Primat

Godis på ICA Sigtuna

794 varor · sida 1 av 8 · Hela sortimentet · Butikssidan

Adventskalender

Adventskalender

Merci · 263 g

ICA Sigtuna

jämförpris 748 kr/kg pris 197 kr
Adventskalender

Adventskalender

Hulten · 318 g

ICA Sigtuna

jämförpris 416 kr/kg pris 132 kr
After Eight

After Eight

Nestle · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 62 kr
After Eight

After Eight

Nestle · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 242 kr/kg pris 97 kr
After Eight Caramel

After Eight Caramel

Nestle · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 303 kr/kg pris 61 kr
After Eight Orange

After Eight Orange

Nestle · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 303 kr/kg pris 61 kr
After Eight Raspberry

After Eight Raspberry

Nestle · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 303 kr/kg pris 61 kr
Aromas Skumtomtar

Aromas Skumtomtar

Aroma · 650 g

ICA Sigtuna

jämförpris 102 kr/kg pris 66 kr
Bajadera Nougat

Bajadera Nougat

Kras · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 404 kr/kg pris 81 kr
Banan Choklad

Banan Choklad

Stark · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 124 kr/kg pris 16 kr
Bar Lion White

Bar Lion White

Nestle · 42 g

ICA Sigtuna

jämförpris 313 kr/kg pris 13 kr
Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Barnsnacks Fruity gummies strawberry 3år

Goodies · 17 g

ICA Sigtuna

jämförpris 899 kr/kg pris 15 kr
Bilar Fruktkombi

Bilar Fruktkombi

Ahlgrens Bilar · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 163 kr/kg pris 23 kr
Bilar Sursockrade

Bilar Sursockrade

Ahlgrens Bilar · 130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 176 kr/kg pris 23 kr
Björnar Söta

Björnar Söta

Cloetta · 32 g

ICA Sigtuna

jämförpris 258 kr/kg pris 8 kr
Bouchée Elefanter 8-p

Bouchée Elefanter 8-p

Cote d Or · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 447 kr/kg pris 89 kr
Bronhi Original

Bronhi Original

Kras · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 139 kr/kg pris 14 kr
BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

BUD STRUT HJÄRTA Kärleksstr 54%

Malmö Chokladfabrik · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 938 kr/kg pris 84 kr
Caramel Milk Choco

Caramel Milk Choco

Treatville · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 176 kr/kg pris 18 kr
Center

Center

Cloetta · 78 g

ICA Sigtuna

jämförpris 279 kr/kg pris 22 kr
Center Dubbel

Center Dubbel

Cloetta · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 290 kr/kg pris 15 kr
Champs Élysées Milk

Champs Élysées Milk

Lindt · 184 g

ICA Sigtuna

jämförpris 815 kr/kg pris 150 kr
Choco Crunch

Choco Crunch

Olw · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 427 kr/kg pris 38 kr
Choklad Ask Guld

Choklad Ask Guld

Anthon Berg · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 604 kr/kg pris 121 kr
Choklad Ask Selected Favourites

Choklad Ask Selected Favourites

Anthon Berg · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 575 kr/kg pris 86 kr
Choklad Ask Significant Selection

Choklad Ask Significant Selection

Anthon Berg · 178 g

ICA Sigtuna

jämförpris 673 kr/kg pris 120 kr
Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Choklad Big taste Japp Peanut caramel

Marabou · 276 g

ICA Sigtuna

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Choklad Bilar Polly

Choklad Bilar Polly

Cloetta · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 37 kr
Choklad Blond Havssalt

Choklad Blond Havssalt

ICA Selection · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 333 kr/kg pris 33 kr
Choklad Bridge Original

Choklad Bridge Original

Cloetta · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 208 kr/kg pris 37 kr
Choklad Caramello

Choklad Caramello

Marabou · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 251 kr/kg pris 40 kr
Choklad Co-Co Dubbel

Choklad Co-Co Dubbel

Marabou · 60 g

ICA Sigtuna

jämförpris 277 kr/kg pris 17 kr
Choklad Daim Bites

Choklad Daim Bites

Marabou · 145 g

ICA Sigtuna

jämförpris 329 kr/kg pris 48 kr
Choklad Dubbel nougat

Choklad Dubbel nougat

Marabou · 43 g

ICA Sigtuna

jämförpris 386 kr/kg pris 17 kr
Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Choklad Excellence Fusion 70% Milk

