Primat

Vilt på ICA Sigtuna

24 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Ankbröstfilé ca

Ankbröstfilé ca

ICA · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 230 kr/kg pris 74 kr
Hjortfärs Fryst

Hjortfärs Fryst

GW:s utvalda · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 235 kr/kg pris 118 kr
Hjortfärs Gårdsvilt

Hjortfärs Gårdsvilt

GW:s utvalda · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 218 kr/kg pris 87 kr
Hjortgrytkött Färskt ca

Hjortgrytkött Färskt ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 257 kr/kg pris 231 kr
Hjortinnerfilé Färsk ca

Hjortinnerfilé Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 735 kr/kg pris 367 kr
Hjortskav

Hjortskav

Gårdsvilt · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 286 kr/kg pris 69 kr
Hjortstek GW:s utvalda

Hjortstek GW:s utvalda

Svenskt Gårdsvilt · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 374 kr
Kronhjortskav

Kronhjortskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 216 kr/kg pris 52 kr
Renköttfärs

Renköttfärs

Norrlandsvilt · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 440 kr/kg pris 154 kr
Renskav

Renskav

Lapin Liha · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 399 kr/kg pris 96 kr
Renskav

Renskav

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 351 kr/kg pris 141 kr
Renskav premium

Renskav premium

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 521 kr/kg pris 125 kr
Renytterfilé ca

Renytterfilé ca

Norrlandsvilt · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 777 kr/kg pris 466 kr
Smashburgare älg

Smashburgare älg

Norrlandsvilt · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 286 kr/kg pris 52 kr
Smashburger vildsvin

Smashburger vildsvin

Svenskt Gårdsvilt · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 254 kr/kg pris 46 kr
Vildsvinsfärs

Vildsvinsfärs

GW:s utvalda · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 204 kr/kg pris 102 kr
Vildsvinsköttbullar

Vildsvinsköttbullar

GW:s utvalda · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 206 kr/kg pris 82 kr
Vildsvinsstek Färsk ca

Vildsvinsstek Färsk ca

Svenskt Gårdsvilt · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 238 kr/kg pris 214 kr
Ytterfilé dovhjort ca

Ytterfilé dovhjort ca

Svenskt Gårdsvilt · 750 g

ICA Sigtuna

jämförpris 761 kr/kg pris 571 kr
Älgköttbullar

Älgköttbullar

Norrlandsvilt · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 304 kr/kg pris 91 kr
Älgköttfärs Fryst

Älgköttfärs Fryst

Norrlandsvilt · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 321 kr/kg pris 160 kr
Älgskav

Älgskav

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 347 kr/kg pris 83 kr
Älgskav

Älgskav

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 370 kr/kg pris 148 kr
Älgskav lättrökt

Älgskav lättrökt

Norrlandsvilt · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 477 kr/kg pris 115 kr
Tyck till