Primat

Alkoholhaltig dryck på ICA Sigtuna

75 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Cider Ananas/Passioncider UTS

Cider Ananas/Passioncider UTS

Herrljunga · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Cider Crisp Apple 4-pack

Cider Crisp Apple 4-pack

Kopparberg · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 43 kr
Cider Flädercider 0.5%

Cider Flädercider 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Cider Kir-ish 4-p 33cl

Cider Kir-ish 4-p 33cl

Kopparberg · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 43 kr
Cider Strawberry/Lime 4-pack 33cl

Cider Strawberry/Lime 4-pack 33cl

Kopparberg · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 43 kr
Cider Äppelcider Sockerfri 0.5%

Cider Äppelcider Sockerfri 0.5%

Herrljunga · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Dryck Limone Spritz

Dryck Limone Spritz

Aprezzare · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 129 kr/l pris 97 kr
Folköl Session Pale Ale

Folköl Session Pale Ale

Oppigårds · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Glögg 2,25% Ekologisk

Glögg 2,25% Ekologisk

Dufvenkrooks · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 40 kr
Glögg Blodapelsin 2,2%

Glögg Blodapelsin 2,2%

Dufvenkrooks · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Glögg Blåbär/Lingon 2.2%

Glögg Blåbär/Lingon 2.2%

Dufvenkrooks · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 37 kr
Glögg Chili & Choklad 2,2%

Glögg Chili & Choklad 2,2%

Dufvenkrooks · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Glögg Hjortron 2,2%

Glögg Hjortron 2,2%

Dufvenkrooks · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 38 kr
Glögg Koncentrat 50cl Saturnus

Glögg Koncentrat 50cl Saturnus

Saturnus 1893 · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 29 kr
Glögg utan tillsatt socker 2,2%

Glögg utan tillsatt socker 2,2%

Saturnus 1893 · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 40 kr/l pris 30 kr
Hugo Spritz

Hugo Spritz

Aprezzare · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 129 kr/l pris 97 kr
Lättglögg 2,2%

Lättglögg 2,2%

Blossa · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 51 kr/l pris 38 kr
Lättvinsglögg 2,2%

Lättvinsglögg 2,2%

ICA · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/l pris 31 kr
Lättöl 2,1% 6-p

Lättöl 2,1% 6-p

Grängesberg · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 38 kr
Lättöl 2.25% 6-pack

Lättöl 2.25% 6-pack

Burgenfels · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 105 kr/l pris 35 kr
Mousserande Fläderblomsvin 0,5%

Mousserande Fläderblomsvin 0,5%

Kiviks Musteri · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/l pris 58 kr
Mousserande Rabarbervin 0.5%

Mousserande Rabarbervin 0.5%

Kiviks Musteri · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/l pris 58 kr
Mousserande Vin

Mousserande Vin

Richard Juhlin · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 132 kr/l pris 99 kr
Shiraz Rött vin Alkoholfri

Shiraz Rött vin Alkoholfri

Jacob's Creek · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/l pris 80 kr
Svagdricka 2.1%

Svagdricka 2.1%

Kopparbergs · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/l pris 15 kr
Svagdricka Gammeldags 2%

Svagdricka Gammeldags 2%

Spendrups · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 14 kr
Vin Mousserande Alkoholfri

Vin Mousserande Alkoholfri

Mionetto · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/l pris 113 kr
Öl - Lager 2,8% 6-pack

Öl - Lager 2,8% 6-pack

Burgenfels · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 61 kr/l pris 30 kr
Öl - Lager 3,5% 6-pack

Öl - Lager 3,5% 6-pack

Burgenfels · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 159 kr/l pris 52 kr
Öl 1664 Blanc 3.5%

Öl 1664 Blanc 3.5%

Kronenbourg · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Öl 2,8% 50cl 6-p

Öl 2,8% 50cl 6-p

Mariestads · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 51 kr
Öl 3,5% 33cl 4-p

Öl 3,5% 33cl 4-p

Melleruds · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/l pris 54 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Carlsberg · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 60 kr/l pris 20 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Staropramen · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Öl 3,5% 44cl 4-p

Öl 3,5% 44cl 4-p

Guinness · 1760 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 94 kr
Öl 3,5% 50cl 4-p

Öl 3,5% 50cl 4-p

Staropramen · 2000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 35 kr/l pris 70 kr
Öl 3,5% 50cl 6-p

Öl 3,5% 50cl 6-p

Mariestads · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 85 kr
Öl 3,5%

Öl 3,5%

Mariestads · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 37 kr/l pris 19 kr
Öl 3,5% Session IPA

Öl 3,5% Session IPA

Brooklyn · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 60 kr/l pris 20 kr
Öl 3.5% 6-p

Öl 3.5% 6-p

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 183 kr/l pris 60 kr
Öl 3.5% 6x50cl

Öl 3.5% 6x50cl

Pripps Blå · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 24 kr/l pris 72 kr
Öl alkoholfri ipa Easy Rider

