Primat

Grädde på ICA Sigtuna

99 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Buljonggrädde Grönsak 13% ®

Buljonggrädde Grönsak 13% ®

Arla Köket · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 86 kr/l pris 26 kr
Creme Fraiche Lätt 8%

Creme Fraiche Lätt 8%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 64 kr/l pris 13 kr
Crème fraiche 32% ®

Crème fraiche 32% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/l pris 17 kr
Crème fraiche 32%

Crème fraiche 32%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/l pris 13 kr
Crème fraiche 32%

Crème fraiche 32%

ICA I love eco · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/l pris 17 kr
Crème fraiche 32% ®

Crème fraiche 32% ®

Arla Köket · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 79 kr/l pris 40 kr
Crème fraiche 32%

Crème fraiche 32%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Crème fraiche 32% Ekologisk KRAV ®

Crème fraiche 32% Ekologisk KRAV ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 99 kr/l pris 20 kr
Crème Fraiche 32% Laktosfri ®

Crème Fraiche 32% Laktosfri ®

Arla · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 105 kr/l pris 21 kr
Crème fraiche Laktosfri 32%

Crème fraiche Laktosfri 32%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/l pris 18 kr
Crème fraiche Laktosfri 32%

Crème fraiche Laktosfri 32%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/l pris 37 kr
Crème fraiche Lätt 13%

Crème fraiche Lätt 13%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/l pris 12 kr
Crème fraiche Lätt 13%

Crème fraiche Lätt 13%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Crème fraiche Lätt Dragon Citron & Vitlök 11% ®

Crème fraiche Lätt Dragon Citron & Vitlök 11% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Crème fraiche Lätt Paprika & chili 11%

Crème fraiche Lätt Paprika & chili 11%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/l pris 19 kr
Crème fraiche Lätt Paprika & chili 11%

Crème fraiche Lätt Paprika & chili 11%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/l pris 44 kr
Crème fraiche Lätt Tomat & Basilika 11%

Crème fraiche Lätt Tomat & Basilika 11%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/l pris 19 kr
Cuisine vispgrädde Soja 26%

Cuisine vispgrädde Soja 26%

Alpro · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/l pris 22 kr
Dream Fraiche 14% ®

Dream Fraiche 14% ®

Oddlygood · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Dream Fraiche Matlagning 14% ®

Dream Fraiche Matlagning 14% ®

Oddlygood · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 18 kr
Färsk vispgrädde 40% ®

Färsk vispgrädde 40% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 89 kr/l pris 89 kr
Färsk vispgrädde 40% ®

Färsk vispgrädde 40% ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 82 kr/l pris 25 kr
Färsk vispgrädde 40% ®

Färsk vispgrädde 40% ®

Arla Ko · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/l pris 41 kr
Gräddalternativ Mat Låglaktos 4%

Gräddalternativ Mat Låglaktos 4%

Flora · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Gräddalternativ Visp 24% Låglaktos

Gräddalternativ Visp 24% Låglaktos

Flora · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 13 kr
Gräddalternativ Visp 31%

Gräddalternativ Visp 31%

Flora · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 13 kr
Gräddalternativ Visp 31%

Gräddalternativ Visp 31%

Flora · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Grädde Syrad 30% ®

Grädde Syrad 30% ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/l pris 32 kr
Gräddfil 12% KRAV

Gräddfil 12% KRAV

ICA I love eco · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/l pris 17 kr
Gräddfil 12% ®

Gräddfil 12% ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 55 kr/l pris 17 kr
Gräddfil 12%

Gräddfil 12%

ICA · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 46 kr/l pris 14 kr
Gräddfil 12% ®

Gräddfil 12% ®

Arla Ko · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Gräddfil 12%

Gräddfil 12%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/l pris 24 kr
Gräddfil 12% Ekologisk ®

Gräddfil 12% Ekologisk ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/l pris 20 kr
Gräddfil Laktosfri 10% ®

Gräddfil Laktosfri 10% ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 16 kr
Gräddfil Laktosfri 12%

Gräddfil Laktosfri 12%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/l pris 13 kr
Gräddpulver

