Primat

Trädgård på ICA Signalen, Linköping

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bananflugefälla Limark 5-p

Bananflugefälla Limark 5-p

Nelson Garden · 5 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 11 kr/st pris 57 kr
Bladlöss Effekt

Bladlöss Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 372 kr/l pris 186 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 3,80 kr/l pris 38 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 6 kr/l pris 26 kr
Citrusnäring

Citrusnäring

Stroller · 350 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 163 kr/l pris 57 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 9 kr/st pris 37 kr
Getingspray

Getingspray

Raid · 300 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 367 kr/l pris 110 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 300 kr/l pris 90 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 11 kr/l pris 43 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 2,40 kr/l pris 24 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 10 kr/st pris 21 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 57 kr/st pris 114 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 560 kr/kg pris 140 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 360 kr/l pris 180 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 1,27 kr/st pris 38 kr
Säckklämma 1-p

Säckklämma 1-p

Twixit · 1 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Så & kaktusjord

Så & kaktusjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 13 kr/l pris 54 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 4,50 kr/l pris 45 kr
Twister 1-p

Twister 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 26 kr/st pris 26 kr
Tösalt H & Möhring

Tösalt H & Möhring

Salinity · 1000 g

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 50 kr/l pris 50 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Signalen, Linköping

jämförpris 168 kr/l pris 42 kr
Tyck till