Primat

Trädgård på ICA Robertsfors

68 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ampel Petunia småblommig 27 cm

Ampel Petunia småblommig 27 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 350 kr/st pris 350 kr
Arrangemang Jul

Arrangemang Jul

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 250 kr/st pris 250 kr
Azalea 13cm Höjd 23cm varierande färger

Azalea 13cm Höjd 23cm varierande färger

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Robertsfors

jämförpris 12 kr/st pris 60 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 3,50 kr/l pris 35 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 15000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 2,66 kr/l pris 40 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 6 kr/l pris 25 kr
Bukett Fars dag medium 50cm

Bukett Fars dag medium 50cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 140 kr/st pris 140 kr
Bukett Kompakt 30cm Rosa Bandet

Bukett Kompakt 30cm Rosa Bandet

ICA · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Bukett Lunelli 50cm

Bukett Lunelli 50cm

ICA · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 250 kr/st pris 250 kr
Campanula special 10,5cm

Campanula special 10,5cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Dendrobium orkidé 12cm kruka vit

Dendrobium orkidé 12cm kruka vit

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 160 kr/st pris 160 kr
Dill Gold Crown Organic 1-p

Dill Gold Crown Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Gurka, Frilands, Sonja, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Gurka, Kruka, Kaikura F1, Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Hyacint blå 1-p

Hyacint blå 1-p

, · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Hyacint rosa 1-p

Hyacint rosa 1-p

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

ICA · 7 st

ICA Robertsfors

jämförpris 19 kr/st pris 130 kr
Kalanchoe 10,5cm orange

Kalanchoe 10,5cm orange

ICA · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Kr Klass 11,5cm Grön

Kr Klass 11,5cm Grön

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Allis grön

Kruka Allis grön

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Kruka Ansikte 12cm

Kruka Ansikte 12cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Kruka Blomma 15 cm

Kruka Blomma 15 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 229 kr/st pris 229 kr
Kruka Dima mix

Kruka Dima mix

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 125 kr/st pris 125 kr
Kruka Eira vit 12cm

Kruka Eira vit 12cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 140 kr/st pris 140 kr
Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

Kruka Klassisk 11,5cm Terracotta

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Oat

Kruka Klassisk 13,5cm Oat

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Terracotta

Kruka Klassisk 13,5cm Terracotta

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 120 kr/st pris 120 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Grön

Kruka Klassisk 15,0cm Grön

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 150 kr/st pris 150 kr
Kruka kotte brun 13cm x12

Kruka kotte brun 13cm x12

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 130 kr/st pris 130 kr
Kruka Prick Grön 10,5cm

Kruka Prick Grön 10,5cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Kruka Rand Vit

Kruka Rand Vit

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Yara vit

Kruka Yara vit

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 11 kr/l pris 45 kr
Ljung Calluna 10 cm

Ljung Calluna 10 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Ljung Calluna rosa 10,5 cm

Ljung Calluna rosa 10,5 cm

ICA · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Ljung Calluna Twin 11cm kruka blandade färger i krukan

Ljung Calluna Twin 11cm kruka blandade färger i krukan

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Morot Sommar Berlicum 2 Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Robertsfors

jämförpris 11 kr/st pris 22 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 119 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Robertsfors

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Robertsfors

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Robertsfors

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 14 kr/l pris 55 kr
Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Persilja Giganante Italia Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Rosor 9-p 50cm Fairtrade blandade färger i buketten

Rosor 9-p 50cm Fairtrade blandade färger i buketten

ICA · 9 st

ICA Robertsfors

jämförpris 14 kr/st pris 129 kr
Rosor 9-p 50cm Röda Korset varierande färger Fairtrade

Rosor 9-p 50cm Röda Korset varierande färger Fairtrade

ICA · 9 st

ICA Robertsfors

jämförpris 14 kr/st pris 130 kr
Rumsgran Araucaria

Rumsgran Araucaria

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 180 kr/st pris 180 kr
Sallat, Huvud, Suzan, Organic Nelosn Garden

Sallat, Huvud, Suzan, Organic Nelosn Garden

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 33 kr/st pris 33 kr
Serbgran 21 cm

Serbgran 21 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Silverek 12 cm

Silverek 12 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Sockerärt Organic 1-p

Sockerärt Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Sommarplant 6-pack

Sommarplant 6-pack

6 st

ICA Robertsfors

jämförpris 22 kr/st pris 130 kr
Squash Organic Nelson 1-p Garden

Squash Organic Nelson 1-p Garden

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 32 kr/st pris 32 kr
Squash, Yellowstar F1

Squash, Yellowstar F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 49 kr/st pris 49 kr
Stjärnöga mix 11,5cm kruka varierande färger

Stjärnöga mix 11,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Så & kaktusjord

Så & kaktusjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 13 kr/l pris 54 kr
Tomat Hög Bolstar Granda Organic 1-p

Tomat Hög Bolstar Granda Organic 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Trädgårdsnejlika 12 cm

Trädgårdsnejlika 12 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Tulpaner

Tulpaner

9 st

ICA Robertsfors

jämförpris 9 kr/st pris 80 kr
Vit hyacint 1-p

Vit hyacint 1-p

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Robertsfors

jämförpris 45 kr/l pris 45 kr
Vårhyacint 7 cm

Vårhyacint 7 cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Ädelcypress 12cm

Ädelcypress 12cm

1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Ärt Märg-Kelwedon Wonder Org.

Ärt Märg-Kelwedon Wonder Org.

Nelson Garden · 1 st

ICA Robertsfors

jämförpris 47 kr/st pris 47 kr
Tyck till