Primat

Chips på ICA Sigtuna

245 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Dippmix Dill & gräslök

Dippmix Dill & gräslök

Olw · 24 g

ICA Sigtuna

jämförpris 518 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Fresh island

Dippmix Fresh island

Olw · 24 g

ICA Sigtuna

jämförpris 518 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Holiday

Dippmix Holiday

Estrella · 26 g

ICA Sigtuna

jämförpris 519 kr/kg pris 14 kr
Dippmix Onion

Dippmix Onion

Estrella · 22 g

ICA Sigtuna

jämförpris 614 kr/kg pris 14 kr
Dippmix Ranch

Dippmix Ranch

Olw · 24 g

ICA Sigtuna

jämförpris 518 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Sweet chili

Dippmix Sweet chili

Olw · 26 g

ICA Sigtuna

jämförpris 478 kr/kg pris 12 kr
Dippmix Tortilla

Dippmix Tortilla

Estrella · 28 g

ICA Sigtuna

jämförpris 482 kr/kg pris 14 kr
Dippmix Vitlök

Dippmix Vitlök

Olw · 21 g

ICA Sigtuna

jämförpris 592 kr/kg pris 12 kr
Favoritmix

Favoritmix

Olw · 180 g

ICA Sigtuna

jämförpris 248 kr/kg pris 45 kr
Fläsksvålar

Fläsksvålar

Crispy · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 277 kr/kg pris 42 kr
Grillchips

Grillchips

Estrella · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 25 kr
Grillchips

Grillchips

Olw · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 37 kr
Grillchips liten påse

Grillchips liten påse

Estrella · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 275 kr/kg pris 11 kr
Hot Holiday Dipmix

Hot Holiday Dipmix

Estrella · 24 g

ICA Sigtuna

jämförpris 563 kr/kg pris 14 kr
Jordnötsbågar Smoki

Jordnötsbågar Smoki

Stark · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 138 kr/kg pris 21 kr
Jordnötsringar

Jordnötsringar

Estrella · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Jordnötssnacks Wow

Jordnötssnacks Wow

Soko Stark · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 256 kr/kg pris 18 kr
Linsbågar Cheddar

Linsbågar Cheddar

Estrella · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 263 kr/kg pris 40 kr
Linschips Ranch & Sourcream

Linschips Ranch & Sourcream

Estrella · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 277 kr/kg pris 25 kr
Linschips Sourcream & Onion

Linschips Sourcream & Onion

Estrella · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 277 kr/kg pris 25 kr
Majskaka Smör och havssalt

Majskaka Smör och havssalt

Friggs · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 195 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Dill/Gräslök

Majskakor Dill/Gräslök

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Lättsaltade

Majskakor Lättsaltade

ICA · 130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 156 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Paprika

Majskakor Paprika

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Sesam Seasalt

Majskakor Sesam Seasalt

Friggs · 130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 216 kr/kg pris 28 kr
Majskakor Sourcream & Onion

Majskakor Sourcream & Onion

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 184 kr/kg pris 23 kr
Micropopcorn Smörsmak 3-p

Micropopcorn Smörsmak 3-p

Estrella · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 130 kr/kg pris 31 kr
Mikropopcorn Saltade 3-p Eko

Mikropopcorn Saltade 3-p Eko

ICA · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 29 kr
Minimajskakor Gräddfil & Lök Ekologisk

Minimajskakor Gräddfil & Lök Ekologisk

ICA I love eco · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Minimajskakor Ost

Minimajskakor Ost

ICA · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 347 kr/kg pris 17 kr
Minimajskakor popcorn

Minimajskakor popcorn

ICA · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 348 kr/kg pris 17 kr
Minimajskakor Ranch

Minimajskakor Ranch

ICA · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 348 kr/kg pris 17 kr
Nacho Chips

Nacho Chips

Santa Maria · 185 g

ICA Sigtuna

jämförpris 91 kr/kg pris 17 kr
Nacho Chips

Nacho Chips

Santa Maria · 475 g

ICA Sigtuna

jämförpris 84 kr/kg pris 40 kr
Nachochips

Nachochips

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Nachochips

Nachochips

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 63 kr/kg pris 31 kr
Nachorolls Cheese