Gräddpulver

Podravka · 42 g

ICA Sigtuna

jämförpris 328 kr/kg pris 14 kr
Gräddpulver

Gräddpulver

Completa · 440 g

ICA Sigtuna

jämförpris 118 kr/kg pris 52 kr
Havregrädde iMat 13%

Havregrädde iMat 13%

Oatly · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 33 kr
Havregrädde iMat 13%

Havregrädde iMat 13%

Oatly · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 12 kr
Havregrädde iMat 13% KRAV

Havregrädde iMat 13% KRAV

Oatly · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/l pris 17 kr
Havregrädde iMat Ekologisk 13%

Havregrädde iMat Ekologisk 13%

Oatly · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
iMat Fraiche Original 15%

iMat Fraiche Original 15%

Oatly · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/l pris 21 kr
iMat Visp 23%

iMat Visp 23%

Oatly · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 79 kr/l pris 20 kr
Kaffegrädde 10% ®

Kaffegrädde 10% ®

Kelda · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/l pris 16 kr
Kokosgrädde

Kokosgrädde

ICA Asia · 400 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 67 kr/l pris 27 kr
Lätt Crème fraiche 13% ®

Lätt Crème fraiche 13% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/l pris 16 kr
Lätt crème fraiche 13% ®

Lätt crème fraiche 13% ®

Arla Köket · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/l pris 41 kr
Lätt Crème fraiche 13% Laktosfri 200g ®

Lätt Crème fraiche 13% Laktosfri 200g ®

Arla · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 95 kr/l pris 19 kr
Lätt Crème fraiche Bearnaise 10% ®

Lätt Crème fraiche Bearnaise 10% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 110 kr/l pris 22 kr
Lätt Crème Fraiche Feta & Soltorkad tomat 12% ®

Lätt Crème Fraiche Feta & Soltorkad tomat 12% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Lätt Crème fraiche Franska Örter 11% ®

Lätt Crème fraiche Franska Örter 11% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Lätt Crème fraiche Laktosfri 13%

Lätt Crème fraiche Laktosfri 13%

ICA · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/l pris 18 kr
Lätt Crème Fraiche Naturell Laktosfri 13%

Lätt Crème Fraiche Naturell Laktosfri 13%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/l pris 40 kr
Lätt Crème fraiche Paprika & chili 13% ®

Lätt Crème fraiche Paprika & chili 13% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Lätt Crème fraiche Paprika Chili 11% Laktosfri 200g ®

Lätt Crème fraiche Paprika Chili 11% Laktosfri 200g ®

Arla · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 105 kr/l pris 21 kr
Lätt Crème Fraiche Parmesan & Vitlök 12% ®

Lätt Crème Fraiche Parmesan & Vitlök 12% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Lätt Crème Fraiche Sötstark Mango 11% ®

Lätt Crème Fraiche Sötstark Mango 11% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Lätt Crème fraiche Tomat & Basilika 11% ®

Lätt Crème fraiche Tomat & Basilika 11% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Matgrädde Laktosfri 10%

Matgrädde Laktosfri 10%

Valio · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/l pris 24 kr
Matgrädde Paprika Chili Laktosfri 10%

Matgrädde Paprika Chili Laktosfri 10%

Valio · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/l pris 22 kr
Matgrädde Tre Ostar Laktosfri 10%

Matgrädde Tre Ostar Laktosfri 10%

Valio · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/l pris 22 kr
Matlagning Cooking Oat Original Glutenfri 15% ®

Matlagning Cooking Oat Original Glutenfri 15% ®

Oddlygood · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/l pris 31 kr
Matlagningsalternativ Mat 15% Laktosfri

Matlagningsalternativ Mat 15% Laktosfri

Flora · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 13 kr
Matlagningsalternativ Mat 4% Laktosfri

Matlagningsalternativ Mat 4% Laktosfri

Flora · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 13 kr
Matlagningsbas Havre Ekologisk Laktosfri 13%

Matlagningsbas Havre Ekologisk Laktosfri 13%

ICA I love eco · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/l pris 15 kr
Matlagningsgrädde 13%

