Primat

Snacks på ICA Sigtuna

87 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baklava Pistage Valnöt 8-p

Baklava Pistage Valnöt 8-p

ZEINAS · 140 g

ICA Sigtuna

jämförpris 297 kr/kg pris 42 kr
Bar Energi Havre Banana

Bar Energi Havre Banana

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 270 kr/kg pris 13 kr
Bar Energi Havre Chocolate

Bar Energi Havre Chocolate

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 270 kr/kg pris 13 kr
Bar Fitness Chocolate

Bar Fitness Chocolate

Nestle · 23,5 g

ICA Sigtuna

jämförpris 440 kr/kg pris 10 kr
Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Bar Fitness Röda Bär Nestlé

Nestle · 23,5 g

ICA Sigtuna

jämförpris 440 kr/kg pris 10 kr
Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Bar Hallongrotta Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 623 kr/kg pris 25 kr
Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Bar Kolakaka Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 623 kr/kg pris 25 kr
Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Bar Kärleksmums Glutenfri Nötfri

Fibr · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 623 kr/kg pris 25 kr
Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Barnsnacks Bluey apple & banana 3år

Goodies · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 193 kr/kg pris 19 kr
Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Barnsnacks Bluey apple & blueberry 3år

Goodies · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 193 kr/kg pris 19 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & date 3år

Goodies · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 291 kr/kg pris 29 kr
Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Barnsnacks Fruit bar raspberry & dates 3år

Goodies · 20 g

ICA Sigtuna

jämförpris 413 kr/kg pris 8 kr
Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Barnsnacks Strawberry & apple 3år

Goodies · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 193 kr/kg pris 19 kr
Bars Nesquik Bar

Bars Nesquik Bar

Nestle · 25 g

ICA Sigtuna

jämförpris 414 kr/kg pris 10 kr
BIG 0% CHOCOLATE

BIG 0% CHOCOLATE

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 284 kr/kg pris 11 kr
ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

ChocoCrunch Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 160 g

ICA Sigtuna

jämförpris 240 kr/kg pris 38 kr
Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Mango Chocolate Dips Mango Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Chokladdoppad torkad frukt Pineapple Chocolate Dips Pineapple Fruit Dips

Dippies Fruit Dips · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Dadlar Choklad/kaffe

Dadlar Choklad/kaffe

Lazaridis · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 342 kr/kg pris 31 kr
Dadlar Chokladboll

Dadlar Chokladboll

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Dadlar Hallon/choklad

Dadlar Hallon/choklad

Lazaridis · 90 g

ICA Sigtuna

jämförpris 342 kr/kg pris 31 kr
Dadlar Saltlakrits

Dadlar Saltlakrits

DAVE & JON'S · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Fem bästisar Dragé Mix

Fem bästisar Dragé Mix

Exotic Snacks · 170 g

ICA Sigtuna

jämförpris 259 kr/kg pris 44 kr
Fruktrullar Hallon

Fruktrullar Hallon

Bear · 20 g

ICA Sigtuna

jämförpris 703 kr/kg pris 14 kr
Fruktrullar Jordgubb

Fruktrullar Jordgubb

Bear · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 480 kr/kg pris 48 kr
Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Fruktrullar Jordgubb Singelpack

Bear · 20 g

ICA Sigtuna

jämförpris 703 kr/kg pris 14 kr
Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Fruktstänger blåbär 5-p 20g

Castus · 5 st

ICA Sigtuna

jämförpris 5 kr/st pris 27 kr
Fruktstång Jordgubb 5-p

Fruktstång Jordgubb 5-p

Castus · 5 st

ICA Sigtuna

jämförpris 5 kr/st pris 27 kr
Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Fruktstång Äpple & Hallon 5-p

Castus · 5 st

ICA Sigtuna

jämförpris 5 kr/st pris 27 kr
Granola naturell

Granola naturell

Färsking · 375 g

ICA Sigtuna

jämförpris 132 kr/kg pris 49 kr
Halva Pistage

Halva Pistage

Durra · 350 g

ICA Sigtuna

jämförpris 157 kr/kg pris 55 kr
Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

Havrebar Sport Energi Flapjack Salted caramel

ICA · 60 g

ICA Sigtuna

jämförpris 176 kr/kg pris 11 kr
Majskaka Taco

Majskaka Taco

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

Friggs · 125 g

ICA Sigtuna

jämförpris 187 kr/kg pris 23 kr
Majskrokar Korkat Choklad

Majskrokar Korkat Choklad

Redhead · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 307 kr/kg pris 31 kr
Muslibar Choklad 6-p

Muslibar Choklad 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 20 kr
Muslibar Jordgubb 6-p

Muslibar Jordgubb 6-p

ICA Basic · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 131 kr/kg pris 20 kr
Müslibar BIG Brownie

Müslibar BIG Brownie

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Chocolate

Müslibar BIG Chocolate

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Chocolate Banana

Müslibar BIG Chocolate Banana

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Müslibar BIG Chocolate Biscuit Marshmallow

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Cinnamon Roll

Müslibar BIG Cinnamon Roll

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Coconut

Müslibar BIG Coconut

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Müslibar BIG Dark Chocolate Cookies

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Milk Classic

Müslibar BIG Milk Classic

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 337 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Milk Dark White

