Primat

Frysta måltider på ICA Sigtuna

415 varor · sida 1 av 5 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 119 kr/kg pris 48 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 32 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Sigtuna

jämförpris 165 kr/kg pris 36 kr
Baconburgare

Baconburgare

Scan · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 220 kr/kg pris 132 kr
Bao buns

Bao buns

Beijing8 · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 169 kr/kg pris 46 kr
Bistro baguette bolognaise

Bistro baguette bolognaise

Dr.Oetker · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Bistro baguette salami

Bistro baguette salami

Dr.Oetker · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Bistro baguette tomat & cheese

Bistro baguette tomat & cheese

Dr.Oetker · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 42 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Bordskyckling tandoori Fryst

Bordskyckling tandoori Fryst

ICA · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/kg pris 68 kr
Buffalo wings BBQ Fryst

Buffalo wings BBQ Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 166 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Burekpaj nötfärs Fryst

Burekpaj nötfärs Fryst

Plivit · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 102 kr/kg pris 57 kr
Burekpaj ost Fryst

Burekpaj ost Fryst

Plivit · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 42 kr
Burekpaj potatis Fryst

Burekpaj potatis Fryst

Plivit · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 42 kr
Burekpaj spenat & ost Fryst

Burekpaj spenat & ost Fryst

Plivit · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 42 kr
Burgare av hushållsfärs

Burgare av hushållsfärs

ICA · 720 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 84 kr
Burgers vegetarisk

Burgers vegetarisk

Quorn · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 44 kr
Butter chicken

Butter chicken

Findus · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Butter chicken rice indian cube

Butter chicken rice indian cube

Kitchen Joy · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 125 kr/kg pris 44 kr
Caesarpaj

Caesarpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/kg pris 25 kr
Camembert bites Fryst

Camembert bites Fryst

Lindströms Bites · 220 g

ICA Sigtuna

jämförpris 170 kr/kg pris 37 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/kg pris 25 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 32 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 203 kr/kg pris 81 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 149 kr/kg pris 104 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Chicken curry

Chicken curry

Findus · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 79 kr/kg pris 79 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 155 kr/kg pris 58 kr
Chicken green curry

Chicken green curry

Dafgårds · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Chicken Jr burger

Chicken Jr burger

Kronfågel · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 165 kr/kg pris 62 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 99 kr/kg pris 80 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 123 kr/kg pris 246 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Chicken nuggets spicy

Chicken nuggets spicy

Kronfågel · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 79 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Chicken satay

Chicken satay

Dafgårds · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 35 kr
Citronkladdkaka

Citronkladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 94 kr/kg pris 37 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 48 kr
Creamy red curry chicken

Creamy red curry chicken

Felix · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 52 kr
Crispy buffalo tenders

Crispy buffalo tenders

Oumph · 280 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Crispy chicken burger

Crispy chicken burger

Kronfågel · 525 g

ICA Sigtuna

jämförpris 142 kr/kg pris 74 kr
Crispy fish fillet

Crispy fish fillet

Nothing Fishy · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 170 kr/kg pris 61 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Sigtuna

jämförpris 157 kr/kg pris 69 kr
Croissanter nutella

Croissanter nutella

Ferrero · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 150 kr/kg pris 51 kr
Dagens Pasta chipotle

Dagens Pasta chipotle

Findus · 390 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 42 kr
Dansk sjömansbiff

Dansk sjömansbiff

Dafgårds · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 48 kr
Delikatessbullar vegetariska

Delikatessbullar vegetariska

Felix · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 48 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

ICA · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 110 kr/kg pris 49 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 89 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Felix · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 52 kr
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 48 kr
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/kg pris 45 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Dumpling biff, chili & ingefära

Dumpling biff, chili & ingefära

Beijing8 · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 228 kr/kg pris 46 kr
Dumpling edamame citrongräs

Dumpling edamame citrongräs

Beijing8 · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 228 kr/kg pris 46 kr
Dumpling kyckling mild vitlök

Dumpling kyckling mild vitlök

Beijing8 · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 228 kr/kg pris 46 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 175 kr/kg pris 56 kr
Dumplings grönsaker

Dumplings grönsaker

ICA Basic · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
Dumplings kyckling

Dumplings kyckling

ICA Basic · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 33 kr
F!sh & crispy

F!sh & crispy

Nothing Fishy · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 165 kr/kg pris 59 kr
Fajitapaj

Fajitapaj

Dafgårds · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 105 kr/kg pris 42 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Tamini · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 104 kr/kg pris 47 kr
Falafel Sötpotatis & Chipotle

Falafel Sötpotatis & Chipotle

Sevan · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 31 kr
Familjelasagne kyckling

Familjelasagne kyckling

Dafgårds · 1400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 74 kr/kg pris 103 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Sigtuna

jämförpris 72 kr/kg pris 32 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 122 kr/kg pris 42 kr
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Sigtuna

jämförpris 127 kr/kg pris 61 kr
Fish & fun

Fish & fun

Findus · 352 g

ICA Sigtuna

jämförpris 155 kr/kg pris 54 kr
Fish nuggets

Fish nuggets

Pacific brand · 480 g

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/kg pris 42 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 147 kr/kg pris 40 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 48 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 99 kr/kg pris 59 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Fiskgratäng skaldjurssås

Fiskgratäng skaldjurssås

ICA · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 38 kr
Fiskpinnar Fryst 15-p

Fiskpinnar Fryst 15-p

ICA Basic · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 57 kr/kg pris 25 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 75 kr/kg pris 32 kr
Frutti di mare

Frutti di mare

Fiorelli · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 176 kr/kg pris 70 kr
Fusii mozzarella & tomat

Fusii mozzarella & tomat

ICA · 370 g

ICA Sigtuna

jämförpris 118 kr/kg pris 44 kr
Färdiggrillad kebab

Färdiggrillad kebab

Järvsö Kebab · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 170 kr/kg pris 119 kr
Färdiggrillad kebab med mild sås

Färdiggrillad kebab med mild sås

Järvsö Kebab · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/kg pris 53 kr
Färdiggrillad kebab med stark sås

Färdiggrillad kebab med stark sås

Järvsö Kebab · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 151 kr/kg pris 53 kr
Färdiggrillad kebab naturell Glutenfri AB

Färdiggrillad kebab naturell Glutenfri AB

Järvsö Kebab · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 173 kr/kg pris 52 kr
Färdigmat Scoglio allo scoglio

Färdigmat Scoglio allo scoglio

Plivit · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Färdigmat Scoglio con pomodoro

Färdigmat Scoglio con pomodoro

Plivit · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 179 kr/kg pris 81 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

ICA Sigtuna

jämförpris 173 kr/kg pris 36 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 32 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 177 kr/kg pris 88 kr
Tyck till