Primat

Bacon på ICA Sigtuna

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bacon

Bacon

Scan · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 133 kr/kg pris 19 kr
Bacon Björk och Alspånsrökt

Bacon Björk och Alspånsrökt

Scan · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Bacon Extra Fin Torrsaltat

Bacon Extra Fin Torrsaltat

ICA · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 166 kr/kg pris 23 kr
Bacon Extrarökt Svensk Deli

Bacon Extrarökt Svensk Deli

Scan · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 234 kr/kg pris 28 kr
Bacon Kalkon skivor

Bacon Kalkon skivor

Tulip · 110 g

ICA Sigtuna

jämförpris 202 kr/kg pris 22 kr
Bacon Kyckling Skivad

Bacon Kyckling Skivad

Tulip · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 209 kr/kg pris 21 kr
Bacon Miniskivat

Bacon Miniskivat

Scan · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 148 kr/kg pris 21 kr
Bacon Original Skivat 3-p

Bacon Original Skivat 3-p

Tulip · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Bacon Rökt Skivad

Bacon Rökt Skivad

Tulip · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Bacon Skivad

Bacon Skivad

Gudruns · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 157 kr/kg pris 22 kr
Bacon Skivat

Bacon Skivat

ICA Basic · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 97 kr/kg pris 12 kr
Bacon Skivat

Bacon Skivat

ICA · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 15 kr
Bacon Skivat 3-p

Bacon Skivat 3-p

ICA · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 97 kr/kg pris 41 kr
Bacon Skivat 3-pack

Bacon Skivat 3-pack

Scan · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 124 kr/kg pris 52 kr
Bacon Skivat Ekologisk

Bacon Skivat Ekologisk

Scan · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 286 kr/kg pris 34 kr
Bacon Skivat KRAV

Bacon Skivat KRAV

Smak av Svea · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Bacon Skivor Ekologisk

Bacon Skivor Ekologisk

Tulip · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 281 kr/kg pris 28 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 129 kr/kg pris 18 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA Basic · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 118 kr/kg pris 17 kr
Bacon Tärnad

Bacon Tärnad

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 118 kr/kg pris 41 kr
Bacon Tärnat

Bacon Tärnat

Scan · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 148 kr/kg pris 21 kr
Bacon Tärnat KRAV

Bacon Tärnat KRAV

Smak av Svea · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 225 kr/kg pris 27 kr
Bacontärningar

Bacontärningar

Majesty · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 68 kr
Guanciale Tärnad

Guanciale Tärnad

Zeta · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 417 kr/kg pris 50 kr
Kalkonbacon

Kalkonbacon

Ingelsta · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 208 kr/kg pris 21 kr
Pancetta

Pancetta

ICA · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 409 kr/kg pris 41 kr
Pancetta

Pancetta

Zeta · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 295 kr/kg pris 47 kr
Pancetta Rökt

Pancetta Rökt

Zeta · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 295 kr/kg pris 47 kr
Pancetta Rökt Tärnad

Pancetta Rökt Tärnad

Tulip · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 161 kr/kg pris 24 kr
Stekfläsk Rimmat och Skivat

Stekfläsk Rimmat och Skivat

Tulip · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 107 kr
Stekfläsk Rimmat Skivat

Stekfläsk Rimmat Skivat

Gudruns · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 147 kr/kg pris 44 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

ICA · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Stekfläsk Skivat

Stekfläsk Skivat

Scan · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 144 kr/kg pris 54 kr
Tyck till