Primat

Sylt & marmelad på ICA Sigtuna

143 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Apelsinmarmelad KRAV

Apelsinmarmelad KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 123 kr/kg pris 39 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 86 kr/kg pris 34 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

ICA Basic · 420 g

ICA Sigtuna

jämförpris 40 kr/kg pris 17 kr
Apelsinmarmelad KRAV

Apelsinmarmelad KRAV

Björnekulla · 425 g

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/kg pris 40 kr
Apelsinmarmelad

Apelsinmarmelad

BOB · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Apelsinmarmelad utan tillsatt socker

Apelsinmarmelad utan tillsatt socker

ICA · 390 g

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/kg pris 36 kr
Aprikoskräm

Aprikoskräm

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 28 kr/l pris 28 kr
Aprikoskräm Lågkalori

Aprikoskräm Lågkalori

Ekströms · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 34 kr/l pris 34 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 42 kr
Aprikosmarmelad

Aprikosmarmelad

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Aprikosmarmelad Original Refill

Aprikosmarmelad Original Refill

BOB · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 53 kr/kg pris 27 kr
Aprikosmarmelad utan tillsatt socker

Aprikosmarmelad utan tillsatt socker

ICA · 390 g

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/kg pris 36 kr
Björnbärskräm

Björnbärskräm

Kiviks · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 32 kr/l pris 32 kr
Björnbärsmarmelad KRAV

Björnbärsmarmelad KRAV

Torfolk Gård · 330 g

ICA Sigtuna

jämförpris 192 kr/kg pris 63 kr
Björnbärsmarmelad

Björnbärsmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Blåbärskräm

Blåbärskräm

Ekströms · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 59 kr/l pris 59 kr
Blåbärssylt KRAV

Blåbärssylt KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 188 kr/kg pris 60 kr
Blåbärssylt KRAV

Blåbärssylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 52 kr
Blåbärssylt Extra fin

Blåbärssylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 113 kr/kg pris 45 kr
Citronmarmelad Silver shred

Citronmarmelad Silver shred

Robertson · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 101 kr/kg pris 34 kr
Delikatessmarmelad Björnbär ost

Delikatessmarmelad Björnbär ost

Falbygdens · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 302 kr/kg pris 38 kr
Delikatessmarmelad Fikon & äpple ost

Delikatessmarmelad Fikon & äpple ost

Falbygdens · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 302 kr/kg pris 38 kr
Drottningsylt

Drottningsylt

ICA · 620 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 56 kr
Drottningsylt Extra fin

Drottningsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Drottningsylt mindre socker

Drottningsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Sigtuna

jämförpris 84 kr/kg pris 32 kr
Extra prima Drottningsylt

Extra prima Drottningsylt

Önos · 410 g

ICA Sigtuna

jämförpris 162 kr/kg pris 67 kr
Extra prima Hallonsylt

Extra prima Hallonsylt

Önos · 410 g

ICA Sigtuna

jämförpris 127 kr/kg pris 52 kr
Extra prima Jordgubbssylt

Extra prima Jordgubbssylt

Önos · 410 g

ICA Sigtuna

jämförpris 127 kr/kg pris 52 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

ICA Selection · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Fikonmarmelad

Fikonmarmelad

Sevan · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 95 kr/kg pris 67 kr
Gelé Rödvinbär Ekologisk

Gelé Rödvinbär Ekologisk

ICA I love eco · 225 g

ICA Sigtuna

jämförpris 143 kr/kg pris 32 kr
Gelé Rödvinsbär

Gelé Rödvinsbär

ICA · 425 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 34 kr
Gelé Svartvinbär

Gelé Svartvinbär

ICA · 425 g

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/kg pris 40 kr
Gelé Svartvinbär Ekologisk

Gelé Svartvinbär Ekologisk

ICA I love eco · 225 g

ICA Sigtuna

jämförpris 139 kr/kg pris 31 kr
Gunillas Apelsinmarmelad

Gunillas Apelsinmarmelad

Önos · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 85 kr/kg pris 38 kr
Hallon 35% bär

Hallon 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 35 kr/kg pris 53 kr
Hallon 35% bär refill

Hallon 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 37 kr/kg pris 26 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

Ekströms · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 48 kr/l pris 48 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Hallonkräm

Hallonkräm

ICA Basic · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 22 kr/l pris 22 kr
Hallonmarmelad

Hallonmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Hallonsylt KRAV

Hallonsylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 98 kr/kg pris 39 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 85 kr/kg pris 51 kr
Hallonsylt

Hallonsylt

ICA · 620 g

ICA Sigtuna

jämförpris 76 kr/kg pris 47 kr
Hallonsylt Extra fin

Hallonsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/kg pris 35 kr
Hallonsylt Lättsockrad

Hallonsylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 83 kr/kg pris 54 kr
Hallonsylt mindre socker

Hallonsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Sigtuna

jämförpris 105 kr/kg pris 41 kr
Hallonsylt Refill

Hallonsylt Refill

ICA · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 67 kr/kg pris 47 kr
Hallonsylt utan tillsatt socker

Hallonsylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 40 kr
Jordgubbar 35% bär

Jordgubbar 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 21 kr/kg pris 31 kr
Jordgubbar 35% bär refill

Jordgubbar 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 24 kr/kg pris 17 kr
Jordgubbsgelé

Jordgubbsgelé

Winiary · 71 g

ICA Sigtuna

jämförpris 213 kr/kg pris 15 kr
Jordgubbskräm Ekström

Jordgubbskräm Ekström

Ekströms · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 33 kr/l pris 33 kr
Jordgubbskräm

Jordgubbskräm

ICA · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 27 kr/l pris 27 kr
Jordgubbskräm

