Primat

Kryddor på ICA Maxi Hässleholm

314 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Allkrydda

Allkrydda

Kucharek · 200 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Allkrydda Påse

Allkrydda Påse

Podravka · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 102 kr/kg pris 26 kr
Allkrydda

Allkrydda

Sevan · 900 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 35 kr/kg pris 31 kr
Allroundkrydda

Allroundkrydda

Santa Maria · 394 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 142 kr/kg pris 56 kr
Allroundkrydda Kryddblandning

Allroundkrydda Kryddblandning

Santa Maria · 120 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 258 kr/kg pris 31 kr
Ancho Chili

Ancho Chili

ICA · 46 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 734 kr/kg pris 34 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 168 kr/kg pris 15 kr
Aromat

Aromat

Knorr · 90 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 168 kr/kg pris 15 kr
Asian spices Korean BBQ bulgogi

Asian spices Korean BBQ bulgogi

Santa Maria · 35 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 559 kr/kg pris 20 kr
Basilika

Basilika

Santa Maria · 10 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 2760 kr/kg pris 28 kr
Basilika Torkad 10g

Basilika Torkad 10g

ICA · 11 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 2138 kr/kg pris 24 kr
Basilika Torkad Eko

Basilika Torkad Eko

Kockens · 17 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1500 kr/kg pris 26 kr
BBQ rub Allround

BBQ rub Allround

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 471 kr/kg pris 10 kr
BBQ rub Beer Can Chicken

BBQ rub Beer Can Chicken

Santa Maria · 30 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 345 kr/kg pris 10 kr
BBQ rub Classic

BBQ rub Classic

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 471 kr/kg pris 10 kr
Bergsalt finkornig

Bergsalt finkornig

Falksalt · 500 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Bergssalt Kvarn

Bergssalt Kvarn

Santa Maria · 140 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 389 kr/kg pris 54 kr
Biryani Masala

Biryani Masala

Gröna Bladet · 40 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 472 kr/kg pris 19 kr
Bockhornsklöver Hel

Bockhornsklöver Hel

Gröna Bladet · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 378 kr/kg pris 19 kr
Bordssalt Extra fint med jod

Bordssalt Extra fint med jod

Jozo · 125 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 66 kr/kg pris 8 kr
Brödkryddor påse

Brödkryddor påse

Santa Maria · 16 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 825 kr/kg pris 13 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

Santa Maria · 30 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 843 kr/kg pris 25 kr
Cayennepeppar

Cayennepeppar

ICA Basic · 60 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 248 kr/kg pris 15 kr
Cayennepeppar mald

Cayennepeppar mald

ICA · 35 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 618 kr/kg pris 22 kr
Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Chicken & steak Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 75 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 726 kr/kg pris 54 kr
Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Chili explosion Kryddblandning Kvarn

Santa Maria · 70 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 778 kr/kg pris 54 kr
Chili Flakes Eko

Chili Flakes Eko

Kockens · 28 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1078 kr/kg pris 30 kr
Chili Original

Chili Original

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 744 kr/kg pris 25 kr
Chiliflakes 28g

Chiliflakes 28g

ICA · 32 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 871 kr/kg pris 28 kr
Chiliflakes

Chiliflakes

ICA Basic · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 298 kr/kg pris 15 kr
Chilikrydda med Lime

Chilikrydda med Lime

Tajin · 142 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 273 kr/kg pris 39 kr
Chilipeppar Ancho Style

Chilipeppar Ancho Style

Santa Maria · 35 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 981 kr/kg pris 34 kr
Chilipeppar Chipotle

Chilipeppar Chipotle

Santa Maria · 33 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1040 kr/kg pris 34 kr
Chilipeppar malen

Chilipeppar malen

ICA · 40 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 560 kr/kg pris 22 kr
Chilipeppar Red Hot Flakes

Chilipeppar Red Hot Flakes

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1191 kr/kg pris 33 kr
Chilipulver 40g

Chilipulver 40g

ICA · 42 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 484 kr/kg pris 20 kr
Chilipulver

Chilipulver

Santa Maria · 41 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 603 kr/kg pris 25 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

ICA · 52 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 373 kr/kg pris 19 kr
Citronpeppar

Citronpeppar

Santa Maria · 55 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 429 kr/kg pris 24 kr
Crispy Chicken Spice Mix Mild

Crispy Chicken Spice Mix Mild

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 295 kr/kg pris 15 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 205 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 373 kr/kg pris 77 kr
Curry

Curry

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 811 kr/kg pris 28 kr
Curry

Curry

ICA Basic · 80 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 186 kr/kg pris 15 kr
Curry Extra Stark

Curry Extra Stark

Santa Maria · 34 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 744 kr/kg pris 25 kr
Curry Madras

Curry Madras

Santa Maria · 435 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 148 kr/kg pris 64 kr
Curry Mango

Curry Mango

Santa Maria · 41 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 860 kr/kg pris 35 kr
Curry Red

Curry Red

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 705 kr/kg pris 35 kr
Currypulver 37g

Currypulver 37g

ICA · 42 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 558 kr/kg pris 23 kr
Dill

Dill

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1900 kr/kg pris 25 kr
Dill Torkad

Dill Torkad

ICA · 16 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1428 kr/kg pris 23 kr
Dillfrö

Dillfrö

Santa Maria · 37 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 668 kr/kg pris 25 kr
Dragon

