Primat

Grönsaker på ICA Sigtuna

197 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alfalfagroddar Ekologiska KRAV Klass 1

Alfalfagroddar Ekologiska KRAV Klass 1

130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 173 kr/kg pris 22 kr
Aubergine ca Klass 1

Aubergine ca Klass 1

ICA · 225 g

ICA Sigtuna

jämförpris 95 kr/kg pris 21 kr
Babygrönkål Finbladig sköljd

Babygrönkål Finbladig sköljd

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 352 kr/kg pris 23 kr
Babyplommontomater Klass 1

Babyplommontomater Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Babyspenat

Babyspenat

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 320 kr/kg pris 21 kr
Babyspenat Sköljd Ekologisk

Babyspenat Sköljd Ekologisk

ICA I love eco · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 352 kr/kg pris 23 kr
Bananschalottenlök Klass 1

Bananschalottenlök Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 22 kr
Bifftomat 2-p

Bifftomat 2-p

560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/kg pris 23 kr
Bistrosallad Sköljd

Bistrosallad Sköljd

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 201 kr/kg pris 30 kr
Blomkål 1-pack Klass 1

Blomkål 1-pack Klass 1

ICA · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/kg pris 26 kr
Blomkål Eko 1 pack Klass 1 ICA

Blomkål Eko 1 pack Klass 1 ICA

ICA I love eco · 690 g

ICA Sigtuna

jämförpris 55 kr/kg pris 38 kr
Broccoli filmad Klass 1

Broccoli filmad Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 20 kr
Broccoli med film Klass 1

Broccoli med film Klass 1

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/kg pris 26 kr
Brysselkål Klass 1

Brysselkål Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Böngroddar Ekologiska KRAV Klass 1

Böngroddar Ekologiska KRAV Klass 1

180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 127 kr/kg pris 23 kr
Champinjon Klass 1

Champinjon Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 19 kr
Champinjon Ekologisk Klass 1

Champinjon Ekologisk Klass 1

ICA I love eco · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 171 kr/kg pris 34 kr
Champinjoner Klass 1

Champinjoner Klass 1

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Delikatess Mandelpotatis Klass 1

Delikatess Mandelpotatis Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 27 kr
Delikatesspotatis Klass 1

Delikatesspotatis Klass 1

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 23 kr/kg pris 47 kr
Delikatesspotatis Amandine Sköljd Klass 1

Delikatesspotatis Amandine Sköljd Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 27 kr
Delikatesspotatis Asparges Klass 1

Delikatesspotatis Asparges Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 27 kr
Delikatesspotatis La Vie Klass 1

Delikatesspotatis La Vie Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Delikatesspotatis Ratte Sköljd Klass 1

Delikatesspotatis Ratte Sköljd Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 31 kr/kg pris 28 kr
Delikatesspotatis Sköljd Klass 1

Delikatesspotatis Sköljd Klass 1

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Delikatessrödbetor Klass 1

Delikatessrödbetor Klass 1

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 51 kr/kg pris 18 kr
Endive Ekologisk Klass 1 ICA I love

Endive Ekologisk Klass 1 ICA I love

ICA I love eco · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 150 kr/kg pris 37 kr
Fast potatis Klass 1

Fast potatis Klass 1

ICA · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/kg pris 24 kr
Fast potatis Klass 1

Fast potatis Klass 1

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/kg pris 33 kr
Fast potatis Ekologisk KRAV Klass 2 ICA

Fast potatis Ekologisk KRAV Klass 2 ICA

ICA I love eco · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/kg pris 44 kr
Finbladig Machesallat Sköljd

Finbladig Machesallat Sköljd

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 320 kr/kg pris 21 kr
Finbladig rucola Sköljd

Finbladig rucola Sköljd

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 320 kr/kg pris 21 kr
Finbladig Säsongens Mix

Finbladig Säsongens Mix

ICA · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 320 kr/kg pris 21 kr
Fänkål 1-pack Klass 1 ICA

