Primat

Trädgård på ICA Nära Kubiken

40 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Arrangemang Ros i Zinkkruka

Arrangemang Ros i Zinkkruka

, · 1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm Vit

Aster dubbelblommande 11cm kruka Höjd 28cm Vit

, · 1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Begonia 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

Begonia 12cm kruka Höjd 25cm varierande färger

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Nära Kubiken

jämförpris 2,99 kr/l pris 30 kr
Buk Karusell

Buk Karusell

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Bukett Ljuvlig large 50cm

Bukett Ljuvlig large 50cm

ICA · 1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

Bukett Midsommar med blåklint medium 50cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Bukett Spectra 50cm x6

Bukett Spectra 50cm x6

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Student medium 50cm gul-blå

Bukett Student medium 50cm gul-blå

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Bukett Vacker kompakt 35cm

Bukett Vacker kompakt 35cm

ICA · 1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Bärljung 10,5cm kruka Höjd 15cm varierande färger

Bärljung 10,5cm kruka Höjd 15cm varierande färger

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 89 kr/st pris 89 kr
Dahlia 12cm

Dahlia 12cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 3,74 kr/st pris 30 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 6 kr/st pris 25 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Glamini

Glamini

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Gurka, Frilands-, Moneta

Gurka, Frilands-, Moneta

Nelson Garden · 1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Julstjärna 3-4 grenad med glitter 11cm kruka Höjd 18cm röd

Julstjärna 3-4 grenad med glitter 11cm kruka Höjd 18cm röd

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 69 kr/st pris 69 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm gul

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm gul

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm rosa

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm vit

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

Kalanchoe dubbelblommande mini 6cm kruka Höjd 12cm röd

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Krysantemum 11,5 cm

Krysantemum 11,5 cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Krysantemum rosa 11,5 cm

Krysantemum rosa 11,5 cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 59 kr/st pris 59 kr
Krysantemum special 10,5cm kruka Höjd 23cm varierande färger

Krysantemum special 10,5cm kruka Höjd 23cm varierande färger

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 23 kr/st pris 69 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blå

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blå

3 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 26 kr/st pris 79 kr
Kvistrosor 5-p 50cm varierande färger

Kvistrosor 5-p 50cm varierande färger

ICA · 5 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 20 kr/st pris 99 kr
Liljor i bunt 50cm

Liljor i bunt 50cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 99 kr/st pris 99 kr
Månadsbukett

Månadsbukett

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 159 kr/st pris 159 kr
Pensé 8cm

Pensé 8cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Pensé storblommig 6-p varierande färger

Pensé storblommig 6-p varierande färger

6 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 13 kr/st pris 79 kr
Peperomia 10,5 cm

Peperomia 10,5 cm

1 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 79 kr/st pris 79 kr
Rosor 10-p 40 cm Fairtrade röda

Rosor 10-p 40 cm Fairtrade röda

ICA · 10 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 9 kr/st pris 89 kr
Rosor 10-p 40cm Fairtrade gula

Rosor 10-p 40cm Fairtrade gula

ICA · 10 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 10 kr/st pris 99 kr
Rosor 7-p 50cm gul-blå

Rosor 7-p 50cm gul-blå

7 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 17 kr/st pris 119 kr
Solrosor 3-p

Solrosor 3-p

3 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 23 kr/st pris 69 kr
Storblommiga rosor 7-p 50cm varierande färger

Storblommiga rosor 7-p 50cm varierande färger

ICA · 7 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 21 kr/st pris 149 kr
Tistel 3-p

Tistel 3-p

3 st

ICA Nära Kubiken

jämförpris 26 kr/st pris 79 kr
Tyck till