Müslibar BIG Milk Dark White

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 337 kr/kg pris 13 kr
Müslibar BIG Peanut Chocolate

Müslibar BIG Peanut Chocolate

Corny · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 249 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Salted Caramel

Müslibar BIG Salted Caramel

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Müslibar BIG Strawberry White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Müslibar BIG White Chocolate

Müslibar BIG White Chocolate

Corny · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 12 kr
Müslibar Peanut & Chocolate

Müslibar Peanut & Chocolate

ICA · 45 g

ICA Sigtuna

jämförpris 232 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Salted Caramel

Müslibar Salted Caramel

ICA · 45 g

ICA Sigtuna

jämförpris 232 kr/kg pris 10 kr
Müslibar Salted Caramel 6-p

Müslibar Salted Caramel 6-p

ICA Basic · 138 g

ICA Sigtuna

jämförpris 135 kr/kg pris 19 kr
Müslibars Chocolate Banana MP

Müslibars Chocolate Banana MP

Corny · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 212 kr/kg pris 32 kr
Müslibars Chocolate MP

Müslibars Chocolate MP

Corny · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 212 kr/kg pris 32 kr
Müslibars Coconut MP

Müslibars Coconut MP

Corny · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 212 kr/kg pris 32 kr
Müslibars Dark Chocolate MP

Müslibars Dark Chocolate MP

Corny · 138 g

ICA Sigtuna

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Müslibars Peanut and Sweet Salty MP

Müslibars Peanut and Sweet Salty MP

Corny · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 212 kr/kg pris 32 kr
Müslibars Salted Caramel MP

Müslibars Salted Caramel MP

Corny · 138 g

ICA Sigtuna

jämförpris 230 kr/kg pris 32 kr
Nut & Fruitmix

Nut & Fruitmix

ICA · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 198 kr/kg pris 40 kr
Nöt & Bärmix

Nöt & Bärmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 22 kr
Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

Nötbar Caramel Almond Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 24 kr
Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

Nötbar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 24 kr
Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

Nötbar Milk & White Chocolate Nut 1-p

BE-KIND · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 570 kr/kg pris 23 kr
Nötbar Peanut Dark Chocolate

Nötbar Peanut Dark Chocolate

BE-KIND · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 597 kr/kg pris 24 kr
Nötmix

Nötmix

ICA Gott Liv · 70 g

ICA Sigtuna

jämförpris 311 kr/kg pris 22 kr
Nötmix Honung & Salt Mandel

Nötmix Honung & Salt Mandel

Estrella · 175 g

ICA Sigtuna

jämförpris 214 kr/kg pris 37 kr
Nötmix Mango

Nötmix Mango

Olw · 175 g

ICA Sigtuna

jämförpris 250 kr/kg pris 44 kr
Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

Nötmix med chilinötter Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 288 kr/kg pris 43 kr
Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

Nøtti Frutti Den lille Nöttefabrikken

DL Nöttefabrikken · 230 g

ICA Sigtuna

jämförpris 188 kr/kg pris 43 kr
Passion of nature Fem synder

Passion of nature Fem synder

Exotic Snacks · 170 g

ICA Sigtuna

jämförpris 259 kr/kg pris 44 kr
Peanutbar

Peanutbar

KNOPPERS · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Pommes pinnes Original

Pommes pinnes Original

Olw · 150 g

ICA Sigtuna

jämförpris 243 kr/kg pris 36 kr
Proteinbar Dulche de leche

Proteinbar Dulche de leche

Nick´s · 50 g

ICA Sigtuna

jämförpris 456 kr/kg pris 23 kr
Proteinbar Salted Caramel

Proteinbar Salted Caramel

Enervit · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 846 kr/kg pris 34 kr
Proteinbar White Choco

Proteinbar White Choco

Enervit · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 846 kr/kg pris 34 kr
Sandwich French Herbs

Sandwich French Herbs

Wasa · 30 g

ICA Sigtuna

jämförpris 380 kr/kg pris 11 kr
Sesamkaka Jordnöt

Sesamkaka Jordnöt

Risenta · 30 g

ICA Sigtuna

jämförpris 330 kr/kg pris 10 kr
Sesamkaka Original

Sesamkaka Original

Risenta · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 259 kr/kg pris 10 kr
Sesamkakor Sport energi

Sesamkakor Sport energi

ICA · 40 g

ICA Sigtuna

jämförpris 138 kr/kg pris 6 kr
Torkad Mango med mjölkchoklad

Torkad Mango med mjölkchoklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 369 kr/kg pris 37 kr
Torkad mango med mörk choklad

Torkad mango med mörk choklad

DAVE & JON'S · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 369 kr/kg pris 37 kr
Torkade dadlar med citron/jordgubbssmak

Torkade dadlar med citron/jordgubbssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Torkade dadlar med hallon/blåbärssmak

Sunshine Delights · 100 g

ICA Sigtuna

jämförpris 359 kr/kg pris 36 kr
Treat Raspberry müslibar

Treat Raspberry müslibar

Schär · 22 g

ICA Sigtuna

jämförpris 460 kr/kg pris 10 kr
Vår egen Klassiska Nötmix

Vår egen Klassiska Nötmix

Olw · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Vår egna Nötmix med Bär

Vår egna Nötmix med Bär

Olw · 200 g

ICA Sigtuna

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Tyck till