Jordgubbskräm

ICA Basic · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 15 kr/l pris 15 kr
Jordgubbskräm Extra prima

Jordgubbskräm Extra prima

Ekströms · 1000 ml

ICA Sigtuna

jämförpris 45 kr/l pris 45 kr
Jordgubbsmarmelad De Gamle Fabrik

Jordgubbsmarmelad De Gamle Fabrik

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Jordgubbsmarmelad

Jordgubbsmarmelad

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Jordgubbssylt KRAV

Jordgubbssylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/kg pris 40 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

ICA · 600 g

ICA Sigtuna

jämförpris 75 kr/kg pris 45 kr
Jordgubbssylt

Jordgubbssylt

ICA · 620 g

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/kg pris 39 kr
Jordgubbssylt Extra fin

Jordgubbssylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 68 kr/kg pris 27 kr
Jordgubbssylt Lättsockrad

Jordgubbssylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/kg pris 43 kr
Jordgubbssylt mindre socker

Jordgubbssylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Sigtuna

jämförpris 92 kr/kg pris 35 kr
Jordgubbssylt Moomin

Jordgubbssylt Moomin

Björnekulla · 850 g

ICA Sigtuna

jämförpris 71 kr/kg pris 60 kr
Jordgubbssylt Refill

Jordgubbssylt Refill

ICA · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 56 kr/kg pris 39 kr
Jordgubbssylt utan tillsatt socker

Jordgubbssylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 110 kr/kg pris 40 kr
Jordgubbsylt KRAV

Jordgubbsylt KRAV

Torfolk Gård · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 166 kr/kg pris 53 kr
Krusbärsmarmelad KRAV Torefolk Gård

Krusbärsmarmelad KRAV Torefolk Gård

Torfolk Gård · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 133 kr/kg pris 43 kr
Körsbärsmarmelad

Körsbärsmarmelad

Den gamle fabrik · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 112 kr/kg pris 43 kr
Lemon curd

Lemon curd

Robertson · 320 g

ICA Sigtuna

jämförpris 106 kr/kg pris 34 kr
Lemon curd

Lemon curd

Mackays · 340 g

ICA Sigtuna

jämförpris 110 kr/kg pris 37 kr
Lingon 35% bär

Lingon 35% bär

ICA Basic · 1500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/kg pris 70 kr
Lingon 35% bär refill

Lingon 35% bär refill

ICA Basic · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 47 kr/kg pris 33 kr
Lingon Rårörda KRAV

Lingon Rårörda KRAV

Björnekulla · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 138 kr/kg pris 55 kr
Lingon Rårörda

Lingon Rårörda

Björnekulla · 660 g

ICA Sigtuna

jämförpris 126 kr/kg pris 83 kr
Lingon Rårörda

Lingon Rårörda

ICA · 750 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 67 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

ICA I love eco · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 120 kr/kg pris 48 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

Torfolk Gård · 430 g

ICA Sigtuna

jämförpris 167 kr/kg pris 72 kr
Lingonsylt

Lingonsylt

ICA · 620 g

ICA Sigtuna

jämförpris 85 kr/kg pris 53 kr
Lingonsylt KRAV

Lingonsylt KRAV

Torfolk Gård · 750 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 102 kr
Lingonsylt Extra fin

Lingonsylt Extra fin

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 53 kr
Lingonsylt Lättsockrad

Lingonsylt Lättsockrad

BOB · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 59 kr
Lingonsylt mindre socker

Lingonsylt mindre socker

ICA · 385 g

ICA Sigtuna

jämförpris 111 kr/kg pris 43 kr
Lingonsylt Osötad KRAV Torefolk Gård

Lingonsylt Osötad KRAV Torefolk Gård

Torfolk Gård · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 202 kr/kg pris 77 kr
Lingonsylt Refill

Lingonsylt Refill

BOB · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 53 kr
Lingonsylt refill

Lingonsylt refill

ICA · 700 g

ICA Sigtuna

jämförpris 64 kr/kg pris 45 kr
Lingonsylt utan tillsatt socker

Lingonsylt utan tillsatt socker

ICA · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 146 kr/kg pris 53 kr
Lättsockrad Apelsinmarmelad Refill

Lättsockrad Apelsinmarmelad Refill

BOB · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 46 kr/kg pris 23 kr
Lågkalori Hallonsylt

Lågkalori Hallonsylt

Önos · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 153 kr/kg pris 55 kr
Lågkalori Jordgubbssylt

Lågkalori Jordgubbssylt

Önos · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 153 kr/kg pris 55 kr
Lågkalori Lingonsylt

Lågkalori Lingonsylt

Önos · 360 g

ICA Sigtuna

jämförpris 162 kr/kg pris 58 kr
Lågkalori Äppelmos

Lågkalori Äppelmos

Önos · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/kg pris 22 kr
Marmelad Apelsin & citron

Marmelad Apelsin & citron

ICA · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Marmelad Apelsin Squeezy

Marmelad Apelsin Squeezy

BOB · 425 g

ICA Sigtuna

jämförpris 88 kr/kg pris 37 kr
Marmelad Apelsin Squeezy

Marmelad Apelsin Squeezy

BOB · 555 g

ICA Sigtuna

jämförpris 86 kr/kg pris 48 kr
Marmelad Aprikos Squeezy

Marmelad Aprikos Squeezy

BOB · 425 g

ICA Sigtuna

jämförpris 86 kr/kg pris 36 kr
Marmelad Aprikos utan tillsatt socker St.Dalfour

Marmelad Aprikos utan tillsatt socker St.Dalfour

St. Dalfour · 284 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 44 kr
Tyck till