Fänkål 1-pack Klass 1 ICA

300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 41 kr/kg pris 12 kr
Färgmixade småtomater Klass 1

Färgmixade småtomater Klass 1

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 102 kr/kg pris 36 kr
Förkokt majs 2-p

Förkokt majs 2-p

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Gourmetpotatis Ekologisk Klass 1

Gourmetpotatis Ekologisk Klass 1

ICA I love eco · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 27 kr
Gourmetsallad Klass 1

Gourmetsallad Klass 1

ICA · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 220 kr/kg pris 27 kr
Grön jalapeño Klass 1

Grön jalapeño Klass 1

ICA · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 591 kr/kg pris 24 kr
Grön kruksallat Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA

Grön kruksallat Ekologisk 1-p KRAV Klass 1 ICA

ICA I love eco · 1 st

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/st pris 22 kr
Grön peppar Klass 1

Grön peppar Klass 1

ICA · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 571 kr/kg pris 23 kr
Gröna ärtskott KRAV Klass 1

Gröna ärtskott KRAV Klass 1

100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 332 kr/kg pris 33 kr
Grönkål

Grönkål

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 135 kr/kg pris 27 kr
Grönkål Ekologisk

Grönkål Ekologisk

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 209 kr/kg pris 31 kr
Grönkål Ekologisk ICA Klass 1

Grönkål Ekologisk ICA Klass 1

ICA I love eco · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 160 kr/kg pris 32 kr
Grönkålsblad Påse Klass 1

Grönkålsblad Påse Klass 1

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Gul lök Klass 1

Gul lök Klass 1

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Gul lök Klass 1

Gul lök Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Gul lök i nät KRAV Klass 1

Gul lök i nät KRAV Klass 1

ICA I love eco · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Gul spetsig paprika Klass 1

Gul spetsig paprika Klass 1

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 27 kr
Gul Steklök Klass 1

Gul Steklök Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 85 kr/kg pris 21 kr
Gulbeta Påse KRAV Klass 1

Gulbeta Påse KRAV Klass 1

ICA I love eco · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 24 kr
Gulbetor Klass 1

Gulbetor Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Gurka 1-pack Klass 1

Gurka 1-pack Klass 1

ICA · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 22 kr
Gurka Eko 1-pack Klass 1

Gurka Eko 1-pack Klass 1

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Haricots Verts Klass 1

Haricots Verts Klass 1

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 197 kr/kg pris 30 kr
Hjärtsallad Ekologisk Klass 1 ICA I love

Hjärtsallad Ekologisk Klass 1 ICA I love

ICA I love eco · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/kg pris 27 kr
Huvudsallat Klass 1

Huvudsallat Klass 1

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 23 kr
Ingefära Ekologisk Klass 1 ICA I love

Ingefära Ekologisk Klass 1 ICA I love

ICA I love eco · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Ingefära riven

Ingefära riven

Örneborgs Delikatesser · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 28 kr
Isbergsallat Ekologisk Klass 1 ICA I love

Isbergsallat Ekologisk Klass 1 ICA I love

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 94 kr/kg pris 28 kr
Isbergssallat 1-pack Klass 1

Isbergssallat 1-pack Klass 1

ICA · 440 g

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/kg pris 21 kr
Jordärtskockor Ekologiska KRAV Klass 1 ICA I

Jordärtskockor Ekologiska KRAV Klass 1 ICA I

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 27 kr
Kantarell gul Klass 1

Kantarell gul Klass 1

20 g

ICA Sigtuna

jämförpris 4162 kr/kg pris 83 kr
Kantareller Klass 1

Kantareller Klass 1

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 652 kr/kg pris 98 kr
Kantareller ask

Kantareller ask

150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 705 kr/kg pris 106 kr
Kastanjechampinjon Klass 1

Kastanjechampinjon Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 34 kr
Kastanjechampinjon Ekologisk Klass 1

