Primat

Mjölk på ICA Sigtuna

78 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chokladmjölk Familjefavoriter 0,5% ®

Chokladmjölk Familjefavoriter 0,5% ®

Arla · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Chokladmjölk fika 1,5%

Chokladmjölk fika 1,5%

Skånemejerier · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 23 kr/l pris 34 kr
Chokladmjölk Ljus Pucko® 1,5%

Chokladmjölk Ljus Pucko® 1,5%

Cocio · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Chokladmjölk Mörk Pucko® 1,6%

Chokladmjölk Mörk Pucko® 1,6%

Cocio · 270 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 69 kr/l pris 19 kr
Chokladmjölk Pucko® Original 1,6%

Chokladmjölk Pucko® Original 1,6%

Cocio · 270 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/l pris 18 kr
Chokladmjölk Pucko® Original 1,6%

Chokladmjölk Pucko® Original 1,6%

Cocio · 400 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 57 kr/l pris 23 kr
Chokladmjölk Pucko® Original

Chokladmjölk Pucko® Original

Cocio · 600 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 49 kr/l pris 29 kr
Chokladmjölkdryck Laktosfri 1,6%

Chokladmjölkdryck Laktosfri 1,6%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Färsk lantmjölk 3,8-4,5% Ekologisk ®

Färsk lantmjölk 3,8-4,5% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Färsk lättmjölk 0,5% ®

Färsk lättmjölk 0,5% ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Färsk lättmjölk 0,5% ®

Färsk lättmjölk 0,5% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Färsk lättmjölk 0,5% Ekologisk ®

Färsk lättmjölk 0,5% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Färsk mellanmjölk 1,5% ®

Färsk mellanmjölk 1,5% ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 23 kr
Färsk mellanmjölk 1,5% ®

Färsk mellanmjölk 1,5% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Färsk mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Färsk mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 19 kr
Färsk minimjölk 0,1% Ekologisk ®

Färsk minimjölk 0,1% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Färsk standardmjölk 3% ®

Färsk standardmjölk 3% ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/l pris 24 kr
Färsk standardmjölk 3% ®

Färsk standardmjölk 3% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Färsk standardmjölk 3,0% Ekologisk ®

Färsk standardmjölk 3,0% Ekologisk ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 27 kr
Färsk standardmjölk Ekologisk 3,0% ®

Färsk standardmjölk Ekologisk 3,0% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/l pris 20 kr
Getmjölk 1,5%

Getmjölk 1,5%

Olympus · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/l pris 42 kr
Kaffekapsel Chokladdryck KitKat

Kaffekapsel Chokladdryck KitKat

Dolce Gusto · 16 st

ICA Sigtuna

jämförpris 4,81 kr/st pris 77 kr
Kondenserad mjölk

Kondenserad mjölk

Törsleff · 397 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 43 kr
Lättmjölk 0,5%

Lättmjölk 0,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 12 kr/l pris 12 kr
Lättmjölk 0,5% KRAV

Lättmjölk 0,5% KRAV

ICA I love eco · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr
Lättmjölk längre hållbarhet 0,5%

Lättmjölk längre hållbarhet 0,5%

ICA · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 12 kr/l pris 18 kr
Lättmjölk Lång Hållbarhet 0,5%

Lättmjölk Lång Hållbarhet 0,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/l pris 16 kr
Lättmjölkdryck 0,5% Laktosfri ®

Lättmjölkdryck 0,5% Laktosfri ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Lättmjölkdryck 0,5% Laktosfri ®

Lättmjölkdryck 0,5% Laktosfri ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

Valio · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 28 kr
Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5% KRAV ®

Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5% KRAV ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

Lättmjölkdryck Laktosfri 0,5%

Valio · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Mellanmjölk 1,5%

Mellanmjölk 1,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/l pris 13 kr
Mellanmjölk 1,5%

Mellanmjölk 1,5%

ICA I love eco · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Mellanmjölk 1,5% Ekologisk KRAV

Mellanmjölk 1,5% Ekologisk KRAV

ICA I love eco · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Mellanmjölk 1,5% Ekologisk ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 35 kr/l pris 10 kr
Mellanmjölk Lite längre hållbarhet 1,5%

Mellanmjölk Lite längre hållbarhet 1,5%

ICA · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Mellanmjölk lite längre hållbarhet 1,5% ®

Mellanmjölk lite längre hållbarhet 1,5% ®

Arla Ko · 2000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 36 kr
Mellanmjölk längre hållbarhet 1,5%

Mellanmjölk längre hållbarhet 1,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Mellanmjölk Lång hållbarhet 1,5% ®

Mellanmjölk Lång hållbarhet 1,5% ®

Arla · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Mellanmjölk Lång hållbarhet 1,5% ®

