Primat

Fisk på burk på ICA Sigtuna

45 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ansjovis 100g

Ansjovis 100g

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 432 kr/kg pris 28 kr
Ansjovis 125g

Ansjovis 125g

Grebbestad · 79 g

ICA Sigtuna

jämförpris 526 kr/kg pris 42 kr
Drottkaviar rökt

Drottkaviar rökt

Ejderns · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 222 kr/kg pris 33 kr
Fiskbullar i buljong 375g

Fiskbullar i buljong 375g

Abba · 260 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 29 kr
Fiskbullar i dillsås

Fiskbullar i dillsås

Abba · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/kg pris 29 kr
Fiskbullar i dillsås Pacific

Fiskbullar i dillsås Pacific

Pacific brand · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/kg pris 22 kr
Fiskbullar i hummersås

Fiskbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/kg pris 29 kr
Fiskbullar i hummersås Pacific

Fiskbullar i hummersås Pacific

Pacific brand · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/kg pris 22 kr
Fiskbullar i räksås

Fiskbullar i räksås

Abba · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 78 kr/kg pris 29 kr
Kaviar Pacific

Kaviar Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 89 kr/kg pris 22 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 119 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Kalles · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Kaviar mildrökt

Kaviar mildrökt

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 115 kr/kg pris 40 kr
Kaviar original

Kaviar original

Kalles · 190 g

ICA Sigtuna

jämförpris 170 kr/kg pris 32 kr
Kaviar original

Kaviar original

Kalles · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Kaviar Orökt

Kaviar Orökt

Ejderns · 165 g

ICA Sigtuna

jämförpris 202 kr/kg pris 33 kr
Kaviar randig

Kaviar randig

Kalles · 185 g

ICA Sigtuna

jämförpris 174 kr/kg pris 32 kr
Kaviar randig

Kaviar randig

Kalles · 285 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 39 kr
Laxbullar i hummersås

Laxbullar i hummersås

Abba · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 34 kr
Lättrökta sardiner

Lättrökta sardiner

Kung Gustaf · 106 g

ICA Sigtuna

jämförpris 304 kr/kg pris 32 kr
Makrill i tomatsås

Makrill i tomatsås

Evra Fish · 170 g

ICA Sigtuna

jämförpris 189 kr/kg pris 32 kr
Makrillfilé i tomatsås

Makrillfilé i tomatsås

ICA · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Makrillfilé i tomatsås 3p

Makrillfilé i tomatsås 3p

ICA · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 53 kr
Makrillfilé i tomatsås 3p

Makrillfilé i tomatsås 3p

ICA Basic · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 45 kr
Musslor i vatten 200g

Musslor i vatten 200g

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 313 kr/kg pris 38 kr
Musslor Rökta i olja 200g

Musslor Rökta i olja 200g

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 425 kr/kg pris 51 kr
Rökta musslor 105g

Rökta musslor 105g

Abba · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 531 kr/kg pris 48 kr
Sardellcréme

Sardellcréme

Zeta · 60 g

ICA Sigtuna

jämförpris 815 kr/kg pris 49 kr
Sardeller

Sardeller

Zeta · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 598 kr/kg pris 48 kr
Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

Sardiner Delikatessrökta i rapsolja

Sardinmästarens · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 242 kr/kg pris 24 kr
Sardiner i sojaolja 125g

Sardiner i sojaolja 125g

Durra · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 161 kr/kg pris 14 kr
Sardiner i tomatsås

Sardiner i tomatsås

Sardinmästarens · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 242 kr/kg pris 24 kr
Skarpsill i tomatsås

Skarpsill i tomatsås

Evra Fish · 170 g

ICA Sigtuna

jämförpris 156 kr/kg pris 27 kr
Surströmmingsburk 400g

Surströmmingsburk 400g

Röda Ulven · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 323 kr/kg pris 97 kr
Tonfisk finfördelad i olja 170g

Tonfisk finfördelad i olja 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 95 kr/kg pris 11 kr
Tonfisk finfördelad i vatten 170g

Tonfisk finfördelad i vatten 170g

ICA Basic · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 95 kr/kg pris 11 kr
Tonfisk i buljong

Tonfisk i buljong

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 179 kr/kg pris 21 kr
Tonfisk i olja 170g

Tonfisk i olja 170g

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 172 kr/kg pris 21 kr
Tonfisk i olja 3-p 95g

Tonfisk i olja 3-p 95g

Abba · 210 g

ICA Sigtuna

jämförpris 228 kr/kg pris 48 kr
Tonfisk i olja 3x80g 240g

Tonfisk i olja 3x80g 240g

ICA · 168 g

ICA Sigtuna

jämförpris 223 kr/kg pris 38 kr
Tonfisk i solrosolja 200g

Tonfisk i solrosolja 200g

Abba · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 236 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk i vatten 170g

Tonfisk i vatten 170g

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 172 kr/kg pris 21 kr
Tonfisk i vatten 200g

Tonfisk i vatten 200g

Abba · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 236 kr/kg pris 35 kr
Tonfisk i vatten 3-p 285g

Tonfisk i vatten 3-p 285g

Abba · 210 g

ICA Sigtuna

jämförpris 228 kr/kg pris 48 kr
Tonfisk i vatten 3x80g 240g

Tonfisk i vatten 3x80g 240g

ICA · 168 g

ICA Sigtuna

jämförpris 223 kr/kg pris 38 kr
Tyck till