Primat

Yoghurt & fil på ICA Sigtuna

315 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

A-fil 3% Laktosfri 1l

A-fil 3% Laktosfri 1l

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
A-fil Acidophilus 3% 1l KRAV

A-fil Acidophilus 3% 1l KRAV

ICA I love eco · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/kg pris 22 kr
A-fil Naturell 3% 1,5l

A-fil Naturell 3% 1,5l

ICA · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/kg pris 24 kr
A-fil Naturell 3%

A-fil Naturell 3%

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/kg pris 16 kr
A-fil Naturell Acidophilus 3% Ekologisk 1500g ®

A-fil Naturell Acidophilus 3% Ekologisk 1500g ®

Arla · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 23 kr/l pris 34 kr
A-fil Plus Dofilus Naturell 3% ®

A-fil Plus Dofilus Naturell 3% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/kg pris 19 kr
A-fil Plus Dofilus Naturell Laktosfri 3% ®

A-fil Plus Dofilus Naturell Laktosfri 3% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Banan Jordgubbsyoghurt 2,1% 4-p

Banan Jordgubbsyoghurt 2,1% 4-p

Danonino · 280 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 31 kr
Chokladyoghurt med Chokladcrisp 7% 119gTine

Chokladyoghurt med Chokladcrisp 7% 119gTine

Tine · 119 g

ICA Sigtuna

jämförpris 128 kr/kg pris 15 kr
Drickfil Profibi Blåbär Laktosfri Cultura®

Drickfil Profibi Blåbär Laktosfri Cultura®

Arla · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Drickfil Profibi Hallon Laktosfri Cultura®

Drickfil Profibi Hallon Laktosfri Cultura®

Arla · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 57 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt Blåbär 1,2%

Drickyoghurt Blåbär 1,2%

Activia · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 61 kr/kg pris 18 kr
Drickyoghurt Blåbär Björnbär 12-p

Drickyoghurt Blåbär Björnbär 12-p

Actimel · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/kg pris 65 kr
Drickyoghurt Blåbär Vanilj

Drickyoghurt Blåbär Vanilj

ICA · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickyoghurt Citron Zero Laktosfri 0,3% ®

Drickyoghurt Citron Zero Laktosfri 0,3% ®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt Jordgubb 0,5%

Drickyoghurt Jordgubb 0,5%

ICA · 330 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/l pris 17 kr
Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 8-p

Drickyoghurt Jordgubb 1,5% 8-p

Actimel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Drickyoghurt Jordgubb 12-p

Drickyoghurt Jordgubb 12-p

Actimel · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 54 kr/kg pris 65 kr
Drickyoghurt Jordgubb 4-p

Drickyoghurt Jordgubb 4-p

Actimel · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 67 kr/kg pris 27 kr
Drickyoghurt Jordgubb 4-p

Drickyoghurt Jordgubb 4-p

Danonino · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/kg pris 23 kr
Drickyoghurt Jordgubb

Drickyoghurt Jordgubb

Danonino · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 152 kr/kg pris 11 kr
Drickyoghurt Jordgubb 8-p

Drickyoghurt Jordgubb 8-p

Danonino · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/kg pris 42 kr
Drickyoghurt Jordgubb Banan Kids 8-p

Drickyoghurt Jordgubb Banan Kids 8-p

Actimel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Drickyoghurt Jordgubb Granatäpple 8-p

Drickyoghurt Jordgubb Granatäpple 8-p

Actimel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Drickyoghurt Jordgubb Kiwi

Drickyoghurt Jordgubb Kiwi

Activia · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 61 kr/kg pris 18 kr
Drickyoghurt Persika Passion 8-p

Drickyoghurt Persika Passion 8-p

Actimel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Drickyoghurt Skogsbär 8-p

Drickyoghurt Skogsbär 8-p

Actimel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Drickyoghurt squeeze Jordgubb Laktosfri 3%

Drickyoghurt squeeze Jordgubb Laktosfri 3%

Yalla · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/kg pris 16 kr
Drickyoghurt Vanilj 0,4%

Drickyoghurt Vanilj 0,4%

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt ! Hallon Blåbär 0,5% Yoggi®

Drickyoghurt ! Hallon Blåbär 0,5% Yoggi®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt ! Jordgubb 0,5% Yoggi®

Drickyoghurt ! Jordgubb 0,5% Yoggi®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt ! Jordgubb Laktosfri 0,5% Yoggi®

Drickyoghurt ! Jordgubb Laktosfri 0,5% Yoggi®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt ! Mango Banan Apelsin 0,5% Yoggi®