Kastanjechampinjon Ekologisk Klass 1

ICA I love eco · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 177 kr/kg pris 35 kr
Koreansk morotssallad ICA

Koreansk morotssallad ICA

200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 22 kr
Krasse Smörgås EKO Plastask Klass 1

Krasse Smörgås EKO Plastask Klass 1

8 st

ICA Sigtuna

jämförpris 1,92 kr/st pris 15 kr
Krispsallat Klass 1

Krispsallat Klass 1

ICA · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 158 kr/kg pris 24 kr
Kronärtskocka 1-pack Klass 1 ICA

Kronärtskocka 1-pack Klass 1 ICA

300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 102 kr/kg pris 31 kr
Krögarmix

Krögarmix

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 119 kr/kg pris 24 kr
Kvisttomat röd 4-pack Klass 1

Kvisttomat röd 4-pack Klass 1

ICA · 480 g

ICA Sigtuna

jämförpris 58 kr/kg pris 28 kr
Kvisttomater KRAV Klass 1

Kvisttomater KRAV Klass 1

ICA I love eco · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 53 kr
Kvisttomater Piccolini Klass 1 ICA

Kvisttomater Piccolini Klass 1 ICA

ICA Selection · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 178 kr/kg pris 36 kr
Kål- och Morotsmix

Kål- och Morotsmix

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kålrabbi 1 pack Klass 1 ICA

Kålrabbi 1 pack Klass 1 ICA

320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Kålrot 1-pack Klass 1

Kålrot 1-pack Klass 1

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Körsbärstomater Klass 1

Körsbärstomater Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Körsbärstomater Ekologisk I love eco Klass 1

Körsbärstomater Ekologisk I love eco Klass 1

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 157 kr/kg pris 39 kr
Lök röd Klass 1

Lök röd Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Majrova 1 pack Klass 1

Majrova 1 pack Klass 1

ICA · 130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 65 kr/kg pris 8 kr
Minispetskål Klass 1.

Minispetskål Klass 1.

300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Mjölig potatis Klass 1

Mjölig potatis Klass 1

ICA · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/kg pris 24 kr
Mjölig potatis KRAV Klass 2

Mjölig potatis KRAV Klass 2

ICA I love eco · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 23 kr/kg pris 45 kr
Mjölig tvättad potatis Klass 1

Mjölig tvättad potatis Klass 1

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 17 kr/kg pris 33 kr
Morötter Klass 1

Morötter Klass 1

ICA I love eco · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Morötter Klass 1

Morötter Klass 1

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/kg pris 29 kr
Morötter KRAV Klass 1

Morötter KRAV Klass 1

ICA I love eco · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 35 kr/kg pris 18 kr
Morötter Nyskördade Klass 1

Morötter Nyskördade Klass 1

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 20 kr/kg pris 20 kr
Mumsmajs Klass 1 .

Mumsmajs Klass 1 .

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Nordic Crisp Klass 1

Nordic Crisp Klass 1

75 g

ICA Sigtuna

jämförpris 359 kr/kg pris 27 kr
Palsternacka Klass 1

Palsternacka Klass 1

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Palsternackor Ekologiska KRAV Klass 1

Palsternackor Ekologiska KRAV Klass 1

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Paprika grön 1-pack Klass 1

Paprika grön 1-pack Klass 1

ICA · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 59 kr/kg pris 11 kr
Paprika Gul 1-pack Klass 1

Paprika Gul 1-pack Klass 1

ICA · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/kg pris 13 kr
Paprika Mix Ekologisk Klass 1 ICA I

Paprika Mix Ekologisk Klass 1 ICA I

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Paprika Mix Spetsig Ekologisk KRAV Klass 1

Paprika Mix Spetsig Ekologisk KRAV Klass 1

ICA I love eco · 170 g

ICA Sigtuna

jämförpris 244 kr/kg pris 41 kr
Paprika orange 1-pack Klass 1

Paprika orange 1-pack Klass 1

ICA · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/kg pris 13 kr
Tyck till