Primat

Fläskkött på ICA Sigtuna

86 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

Baby Back Ribs Färska Smokey Hot BBQ med Chili Glaze

ICA · 475 g

ICA Sigtuna

jämförpris 171 kr/kg pris 81 kr
Blandfärs Färsk 50/50 21% KRAV

Blandfärs Färsk 50/50 21% KRAV

ICA I love eco · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 174 kr/kg pris 87 kr
Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

Smak av Gotland · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 139 kr/kg pris 70 kr
Chilimedaljong Färsk

Chilimedaljong Färsk

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 169 kr/kg pris 51 kr
Chorizofärs

Chorizofärs

Nonna Elide · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 55 kr
Chorizofärs Färsk

Chorizofärs Färsk

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Fjärilskotlett Färsk Skivad ca

Fjärilskotlett Färsk Skivad ca

ICA · 510 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 70 kr
Fläskfile Fryst ca

Fläskfile Fryst ca

Danish Crown · 590 g

ICA Sigtuna

jämförpris 116 kr/kg pris 68 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 202 kr/kg pris 101 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Smak av Gotland · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 292 kr/kg pris 146 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

ICA Sigtuna

jämförpris 138 kr/kg pris 81 kr
Fläskfilé Färsk Ekologisk ca

Fläskfilé Färsk Ekologisk ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 369 kr/kg pris 184 kr
Fläskfilé Färsk Hållbarhetsgris putsad ca

Fläskfilé Färsk Hållbarhetsgris putsad ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 318 kr/kg pris 159 kr
Fläskfärs Färsk 17%

Fläskfärs Färsk 17%

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 57 kr
Fläskfärs Färsk 20%

Fläskfärs Färsk 20%

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 87 kr/kg pris 87 kr
Fläskfärs Färsk 20%

Fläskfärs Färsk 20%

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 101 kr/kg pris 51 kr
Fläskkarré Färsk Benfri ca

Fläskkarré Färsk Benfri ca

Scan · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 144 kr
Fläskkarré Färsk Benfri i bit ca

Fläskkarré Färsk Benfri i bit ca

Smak av Gotland · 800 g

ICA Sigtuna

jämförpris 137 kr/kg pris 109 kr
Fläskkarré Färsk Skivad Benfri

Fläskkarré Färsk Skivad Benfri

Scan · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 168 kr/kg pris 101 kr
Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Fläskkarré Färsk Skivad med ben ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 139 kr/kg pris 69 kr
Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 152 kr/kg pris 76 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad

Fläskkotlett Färsk Skivad

Smak av Gotland · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 170 kr/kg pris 51 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad Benfri

Fläskkotlett Färsk Skivad Benfri

Scan · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 166 kr/kg pris 99 kr
Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Fläskkotlett Färsk Skivad med ben ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 139 kr/kg pris 70 kr
Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

Fläsklägg Färsk Rimmad Benfri ca

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 59 kr/kg pris 53 kr Extrapris
Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

Fläsklägg Färsk Rimmad med ben ca

ICA · 1400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 59 kr/kg pris 83 kr
Fläskytterfilé Frystinad ca KRAV

Fläskytterfilé Frystinad ca KRAV

ICA I love eco · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 197 kr/kg pris 128 kr
Fläskytterfilé Färsk Benfri ca

Fläskytterfilé Färsk Benfri ca

Smak av Gotland · 750 g

ICA Sigtuna

jämförpris 141 kr/kg pris 106 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Nybergs Deli · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 119 kr/kg pris 119 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Scan · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 129 kr/kg pris 129 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 102 kr/kg pris 102 kr
Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

Fläskytterfilé Färska Medaljonger Vitlök & Peppar

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 169 kr/kg pris 51 kr
Grytbitar Färska av gris ca

Grytbitar Färska av gris ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/kg pris 88 kr
Gyros Färsk av Fläskkarré

Gyros Färsk av Fläskkarré

Grekiska by Konstantine´s · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 244 kr/kg pris 67 kr
Iberico Presa Färsk

Iberico Presa Färsk

Iberiq · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 453 kr/kg pris 136 kr
Iberico Racks Färska

Iberico Racks Färska

Iberiq · 310 g

ICA Sigtuna

jämförpris 447 kr/kg pris 138 kr
Iberico Spett Färska

Iberico Spett Färska

Iberiq · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 265 kr/kg pris 48 kr
Kamben Färska av gris ca

Kamben Färska av gris ca

ICA · 850 g

ICA Sigtuna

jämförpris 109 kr/kg pris 93 kr
Kamben Färska ca

Kamben Färska ca

Smak av Gotland · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Kamben Färska ca

Kamben Färska ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 60 kr
Kamben Färska Grillade ca

