Primat

Fryst fisk på ICA Sigtuna

89 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock

Alaska pollock

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 142 kr/kg pris 85 kr
Alaska pollock Fryst

Alaska pollock Fryst

ICA Basic · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 99 kr/kg pris 40 kr
Amerikansk löjrom Fryst

Amerikansk löjrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 1835 kr/kg pris 147 kr
Bläckfiskringar

Bläckfiskringar

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 78 kr
Bläckfiskringar panerade Fryst

Bläckfiskringar panerade Fryst

Pandalus · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 162 kr/kg pris 41 kr
Blåmusselkött Fryst

Blåmusselkött Fryst

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Blåmusslor Fryst

Blåmusslor Fryst

ICA · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 48 kr
Crispies Fryst 8-p

Crispies Fryst 8-p

Findus · 370 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 52 kr
Crispy fish

Crispy fish

ICA · 480 g

ICA Sigtuna

jämförpris 129 kr/kg pris 62 kr
Fish & crisp fish nuggets

Fish & crisp fish nuggets

Findus · 490 g

ICA Sigtuna

jämförpris 142 kr/kg pris 70 kr
Fish & crisp fiskpinnar MSC

Fish & crisp fiskpinnar MSC

Findus · 364 g

ICA Sigtuna

jämförpris 144 kr/kg pris 52 kr
Fish and crisp Fish burger MSC

Fish and crisp Fish burger MSC

Findus · 230 g

ICA Sigtuna

jämförpris 147 kr/kg pris 34 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

ICA · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 36 kr
Fiskpinnar

Fiskpinnar

Findus · 750 g

ICA Sigtuna

jämförpris 77 kr/kg pris 58 kr
Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Fiskpinnar frasiga Fryst 15-p

Findus · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 49 kr
Fiskpinnar glutenfri

Fiskpinnar glutenfri

Findus · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 49 kr
Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Frasiga fiskfiléer Glutenfria

Findus · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 180 kr/kg pris 61 kr
Grönmusslor Fryst

Grönmusslor Fryst

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 229 kr/kg pris 114 kr
Havskräftor

Havskräftor

Smålandskräftan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 423 kr/kg pris 211 kr
Hoki ryggfilé MSC

Hoki ryggfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 236 kr/kg pris 85 kr
Hummer Fryst

Hummer Fryst

ICA · 370 g

ICA Sigtuna

jämförpris 424 kr/kg pris 157 kr
Kammusslor

Kammusslor

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 798 kr/kg pris 120 kr
Kapkummel

Kapkummel

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 112 kr
Koljafilé

Koljafilé

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 252 kr/kg pris 101 kr
Kräftor Kinesiska Stora vildfångade

Kräftor Kinesiska Stora vildfångade

Pandalus · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 281 kr/kg pris 197 kr
Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

Lax i portionsbitar Fryst 2-p KRAV

ICA I love eco · 280 g

ICA Sigtuna

jämförpris 402 kr/kg pris 112 kr
Laxbitar ASC Pacific

Laxbitar ASC Pacific

Pacific brand · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 56 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

Pacific brand · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 218 kr/kg pris 109 kr
Laxfilé Fryst 4-p

Laxfilé Fryst 4-p

ICA · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 287 kr/kg pris 160 kr
Laxtärningar Fryst

Laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 307 kr/kg pris 92 kr
Liten grönländsk hälleflundra MSC

Liten grönländsk hälleflundra MSC

Royal Greenland · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 348 kr/kg pris 70 kr
Nutaaq torskfiléer

Nutaaq torskfiléer

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 315 kr/kg pris 126 kr
Odlad Regnbågslax 4-p

Odlad Regnbågslax 4-p

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 225 kr/kg pris 112 kr
Panerade stora Stillahavsspättor

Panerade stora Stillahavsspättor

RAHBEK · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr
Pangasiusmalfilé Fryst

Pangasiusmalfilé Fryst

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Regnbågslax 4x125g

Regnbågslax 4x125g

Guldhaven Pelagiska · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 250 kr/kg pris 125 kr
Regnbågslax kedjepack

Regnbågslax kedjepack

Guldhaven Pelagiska · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 262 kr/kg pris 131 kr
Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

Ryggfilé av Torsk Fryst 3-p

ICA · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 327 kr/kg pris 137 kr
Ryggfilé stillahavstorsk

Ryggfilé stillahavstorsk

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 372 kr/kg pris 149 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 173 kr/kg pris 173 kr
Räkor med skal 50/70 Fryst

Räkor med skal 50/70 Fryst

Royal Greenland · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 279 kr/kg pris 139 kr
Räkor med skal 60/80

Räkor med skal 60/80

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 186 kr/kg pris 74 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 183 kr/kg pris 92 kr
Räkor med skal 70/90 Fryst

Räkor med skal 70/90 Fryst

Pandalus · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 186 kr/kg pris 93 kr
Räkor med skal 70/90 Frysta