Matlagningsgrädde 13%

ICA · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/l pris 16 kr
Matlagningsgrädde 13% ®

Matlagningsgrädde 13% ®

Arla Köket · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Matlagningsgrädde 13%

Matlagningsgrädde 13%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 25 kr
Matlagningsgrädde 13%

Matlagningsgrädde 13%

Skånemejerier · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 67 kr/l pris 34 kr
Matlagningsgrädde 13% ®

Matlagningsgrädde 13% ®

Arla Köket · 750 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 70 kr/l pris 52 kr
Matlagningsgrädde 15% ®

Matlagningsgrädde 15% ®

Kelda · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/l pris 17 kr
Matlagningsgrädde 15% ®

Matlagningsgrädde 15% ®

Klöver · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Matlagningsgrädde Laktosfri 10%

Matlagningsgrädde Laktosfri 10%

Valio · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/l pris 33 kr
Matlagningsgrädde Laktosfri 13%

Matlagningsgrädde Laktosfri 13%

ICA · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 60 kr/l pris 15 kr
Matlagningsgrädde Laktosfri 13% ®

Matlagningsgrädde Laktosfri 13% ®

Arla · 50 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 819 kr/l pris 41 kr
Matlagningsgrädde Laktosfri 13%

Matlagningsgrädde Laktosfri 13%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 56 kr/l pris 28 kr
Matlagningsgrädde Soja 14%

Matlagningsgrädde Soja 14%

Alpro · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/l pris 18 kr
Mellangrädde 27%

Mellangrädde 27%

ICA · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/l pris 14 kr
Mellangrädde lång hållbarhet 27% ®

Mellangrädde lång hållbarhet 27% ®

Kelda · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/l pris 18 kr
Minifraiche 5% ®

Minifraiche 5% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/l pris 16 kr
Smetana 42% ®

Smetana 42% ®

Arla Köket · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 130 kr/l pris 26 kr
Smetana Laktosfri 42%

Smetana Laktosfri 42%

ICA Selection · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 23 kr
Spraygrädde 35%

Spraygrädde 35%

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Vispgrädde 36% ®

Vispgrädde 36% ®

Arla Köket · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/l pris 25 kr
Vispgrädde 36% ®

Vispgrädde 36% ®

Arla Köket · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 77 kr/l pris 38 kr
Vispgrädde 36%

Vispgrädde 36%

Skånemejerier · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 73 kr/l pris 36 kr
Vispgrädde 36% Laktosfri ®

Vispgrädde 36% Laktosfri ®

Arla · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/l pris 30 kr
Vispgrädde 36% Längre hållbarhet

Vispgrädde 36% Längre hållbarhet

ICA · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/l pris 21 kr
Vispgrädde 36% Längre hållbarhet

Vispgrädde 36% Längre hållbarhet

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/l pris 31 kr
Vispgrädde 40% KRAV

Vispgrädde 40% KRAV

ICA I love eco · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 89 kr/l pris 45 kr
Vispgrädde 40% Ekologisk KRAV ®

Vispgrädde 40% Ekologisk KRAV ®

Arla Ko · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 108 kr/l pris 54 kr
Vispgrädde Färsk 40%

Vispgrädde Färsk 40%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/l pris 32 kr
Vispgrädde Färsk Ekologisk 40% ®

Vispgrädde Färsk Ekologisk 40% ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/l pris 34 kr
Vispgrädde Laktosfri 35%

Vispgrädde Laktosfri 35%

Valio · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/l pris 28 kr
Vispgrädde Laktosfri 35%

Vispgrädde Laktosfri 35%

Valio · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/l pris 37 kr
Vispgrädde Laktosfri 36%

Vispgrädde Laktosfri 36%

ICA · 250 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 72 kr/l pris 18 kr
Vispgrädde Laktosfri 36% ®

Vispgrädde Laktosfri 36% ®

Arla · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 84 kr/l pris 42 kr
Vispgrädde Laktosfri 36%

Vispgrädde Laktosfri 36%

ICA · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 68 kr/l pris 34 kr
Tyck till