Mellanmjölk Lång hållbarhet 1,5% ®

Arla Ko · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 13 kr
Mellanmjölkdryck 1,5% Ekologisk Laktosfri ®

Mellanmjölkdryck 1,5% Ekologisk Laktosfri ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Mellanmjölkdryck 1,5% Laktosfri ®

Mellanmjölkdryck 1,5% Laktosfri ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

ICA · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Valio · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 28 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5% ®

Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Mellanmjölkdryck Laktosfri 1,5%

Valio · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Mellanmjölkdryck Laktosfri Lång hållbarhet 1,5% ®

Mellanmjölkdryck Laktosfri Lång hållbarhet 1,5% ®

Arla · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Mellanmjölksdryck Laktosfri 1,5% KRAV

Mellanmjölksdryck Laktosfri 1,5% KRAV

ICA I love eco · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 23 kr/l pris 23 kr
Milkshake Vanilla Ice Cream Laktosfri 1,5%

Milkshake Vanilla Ice Cream Laktosfri 1,5%

ProPud · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 53 kr
Mjölk 3%

Mjölk 3%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/l pris 13 kr
Mjölk 3,0% KRAV

Mjölk 3,0% KRAV

ICA I love eco · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Mjölk Familjefavoriter Humlan Ekologisk 1% KRAV ®

Mjölk Familjefavoriter Humlan Ekologisk 1% KRAV ®

Arla · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Mjölk Latte Art® Ekologisk 2,6% ®

Mjölk Latte Art® Ekologisk 2,6% ®

Arla · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Mjölk Lång hållbarhet 3%

Mjölk Lång hållbarhet 3%

Arla · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/l pris 16 kr
Mjölk UHT med chokladsmak

Mjölk UHT med chokladsmak

Mlekpol · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 70 kr/l pris 14 kr
Mjölk UHT med jordgubbssmak

Mjölk UHT med jordgubbssmak

Mlekpol · 200 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 70 kr/l pris 14 kr
Mjölkbaserad dryck ShakeUP Choklad Laktosfri

Mjölkbaserad dryck ShakeUP Choklad Laktosfri

Arla · 240 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 77 kr/l pris 18 kr
Mjölkbaserad dryck ShakeUP Jordgubb Laktosfri

Mjölkbaserad dryck ShakeUP Jordgubb Laktosfri

Arla · 240 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 77 kr/l pris 18 kr
Mjölkdryck Ekologisk Laktosfri 3% ®

Mjölkdryck Ekologisk Laktosfri 3% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/l pris 26 kr
Mjölkdryck Laktosfri 3%

Mjölkdryck Laktosfri 3%

Valio · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/l pris 28 kr
Mjölkdryck Laktosfri 3% ®

Mjölkdryck Laktosfri 3% ®

Arla Ko · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/l pris 21 kr
Mjölkdryck Laktosfri 3%

Mjölkdryck Laktosfri 3%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 18 kr/l pris 18 kr
Mjölkdryck Laktosfri 3%

Mjölkdryck Laktosfri 3%

Valio · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Mjölkdryck längre hållbarhet 1,3% ®

Mjölkdryck längre hållbarhet 1,3% ®

Klöver · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 14 kr/l pris 21 kr
Mjölkdryck längre hållbarhet 2,6% ®

Mjölkdryck längre hållbarhet 2,6% ®

Klöver · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Mjölkpulver

Mjölkpulver

Falköpings Mejeri · 480 g

ICA Sigtuna

jämförpris 180 kr/kg pris 86 kr
Protein Mjölkdryck Blåbär ®

Protein Mjölkdryck Blåbär ®

Arla · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/l pris 21 kr
Protein Mjölkdryck Vanilj ®

Protein Mjölkdryck Vanilj ®

Arla · 500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/l pris 21 kr
Standardmjölk 3%

Standardmjölk 3%

ICA I love eco · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 25 kr
Standardmjölk 3,0% Ekologisk ®

Standardmjölk 3,0% Ekologisk ®

Arla Ko · 300 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 35 kr/l pris 10 kr
Standardmjölk Lite längre hållbarhet 3%

Standardmjölk Lite längre hållbarhet 3%

ICA · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/l pris 19 kr
Standardmjölk lite längre hållbarhet 3%

Standardmjölk lite längre hållbarhet 3%

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 17 kr
Standardmjölkdryck 3% Laktosfri

Standardmjölkdryck 3% Laktosfri

ICA · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 22 kr
Standardmjölkdryck 3,0% Laktosfri ®

Standardmjölkdryck 3,0% Laktosfri ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/l pris 26 kr
Tyck till