Dragon

Santa Maria · 95 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 986 kr/kg pris 94 kr
Dragon

Dragon

Santa Maria · 9 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 3128 kr/kg pris 28 kr
Dragon Torkad

Dragon Torkad

ICA · 10 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 2524 kr/kg pris 25 kr
Dressingmix Örtagård 3-p

Dressingmix Örtagård 3-p

Knorr · 24 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 488 kr/kg pris 12 kr
Enbär

Enbär

Santa Maria · 22 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1124 kr/kg pris 25 kr
Enchilada Kryddmix Medium

Enchilada Kryddmix Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 460 kr/kg pris 13 kr
Fajita Kryddmix Original Medium

Fajita Kryddmix Original Medium

Santa Maria · 28 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 460 kr/kg pris 13 kr
Fant Bönor Podravha

Fant Bönor Podravha

Podravka · 60 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 200 kr/kg pris 12 kr
Fant Cevapcici & pljeskavice

Fant Cevapcici & pljeskavice

Podravka · 40 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 299 kr/kg pris 12 kr
Fant för Dolmar

Fant för Dolmar

Podravka · 60 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 200 kr/kg pris 12 kr
Fant Gulasch & paprikasch

Fant Gulasch & paprikasch

Podravka · 65 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 184 kr/kg pris 12 kr
Finkornigt Hushållssalt med jod

Finkornigt Hushållssalt med jod

Falksalt · 1000 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 11 kr/kg pris 11 kr
Finkornigt Hushållssalt utan jod

Finkornigt Hushållssalt utan jod

Falksalt · 600 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 25 kr/kg pris 15 kr
Fint salt med jod Salt

Fint salt med jod Salt

Jozo · 1000 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 12 kr/kg pris 12 kr
Fint salt med jod

Fint salt med jod

Jozo · 600 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 24 kr/kg pris 14 kr
Five peppers Kvarn

Five peppers Kvarn

Santa Maria · 60 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 892 kr/kg pris 54 kr
Five Spice Kryddmix Risberg

Five Spice Kryddmix Risberg

Risberg Import · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 680 kr/kg pris 34 kr
Flingsalt

Flingsalt

ICA · 200 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 118 kr/kg pris 24 kr
Flingsalt Gourmet

Flingsalt Gourmet

Falksalt · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Flingsalt Himalaya

Flingsalt Himalaya

Falksalt · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Flingsalt med Jod

Flingsalt med Jod

Falksalt · 125 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 234 kr/kg pris 29 kr
Flingsalt Med jod

Flingsalt Med jod

Falksalt · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Flingsalt Naturell

Flingsalt Naturell

Falksalt · 125 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 265 kr/kg pris 33 kr
Fransk Örtblandning

Fransk Örtblandning

ICA · 18 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1156 kr/kg pris 21 kr
Franska Örter

Franska Örter

Santa Maria · 15 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1558 kr/kg pris 23 kr
Fänkålsfrön Hela

Fänkålsfrön Hela

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1022 kr/kg pris 13 kr
Garam Masala

Garam Masala

Santa Maria · 33 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1070 kr/kg pris 35 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA Basic · 100 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 149 kr/kg pris 15 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 300 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 193 kr/kg pris 58 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

ICA · 49 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 403 kr/kg pris 20 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 50 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 510 kr/kg pris 26 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 650 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 144 kr/kg pris 94 kr
Grillkrydda

Grillkrydda

Santa Maria · 89 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 320 kr/kg pris 28 kr
Grillkrydda Chili

Grillkrydda Chili

Santa Maria · 84 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 339 kr/kg pris 28 kr
Grillkrydda Chili Smokey

Grillkrydda Chili Smokey

Santa Maria · 81 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 375 kr/kg pris 30 kr
Grillkrydda Honung

Grillkrydda Honung

Santa Maria · 98 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 291 kr/kg pris 28 kr
Grovkornigt Hushållssalt

Grovkornigt Hushållssalt

Falksalt · 1000 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 14 kr/kg pris 14 kr
Grovkornigt Kvarnsalt

Grovkornigt Kvarnsalt

Falksalt · 500 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 28 kr/kg pris 14 kr
Gräslök

Gräslök

Santa Maria · 3 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 11613 kr/kg pris 35 kr
Grönpeppar

Grönpeppar

Santa Maria · 13 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 2170 kr/kg pris 28 kr
Grönpeppar Hel 10g

Grönpeppar Hel 10g

ICA · 12 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 1927 kr/kg pris 23 kr
Guacamole Kryddmix

Guacamole Kryddmix

ICA · 20 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 565 kr/kg pris 11 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

Santa Maria · 32 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 742 kr/kg pris 24 kr
Gurkmeja

Gurkmeja

ICA Basic · 80 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 186 kr/kg pris 15 kr
Gurkmeja Malen

Gurkmeja Malen

ICA · 43 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 524 kr/kg pris 23 kr
Havssalt

Havssalt

Maldon · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 152 kr/kg pris 38 kr
Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Havssalt Finkornigt Mindre Natrium

Falksalt · 500 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 42 kr/kg pris 21 kr
Havssalt Grovkornigt

Havssalt Grovkornigt

Jozo · 500 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Herbamare Örtsalt Original Ekologisk

Herbamare Örtsalt Original Ekologisk

A.Vogel · 250 g

ICA Maxi Hässleholm

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Tyck till