robertsfors

jämförpris 243 kr/kg pris 43 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Robertsfors

jämförpris 337 kr/kg pris 24 kr
Tyck till