Räkor med skal 70/90 Frysta

Royal Greenland · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 199 kr/kg pris 99 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst

Räkor med skal 90/120 Fryst

Royal Greenland · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 148 kr/kg pris 148 kr
Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

Räkor med skal 90/120 Fryst MSC

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Räkor med skal M

Räkor med skal M

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Räkor skalade XL Fryst

Räkor skalade XL Fryst

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 307 kr/kg pris 123 kr
Räkor skalade XL Frysta

Räkor skalade XL Frysta

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 339 kr/kg pris 68 kr
Räkor skalade XS

Räkor skalade XS

Royal Greenland · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 174 kr
Räkor stora skalade Frysta

Räkor stora skalade Frysta

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 307 kr/kg pris 61 kr
Rödräkor

Rödräkor

Pandalus · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 510 kr/kg pris 102 kr
Rödspättafilé Fryst

Rödspättafilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 219 kr/kg pris 88 kr
Sejfilé Fryst

Sejfilé Fryst

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 148 kr/kg pris 59 kr
Sikrom Fryst

Sikrom Fryst

Pandalus · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 1340 kr/kg pris 107 kr
Sillfilé

Sillfilé

Fiskeriet · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 24 kr
Skalade räkor Fryst 4-p Royal Green

Skalade räkor Fryst 4-p Royal Green

Royal Greenland · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 278 kr/kg pris 111 kr
Skalade räkor L

Skalade räkor L

Royal Greenland · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 291 kr/kg pris 44 kr
Skalade räkor XL

Skalade räkor XL

Royal Greenland · 175 g

ICA Sigtuna

jämförpris 323 kr/kg pris 56 kr
Skaldjursmix frysta

Skaldjursmix frysta

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 66 kr
Små skalade räkor Pacific

Små skalade räkor Pacific

Pacific brand · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 174 kr/kg pris 87 kr
Sniglar i vitlöksmör Fryst

Sniglar i vitlöksmör Fryst

Billot · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 736 kr/kg pris 110 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 51 kr
Sprödbakad fiskfilé MSC

Sprödbakad fiskfilé MSC

Findus · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 51 kr
Sprödbakad torskfilé

Sprödbakad torskfilé

Norway Seafoods · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 324 kr/kg pris 113 kr
Sprödpanerad kummel fryst 4-p

Sprödpanerad kummel fryst 4-p

ICA · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 126 kr/kg pris 45 kr
Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

Sprödpanerad torskfilé 4-p Fryst

ICA · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 202 kr/kg pris 73 kr
Stora skalade räkor

Stora skalade räkor

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 243 kr/kg pris 97 kr
Surimisticks

Surimisticks

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/kg pris 21 kr
Svenska signalkräftor Fryst

Svenska signalkräftor Fryst

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 558 kr/kg pris 279 kr
Tigerräkor råa

Tigerräkor råa

Pandalus · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 409 kr/kg pris 163 kr
Torsk & laxtärningar Fryst

Torsk & laxtärningar Fryst

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 330 kr/kg pris 99 kr
Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

Torsk persilje & citronsmör Fryst 2-p

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 392 kr/kg pris 118 kr
Torskfilé MSC Fryst

Torskfilé MSC Fryst

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 269 kr/kg pris 108 kr
Torskfiléer

Torskfiléer

Royal Greenland · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 347 kr/kg pris 130 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 301 kr/kg pris 301 kr
Torskfiléer Fryst

Torskfiléer Fryst

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 333 kr/kg pris 200 kr
Torskfilér i bitar

Torskfilér i bitar

Royal Greenland · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 299 kr/kg pris 112 kr
Torskrygg 4-p

Torskrygg 4-p

Norway Seafoods · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 431 kr/kg pris 216 kr
Torskryggfilé

Torskryggfilé

Royal Greenland · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 417 kr/kg pris 175 kr
Torskryggfilé MSC

Torskryggfilé MSC

Findus · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 410 kr/kg pris 172 kr
Turkiska kräftor

Turkiska kräftor

Pandalus · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 290 kr/kg pris 145 kr
Vannamei räkor

Vannamei räkor

Pandalus · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 338 kr/kg pris 135 kr
Vannameiräkor Färska

Vannameiräkor Färska

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 517 kr/kg pris 155 kr
Vannameiräkor kokta

Vannameiräkor kokta

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 239 kr/kg pris 96 kr
Vannameiräkor råa

Vannameiräkor råa

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 239 kr/kg pris 96 kr
Vit tonfiskfilé Fryst

Vit tonfiskfilé Fryst

ICA · 280 g

ICA Sigtuna

jämförpris 279 kr/kg pris 78 kr
Vongole vit venusmussla

Vongole vit venusmussla

ICA · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 124 kr/kg pris 56 kr
Tyck till