Kamben Färska Grillade ca

Jojjen · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 239 kr/kg pris 84 kr
Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

ICA · 475 g

ICA Sigtuna

jämförpris 171 kr/kg pris 81 kr
Karré Färsk av rapsgris

Karré Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 191 kr/kg pris 57 kr
Karré Färsk Benfri

Karré Färsk Benfri

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 213 kr/kg pris 64 kr
Karré Färsk Benfri i bit ca

Karré Färsk Benfri i bit ca

ICA · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 108 kr/kg pris 119 kr
Karré Färsk Grillkryddad ca

Karré Färsk Grillkryddad ca

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Karré Färsk Rapsgris ca

Karré Färsk Rapsgris ca

Scan · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 148 kr/kg pris 163 kr
Karré Färsk Skivad Benfri

Karré Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Karré Färsk Skivad Benfri ca

Karré Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 157 kr/kg pris 94 kr
Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 120 kr
Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

Karrékotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 240 kr
Kotlett Frystinad benfri KRAV

Kotlett Frystinad benfri KRAV

ICA I love eco · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 216 kr/kg pris 65 kr
Kotlett Färsk av rapsgris

Kotlett Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 191 kr/kg pris 57 kr
Kotlett Färsk Benfri i bit ca

Kotlett Färsk Benfri i bit ca

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 114 kr/kg pris 103 kr
Kotlett Färsk Grillkryddad ca

Kotlett Färsk Grillkryddad ca

Scan · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 164 kr/kg pris 74 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri

Kotlett Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

Kotlett Färsk Skivad Benfri ca

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 149 kr/kg pris 89 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 2000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 110 kr/kg pris 220 kr
Kotlett Färsk Skivad med ben ca

Kotlett Färsk Skivad med ben ca

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 108 kr
Kotlettracks Färsk av rapsgris ca

Kotlettracks Färsk av rapsgris ca

Scan · 560 g

ICA Sigtuna

jämförpris 219 kr/kg pris 123 kr
Kungskassler i bit ca

Kungskassler i bit ca

Gudruns · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 65 kr
Köttbullar

Köttbullar

Scan · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Leverfärs Fryst

Leverfärs Fryst

Lithells · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/kg pris 35 kr
Panerad Schnitzel Färsk Original

Panerad Schnitzel Färsk Original

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 56 kr
Picnicbog Färsk i bit ca

Picnicbog Färsk i bit ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 83 kr
Pluma Färsk ca

Pluma Färsk ca

Scan · 550 g

ICA Sigtuna

jämförpris 173 kr/kg pris 95 kr
Pluma Färsk Mörmarinerad ca

Pluma Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 79 kr
Porchetta Färsk ca

Porchetta Färsk ca

ICA · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 180 kr
Revbenspjäll Färska Tunna ca

Revbenspjäll Färska Tunna ca

ICA · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 84 kr/kg pris 100 kr
Revbensspjäll Färska Tjocka ca

Revbensspjäll Färska Tjocka ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 80 kr/kg pris 80 kr
Rökt sidfläsk i bit ca 400g

Rökt sidfläsk i bit ca 400g

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Salsicciafärs Färsk

Salsicciafärs Färsk

Nonna Elide · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Salsicciafärs Färsk Fänkål

Salsicciafärs Färsk Fänkål

Köttkultur · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 171 kr/kg pris 69 kr
Salsicciafärs Pannfärdig

Salsicciafärs Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Secreto Iberico Färsk ca

Secreto Iberico Färsk ca

Köttkultur · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 575 kr/kg pris 115 kr
Sidfläsk Färskt i bit ca

Sidfläsk Färskt i bit ca

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 67 kr
Skinka Färsk Skivad ca

Skinka Färsk Skivad ca

ICA · 1000 g

ICA Sigtuna

jämförpris 149 kr/kg pris 149 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 122 kr/kg pris 61 kr
Skinkschnitzel

Skinkschnitzel

ICA · 300 g

ICA Sigtuna

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

ICA · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 98 kr/kg pris 108 kr
Souvlaki Färsk av Fläskkarré

Souvlaki Färsk av Fläskkarré

Grekiska by Konstantine´s · 260 g

ICA Sigtuna

jämförpris 294 kr/kg pris 77 kr
Spareribs Färsk ca

Spareribs Färsk ca

Smak av Gotland · 1200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/kg pris 105 kr
Spareribs Färska ca

Spareribs Färska ca

Scan · 1100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 90 kr
Tacofärs Färsk av Fläsk Pannfärdig

Tacofärs Färsk av Fläsk Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Umamifärs Färsk av fläsk

Umamifärs Färsk av fläsk

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 101 kr/kg pris 51 kr
Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

Umamifärs Färsk av Fläsk och Champinjon Pannfärdig

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Tyck till