Öl alkoholfri ipa Easy Rider

Gotlands Bryggeri · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 52 kr/l pris 17 kr
Öl Bayerskt 2.8% 6x50cl

Öl Bayerskt 2.8% 6x50cl

Falcon · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 45 kr
Öl Bärnstenslager Bayerskt 3.5% 50cl 6-pack

Öl Bärnstenslager Bayerskt 3.5% 50cl 6-pack

Falcon · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 25 kr/l pris 75 kr
Öl Bärnstenslager Karaktär 3.5% 6x33cl

Öl Bärnstenslager Karaktär 3.5% 6x33cl

Eriksberg · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 37 kr/l pris 73 kr
Öl 3,2% 35cl 6-p

Öl 3,2% 35cl 6-p

Corona · 2130 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 45 kr/l pris 96 kr
Öl Glutenfri Ekologisk 3,5%

Öl Glutenfri Ekologisk 3,5%

Grain d'Orge · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 96 kr/l pris 24 kr
Öl Höga Kusten 3.5% 4-pack 33cl

Öl Höga Kusten 3.5% 4-pack 33cl

Zeunerts · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/l pris 54 kr
Öl ipa Mad Canary Session 3.5%

Öl ipa Mad Canary Session 3.5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 52 kr/l pris 17 kr
Öl ipa Peoples Bulldog 3.5%

Öl ipa Peoples Bulldog 3.5%

Gotlands Bryggeri · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/l pris 21 kr
Öl Jul Mörk Lager Alkoholfri

Öl Jul Mörk Lager Alkoholfri

Eriksberg · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 52 kr/l pris 17 kr
Öl Julebrygd 3,5% 50cl 4-p

Öl Julebrygd 3,5% 50cl 4-p

Mariestads · 2000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 66 kr
Öl Lager 3,5% 50cl 6-p

Öl Lager 3,5% 50cl 6-p

Heineken · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 85 kr
Öl Lager 3,5%

Öl Lager 3,5%

Heineken · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/l pris 24 kr
Öl Lager 3,5% 6-pack

Öl Lager 3,5% 6-pack

Burgenfels · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 122 kr/l pris 61 kr
Öl Lager 3.5%

Öl Lager 3.5%

Brooklyn · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 60 kr/l pris 20 kr
Öl Lager Alkoholfri 6x33cl

Öl Lager Alkoholfri 6x33cl

Corona · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 99 kr
Öl Ljus alkoholfri 0,0%

Öl Ljus alkoholfri 0,0%

Heineken · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 18 kr
Öl Ljus EKO A.fri 0.5%

Öl Ljus EKO A.fri 0.5%

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/l pris 11 kr
Öl ljus lager 2.8% 33cl 6-pack 2.8%

Öl ljus lager 2.8% 33cl 6-pack 2.8%

Spendrups · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/l pris 32 kr
Öl Ljus Lager 3.5% 6x50cl

Öl Ljus Lager 3.5% 6x50cl

Falcon · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 25 kr/l pris 75 kr
Öl ljus lager 2.8% 6-p

Öl ljus lager 2.8% 6-p

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 92 kr/l pris 46 kr
Öl Ljus lager 3,5%

Öl Ljus lager 3,5%

Peroni · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 72 kr/l pris 24 kr
Öl ljus lager 3,5% 6-p

Öl ljus lager 3,5% 6-p

Norrlands Guld · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 162 kr/l pris 81 kr
Öl Ljus Lager 3.5% 6-p

Öl Ljus Lager 3.5% 6-p

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 214 kr/l pris 71 kr
Öl ljus lager EKO 3.5%

Öl ljus lager EKO 3.5%

Norrlands Guld · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/l pris 16 kr
Öl Ljus Lager Folköl 2.8% 6x50cl

Öl Ljus Lager Folköl 2.8% 6x50cl

Pripps Blå · 3000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 14 kr/l pris 43 kr
Öl Ljus Lager Lättöl 2.2%

Öl Ljus Lager Lättöl 2.2%

Pripps Blå · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 25 kr/l pris 8 kr
Öl Ljus Lager Original 3.5% 6x33cl

Öl Ljus Lager Original 3.5% 6x33cl

Eriksberg · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/l pris 62 kr
Öl ljus lager Öl Haze Lager A.fri 4x33cl

Öl ljus lager Öl Haze Lager A.fri 4x33cl

Brutal Brewing · 1320 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/l pris 45 kr
Öl Pilsner 3.5% 6-p

Öl Pilsner 3.5% 6-p

Carlsberg · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 168 kr/l pris 84 kr
Öl Pilsner Ekologisk 3,5% 6-p 133cl

Öl Pilsner Ekologisk 3,5% 6-p 133cl

Carlsberg · 1980 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/l pris 59 kr
Öl Porter 3,5%

Öl Porter 3,5%

Carnegie · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/l pris 22 kr
Öl Ship full of ipa alkoholfri 6-p

Öl Ship full of ipa alkoholfri 6-p

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 211 kr/l pris 70 kr
Öl Tail of a Whale 3.5%

Öl Tail of a Whale 3.5%

Brutal Brewing · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 52 kr/l pris 17 kr
Tyck till