Nachorolls Cheese

ICA Selection · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 174 kr/kg pris 22 kr
Ostbågar Cheddar Cheese Bangers

Ostbågar Cheddar Cheese Bangers

Redhead · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 295 kr/kg pris 30 kr
Ostbågar Cheddar Extra Stora

Ostbågar Cheddar Extra Stora

Estrella · 210 g

ICA Sigtuna

jämförpris 107 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Ostbågar Cheetos Crunchos Frito Lay

Ostbågar Cheetos Crunchos Frito Lay

Cheetos Frito Lay · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 285 kr/kg pris 23 kr
Ostbågar Spicy paprika

Ostbågar Spicy paprika

Redhead · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 295 kr/kg pris 30 kr
Ostringar Chili Cheese

Ostringar Chili Cheese

Estrella · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Ostringar Mild Jalapeño

Ostringar Mild Jalapeño

Estrella · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 113 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Ostsnacks cheez ballz chili cheez

Ostsnacks cheez ballz chili cheez

Olw · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 198 kr/kg pris 40 kr
Popcorn

Popcorn

ICA · 500 g

ICA Sigtuna

jämförpris 37 kr/kg pris 19 kr
Popcorn Caramel & Milk chocolate Funny Sheep

Popcorn Caramel & Milk chocolate Funny Sheep

Smart Snack · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 272 kr/kg pris 24 kr
Popcorn Caramel Classic

Popcorn Caramel Classic

Werthers original · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 282 kr/kg pris 40 kr
Popcorn Caramel Sweet & Salty

Popcorn Caramel Sweet & Salty

Werthers original · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 282 kr/kg pris 40 kr
Popcorn Cheddar

Popcorn Cheddar

Estrella · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 208 kr/kg pris 17 kr
Popcorn Ekologiska

Popcorn Ekologiska

Kung markatta · 400 g

ICA Sigtuna

jämförpris 133 kr/kg pris 53 kr
Popcorn färdigpoppade

Popcorn färdigpoppade

ICA Basic · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 143 kr/kg pris 11 kr
Popcorn Färdigpoppade Saltade

Popcorn Färdigpoppade Saltade

Estrella · 65 g

ICA Sigtuna

jämförpris 224 kr/kg pris 15 kr
Popcorn Micropop Salt 3-p

Popcorn Micropop Salt 3-p

Olw · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 28 kr
Popcorn Mikropopcorn Saltade 3-p

Popcorn Mikropopcorn Saltade 3-p

ICA · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 94 kr/kg pris 25 kr
Popcorn Mikropopcorn Smörsmak 10-p

Popcorn Mikropopcorn Smörsmak 10-p

ICA · 900 g

ICA Sigtuna

jämförpris 81 kr/kg pris 73 kr
Popcorn Mikropopcorn smörsmak 3-p

Popcorn Mikropopcorn smörsmak 3-p

ICA · 270 g

ICA Sigtuna

jämförpris 94 kr/kg pris 25 kr
Popcorn Salted

Popcorn Salted

Sundlings · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Popcorn Salted caramel Funny Sheep

Popcorn Salted caramel Funny Sheep

Smart Snack · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 272 kr/kg pris 24 kr
Popcorn Smörsmak Micropop 3-p

Popcorn Smörsmak Micropop 3-p

Olw · 240 g

ICA Sigtuna

jämförpris 117 kr/kg pris 28 kr
Popcorn Tryffelsmak

Popcorn Tryffelsmak

Pietro & Pietro · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 890 kr/kg pris 62 kr
Potatischips Cheese & Jalapeño

Potatischips Cheese & Jalapeño

Estrella · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 82 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Potatischips Chips Brynt smör/Ramslök

Potatischips Chips Brynt smör/Ramslök

Olw · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 37 kr
Potatischips Chips Cheddar/Lök

Potatischips Chips Cheddar/Lök

Olw · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 37 kr
Potatischips Chips Vitlök/Gräddfil

Potatischips Chips Vitlök/Gräddfil

Olw · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 37 kr
Potatischips Dill & gräslök

Potatischips Dill & gräslök

Gotlandschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 47 kr
Potatischips Havssalt

Potatischips Havssalt

Gotlandschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 47 kr
Potatischips Gräddfil & ramslök