Drickyoghurt ! Mango Banan Apelsin 0,5% Yoggi®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt Zero Blåbär Laktosfri 0,5% ®

Drickyoghurt Zero Blåbär Laktosfri 0,5% ®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Drickyoghurt Zero Jordgubb & Smultron 0,5% Laktosfri ®

Drickyoghurt Zero Jordgubb & Smultron 0,5% Laktosfri ®

Yalla · 350 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/l pris 19 kr
Fil Blåbär 3,7% 1l

Fil Blåbär 3,7% 1l

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fil Hallon 3,7%

Fil Hallon 3,7%

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fil Hjortron 3,7%

Fil Hjortron 3,7%

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/kg pris 41 kr
Fil Lingon 3,7% Limited edition

Fil Lingon 3,7% Limited edition

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fil Naturell 3%

Fil Naturell 3%

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/kg pris 13 kr
Fil Naturell 4,2%

Fil Naturell 4,2%

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Fil Naturell 4,2% Ekologisk

Fil Naturell 4,2% Ekologisk

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Fil Röda Vinbär Hallon 3,7%

Fil Röda Vinbär Hallon 3,7%

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fil Vanilj 2,8% 1,5l

Fil Vanilj 2,8% 1,5l

Bollnäsfil · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 29 kr/kg pris 43 kr
Filbunke Naturell 2,5%

Filbunke Naturell 2,5%

Valio · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/kg pris 8 kr
Filmjölk 2,7% Jordgubb 1,5l ®

Filmjölk 2,7% Jordgubb 1,5l ®

Arla Ko · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 39 kr
Filmjölk 3% ®

Filmjölk 3% ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/kg pris 17 kr
Filmjölk 3% 1500g ®

Filmjölk 3% 1500g ®

Arla Ko · 1500 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 16 kr/l pris 24 kr
Filmjölk 3%

Filmjölk 3%

ICA · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 13 kr/kg pris 19 kr
Filmjölk 3% Ekologisk ®

Filmjölk 3% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 19 kr/kg pris 19 kr
Filmjölk 3% Laktosfri Ekologisk ®

Filmjölk 3% Laktosfri Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/kg pris 31 kr
Filmjölk Cultura® Kefir Jordgubb 2,3%

Filmjölk Cultura® Kefir Jordgubb 2,3%

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Filmjölk Cultura® Kefir Naturell 2.5% 1,5l

Filmjölk Cultura® Kefir Naturell 2.5% 1,5l

Arla · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/kg pris 33 kr
Filmjölk Hallon Blåbär 2,7%

Filmjölk Hallon Blåbär 2,7%

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Filmjölk Jordgubb 2,7% ®

Filmjölk Jordgubb 2,7% ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Filmjölk Jordgubb Kiwi 3,5% ®

Filmjölk Jordgubb Kiwi 3,5% ®

Verum · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Filmjölk Jordgubb Smultron Laktosfri 3,5% ®

Filmjölk Jordgubb Smultron Laktosfri 3,5% ®

Verum · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Filmjölk Laktosfri 3% 1l

Filmjölk Laktosfri 3% 1l

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/kg pris 22 kr
Filmjölk Onaka Naturell 1,5% Cultura®

Filmjölk Onaka Naturell 1,5% Cultura®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Filmjölk Persika Citron Vanilj 3.5%

Filmjölk Persika Citron Vanilj 3.5%

Verum · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Filmjölk Profibi Jordgubb Laktosfri 2,2% Cultura®

Filmjölk Profibi Jordgubb Laktosfri 2,2% Cultura®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 29 kr/kg pris 29 kr
Filmjölk Profibi Naturell Laktosfri 2,5% Cultura®

Filmjölk Profibi Naturell Laktosfri 2,5% Cultura®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/kg pris 27 kr
Filmjölk Svarta Vinbär 3,7% ®

Filmjölk Svarta Vinbär 3,7% ®

Fjällfil · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fruktkvarg Jordgubb Banan 4-p

Fruktkvarg Jordgubb Banan 4-p

Danonino · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 28 kr
Fruktyoghurt Citron utan fruktbitar Laktosfri 2,1% 1l

Fruktyoghurt Citron utan fruktbitar Laktosfri 2,1% 1l

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Fruktyoghurt Familjefavoriter Banan 1,8% ®

Fruktyoghurt Familjefavoriter Banan 1,8% ®

Arla · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/kg pris 33 kr
Fruktyoghurt Hallon Laktosfri 2,1% 1l