Lindt · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Choklad Excellence Fusion 85% Milk Salt

Lindt · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Choklad Excellence Lemon ginger

Choklad Excellence Lemon ginger

Lindt · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 33 kr Extrapris
Choklad Guldmedaljong 1-p

Choklad Guldmedaljong 1-p

Steenland Chocolate · 23 g

ICA Sigtuna

jämförpris 855 kr/kg pris 20 kr
Choklad hjärta

Choklad hjärta

Lindt · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 723 kr/kg pris 145 kr
Choklad Jultomte Kinder

Choklad Jultomte Kinder

Ferrero · 55 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 33 kr
Choklad Kinder Bueno

Choklad Kinder Bueno

Ferrero · 430 g

ICA Sigtuna

jämförpris 247 kr/kg pris 106 kr
Choklad Kinder Bueno Chokladjulkalender

Choklad Kinder Bueno Chokladjulkalender

Ferrero · 181 g

ICA Sigtuna

jämförpris 881 kr/kg pris 160 kr
Choklad Kinder Suprise Heart

Choklad Kinder Suprise Heart

Ferrero · 53 g

ICA Sigtuna

jämförpris 833 kr/kg pris 44 kr
Choklad Lindor Calendar Assorted

Choklad Lindor Calendar Assorted

Lindt · 117 g

ICA Sigtuna

jämförpris 1936 kr/kg pris 227 kr
Choklad Lindor Dark Mint

Choklad Lindor Dark Mint

Lindt · 137 g

ICA Sigtuna

jämförpris 501 kr/kg pris 69 kr
Choklad Masterpieces

Choklad Masterpieces

Lindt · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 907 kr/kg pris 318 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Mars · 333 g

ICA Sigtuna

jämförpris 184 kr/kg pris 61 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Snickers · 333 g

ICA Sigtuna

jämförpris 184 kr/kg pris 61 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Twix · 333 g

ICA Sigtuna

jämförpris 184 kr/kg pris 61 kr
Choklad Mini bag

Choklad Mini bag

Mars · 535 g

ICA Sigtuna

jämförpris 183 kr/kg pris 98 kr
Choklad Mjölk

Choklad Mjölk

Tony's Chocolonely · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 335 kr/kg pris 60 kr
Choklad Mörk 74%

Choklad Mörk 74%

ICA Selection · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Choklad Peru 85%

Choklad Peru 85%

Malmö Chokladfabrik · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 897 kr/kg pris 72 kr
Choklad Pigall Dubbel

Choklad Pigall Dubbel

Marabou · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 415 kr/kg pris 17 kr
Choklad Plopp mini påse

Choklad Plopp mini påse

Cloetta · 158 g

ICA Sigtuna

jämförpris 204 kr/kg pris 32 kr
Choklad Polly Banana Split

Choklad Polly Banana Split

Cloetta · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 37 kr
Choklad Polly Original Blå

Choklad Polly Original Blå

Cloetta · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 37 kr
Choklad Polly Röd

Choklad Polly Röd

Cloetta · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 37 kr
Choklad Polly Röd

Choklad Polly Röd

Cloetta · 34 g

ICA Sigtuna

jämförpris 259 kr/kg pris 9 kr
Choklad Skotte Dubbel

Choklad Skotte Dubbel

Marabou · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 332 kr/kg pris 17 kr
Choklad Sköldpaddor Mini

Choklad Sköldpaddor Mini

Toms · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 377 kr/kg pris 45 kr
Choklad snögubbe

Choklad snögubbe

Asba · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 328 kr/kg pris 26 kr
Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Choklad Stycksak LINDOR Salted Caramel

Lindt · 38 g

ICA Sigtuna

jämförpris 519 kr/kg pris 20 kr
Choklad Teddy Presentetikett & Milk Mix

Choklad Teddy Presentetikett & Milk Mix

Lindt · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 696 kr/kg pris 70 kr
Choklad Teddy Umbrellas

Choklad Teddy Umbrellas

Lindt · 54 g

ICA Sigtuna

jämförpris 1156 kr/kg pris 62 kr
Choklad Tomte

Choklad Tomte

Marabou · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 515 kr/kg pris 46 kr
Choklad Vegan Ljus