Potatischips Gräddfil & ramslök

Gotlandschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 47 kr
Potatischips Hot Honey

Potatischips Hot Honey

Estrella · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 25 kr
Potatischips Lime & Rosépeppar

Potatischips Lime & Rosépeppar

Gårdschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 222 kr/kg pris 33 kr
Potatischips Salt & vinäger

Potatischips Salt & vinäger

Gotlandschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 309 kr/kg pris 46 kr
Potatischips Saltade

Potatischips Saltade

Estrella · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 25 kr
Potatischips Sourcream & Onion

Potatischips Sourcream & Onion

Estrella · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 154 kr/kg pris 25 kr
Potatischips Tryffel & parmesan

Potatischips Tryffel & parmesan

Gotlandschips · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 47 kr
Potatiships Rödlök & Gräddfil

Potatiships Rödlök & Gräddfil

Olw · 275 g

ICA Sigtuna

jämförpris 136 kr/kg pris 37 kr
Proteinchips BBQ paprika

Proteinchips BBQ paprika

ProBrands · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 407 kr/kg pris 20 kr
Proteinchips Sourcream and onion

Proteinchips Sourcream and onion

ProBrands · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 407 kr/kg pris 20 kr
Riskaka Popcornsmak

Riskaka Popcornsmak

Friggs · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 571 kr/kg pris 23 kr
Riskakor gräddfil & lök

Riskakor gräddfil & lök

ICA · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 145 kr/kg pris 18 kr
Riskakor med Pizzasmak

Riskakor med Pizzasmak

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 199 kr/kg pris 25 kr
Riskakor Sourcream & Onion

Riskakor Sourcream & Onion

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 192 kr/kg pris 24 kr
Rostade sjögräschip

Rostade sjögräschip

Risberg · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 623 kr/kg pris 31 kr
Rotfruktschips KRAV

Rotfruktschips KRAV

ICA I love eco · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 343 kr/kg pris 34 kr
Rågbrödssnacks Havssalt

Rågbrödssnacks Havssalt

ICA · 130 g

ICA Sigtuna

jämförpris 227 kr/kg pris 29 kr
Rågchips Original

Rågchips Original

Linkosuo · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 298 kr/kg pris 45 kr
Rågchips Sourcream & Dill Surdeg

Rågchips Sourcream & Dill Surdeg

Linkosuo · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 298 kr/kg pris 45 kr
Rågchips sweet chili

Rågchips sweet chili

Linkosuo · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 298 kr/kg pris 45 kr
Salami Chips Chili

Salami Chips Chili

Göl · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 377 kr/kg pris 30 kr
Salami Chips Classic

Salami Chips Classic

Göl · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 377 kr/kg pris 30 kr
Salta kringlor Pretzels

Salta kringlor Pretzels

ICA Basic · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 93 kr/kg pris 19 kr
Salta pinnar

Salta pinnar

ICA · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 100 kr/kg pris 25 kr
Salta Pinnar Glutenfria

Salta Pinnar Glutenfria

ICA · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 21 kr
Salta Pinnar med Jordnötspinnar

Salta Pinnar med Jordnötspinnar

Pardon · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 135 kr/kg pris 13 kr
Salta Pinnar Pretzels

Salta Pinnar Pretzels

ICA Basic · 250 g

ICA Sigtuna

jämförpris 62 kr/kg pris 16 kr
Sandwich Paprika

Sandwich Paprika

Wasa · 37 g

ICA Sigtuna

jämförpris 308 kr/kg pris 11 kr
Sandwich Sourcream & Onion 2-p

Sandwich Sourcream & Onion 2-p

Wasa · 33 g

ICA Sigtuna

jämförpris 345 kr/kg pris 11 kr
Skruvar Lättsaltade

Skruvar Lättsaltade

Olw · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 26 kr
Snacks Dillskruvar

Snacks Dillskruvar

Estrella · 80 g

ICA Sigtuna

jämförpris 312 kr/kg pris 25 kr
Snacks Fröknäcke Havssalt

Snacks Fröknäcke Havssalt

ICA · 120 g

ICA Sigtuna

jämförpris 260 kr/kg pris 31 kr
Tyck till