Fruktyoghurt Hallon Laktosfri 2,1% 1l

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Fruktyoghurt Jordgubb & Vanilj 1,8% Ekologisk ®

Fruktyoghurt Jordgubb & Vanilj 1,8% Ekologisk ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Fruktyoghurt Jordgubb Banan 0%

Fruktyoghurt Jordgubb Banan 0%

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Fruktyoghurt Mango Passionsfrukt 0%

Fruktyoghurt Mango Passionsfrukt 0%

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 26 kr
Fruktyoghurt Passionsfrukt Laktosfri 2,1%

Fruktyoghurt Passionsfrukt Laktosfri 2,1%

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Fruktyoghurt Skogsbär Laktosfri 2%

Fruktyoghurt Skogsbär Laktosfri 2%

Lindahls · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Fruktyoghurt Sommarbär Laktosfri 2,1% 1l

Fruktyoghurt Sommarbär Laktosfri 2,1% 1l

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Granola Mix & Go Honung 2,2%

Granola Mix & Go Honung 2,2%

Activia · 165 g

ICA Sigtuna

jämförpris 119 kr/kg pris 20 kr
Granola Mix & Go Röda bär

Granola Mix & Go Röda bär

Activia · 165 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Grekisk Yoghurt 0%

Grekisk Yoghurt 0%

Larsa Foods · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 56 kr/kg pris 28 kr
Grekisk yoghurt 10% ®

Grekisk yoghurt 10% ®

Arla Köket · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 44 kr/kg pris 44 kr
Grekisk Yoghurt 10%

Grekisk Yoghurt 10%

Larsa Foods · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Grekisk yoghurt 6%

Grekisk yoghurt 6%

Salakis · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Grekisk Yoghurt Citron 0% ®

Grekisk Yoghurt Citron 0% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Grekisk Yoghurt Jordgubb 0% ®

Grekisk Yoghurt Jordgubb 0% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Grekisk Yoghurt Kokos Laktosfri 6,8%

Grekisk Yoghurt Kokos Laktosfri 6,8%

Valio · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 12 kr
Grekisk Yoghurt Laktosfri 6%

Grekisk Yoghurt Laktosfri 6%

Valio · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 75 kr/kg pris 30 kr
Grekisk Yoghurt med müsli 7% ®

Grekisk Yoghurt med müsli 7% ®

Arla Ko · 188 g

ICA Sigtuna

jämförpris 116 kr/kg pris 22 kr
Grekisk Yoghurt Mild Naturell 6% ®

Grekisk Yoghurt Mild Naturell 6% ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/kg pris 33 kr
Grekisk Yoghurt Mild Naturell 6% Laktosfri ®

Grekisk Yoghurt Mild Naturell 6% Laktosfri ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Grekisk Yoghurt Mild Vanilj 5,3% ®

Grekisk Yoghurt Mild Vanilj 5,3% ®

Arla Ko · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/kg pris 33 kr
Grekisk Yoghurt Naturell 0,2% ®

Grekisk Yoghurt Naturell 0,2% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Grekisk Yoghurt Naturell 10% ®

Grekisk Yoghurt Naturell 10% ®

Arla · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Grekisk Yoghurt Naturell Extra krämig 0%

Grekisk Yoghurt Naturell Extra krämig 0%

Salakis · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 49 kr/kg pris 45 kr
Grekisk Yoghurt Naturell Laktosfri 0,4%

Grekisk Yoghurt Naturell Laktosfri 0,4%

Valio · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Grekisk Youghurt 0% Laktosfri

Grekisk Youghurt 0% Laktosfri

Salakis · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 56 kr/kg pris 28 kr
Havregurt Hallon 1,3% ®

Havregurt Hallon 1,3% ®

Oddlygood · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Havregurt Jordgubb 2% 1l

Havregurt Jordgubb 2% 1l

Oatly · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Havregurt Mango 1,4% ®

Havregurt Mango 1,4% ®

Oddlygood · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/kg pris 33 kr
Havregurt Naturell 3% 1l

Havregurt Naturell 3% 1l

Oatly · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Havregurt Turkisk 10%

Havregurt Turkisk 10%

Oatly · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/kg pris 35 kr
Havregurt Vanilj 2% 1l

Havregurt Vanilj 2% 1l

Oatly · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Hälsofil 3,5% Blåbär ®

Hälsofil 3,5% Blåbär ®

Verum · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Hälsofil 3,5% Jordgubb Smultron ®

Hälsofil 3,5% Jordgubb Smultron ®

Verum · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Tyck till