Choklad Vegan Ljus

Green Star · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 601 kr/kg pris 54 kr
Choklad Vegan Salt Karamell

Choklad Vegan Salt Karamell

Green Star · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 601 kr/kg pris 54 kr
Chokladask Aladdin

Chokladask Aladdin

Marabou · 410 g

ICA Sigtuna

jämförpris 353 kr/kg pris 145 kr
Chokladask Champs Élysées Mjölkchoklad

Chokladask Champs Élysées Mjölkchoklad

Lindt · 482 g

ICA Sigtuna

jämförpris 525 kr/kg pris 253 kr
Chokladask Dumle Christmas calendar

Chokladask Dumle Christmas calendar

Fazer · 225 g

ICA Sigtuna

jämförpris 633 kr/kg pris 143 kr
Chokladask Dumle Smooth Caramel

Chokladask Dumle Smooth Caramel

Fazer · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 287 kr/kg pris 72 kr
Chokladask Finest selection Blå

Chokladask Finest selection Blå

Merci · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 81 kr
Chokladask Finest Selection Grön

Chokladask Finest Selection Grön

Merci · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 81 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 325 kr/kg pris 81 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 307 kr/kg pris 123 kr
Chokladask Finest selection Röd

Chokladask Finest selection Röd

Merci · 675 g

ICA Sigtuna

jämförpris 296 kr/kg pris 200 kr
Chokladask Guld

Chokladask Guld

Anthon Berg · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 518 kr/kg pris 207 kr
Chokladask Hjärtformad Guldask

Chokladask Hjärtformad Guldask

Anthon Berg · 155 g

ICA Sigtuna

jämförpris 638 kr/kg pris 99 kr
Chokladask Karl Crispy Truffle praliner

Chokladask Karl Crispy Truffle praliner

Fazer · 228 g

ICA Sigtuna

jämförpris 315 kr/kg pris 72 kr
Chokladask Klassiker Deluxe

Chokladask Klassiker Deluxe

Fazer · 380 g

ICA Sigtuna

jämförpris 382 kr/kg pris 145 kr
Chokladask Marc de Champagne Pralin

Chokladask Marc de Champagne Pralin

Lindt · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 209 kr
Chokladask Northern Selection

Chokladask Northern Selection

Anthon Berg · 508 g

ICA Sigtuna

jämförpris 466 kr/kg pris 236 kr
Chokladask Paradis

Chokladask Paradis

Marabou · 410 g

ICA Sigtuna

jämförpris 353 kr/kg pris 145 kr
Chokladask Praliner Champs Élysées

Chokladask Praliner Champs Élysées

Lindt · 469 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 280 kr
Chokladbanan Skumbanan Choklad

Chokladbanan Skumbanan Choklad

Stark · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 36 kr
Chokladbananer Skum

Chokladbananer Skum

Aroma · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 204 kr/kg pris 20 kr
Chokladbar 10-p 2st

Chokladbar 10-p 2st

Twix · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 175 kr/kg pris 88 kr
Chokladbar 10-p

Chokladbar 10-p

Snickers · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 175 kr/kg pris 88 kr
Chokladbar 10-p

Chokladbar 10-p

Mars · 450 g

ICA Sigtuna

jämförpris 195 kr/kg pris 88 kr
Chokladbar 2-p

Chokladbar 2-p

Mars · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 236 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar

Chokladbar

Snickers · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar

Chokladbar

Mars · 51 g

ICA Sigtuna

jämförpris 305 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar

Chokladbar

Twix · 75 g

ICA Sigtuna

jämförpris 221 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar Choco Crush

Chokladbar Choco Crush

Nick´s · 32 g

ICA Sigtuna

jämförpris 485 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar Creamy Peanut

Chokladbar Creamy Peanut

Snickers · 36,5 g

ICA Sigtuna

jämförpris 426 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Chokladbar Creamy Peanut butter 54,75g

Snickers · 54,8 g

ICA Sigtuna

jämförpris 303 kr/kg pris 17 kr
Chokladbar Crunchy Caramel

Chokladbar Crunchy Caramel

Nick´s · 28 g

ICA Sigtuna

jämförpris 555 kr/kg pris 16 kr
Chokladbar Dumle Crispy Twins

Chokladbar Dumle Crispy Twins

Fazer · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 352 kr/kg pris 14 kr
Tyck till