Primat

Nötkött på ICA Maxi Kumla

89 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Angusburgare Fryst 4x113 Lindströms

Lindström · 452 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 181 kr/kg pris 82 kr
Angusburgare storpack 10-p Lindströms

Angusburgare storpack 10-p Lindströms

Lindström · 1130 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 166 kr/kg pris 188 kr
Blandfärs Färsk 20%

Blandfärs Färsk 20%

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 131 kr/kg pris 65 kr
Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

Hacksta Köttdisk · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 87 kr/kg pris 87 kr
Blandfärs Färsk 50/50

Blandfärs Färsk 50/50

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 112 kr/kg pris 112 kr
Carpaccio Färsk

Carpaccio Färsk

Fåddman · 118 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 334 kr/kg pris 39 kr
Cevapcici Banja luka Fryst

Cevapcici Banja luka Fryst

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 167 kr/kg pris 133 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 167 kr/kg pris 133 kr
Entrecote ca

Entrecote ca

Närke kött · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 379 kr/kg pris 303 kr
Entrecôte Frystinad KRAV

Entrecôte Frystinad KRAV

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 527 kr/kg pris 105 kr
Entrecôte Färsk i bit ca

Entrecôte Färsk i bit ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 341 kr/kg pris 307 kr
Entrecôte Färsk i bit ca

Entrecôte Färsk i bit ca

Scan · 950 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 391 kr/kg pris 371 kr
Entrecôte Färsk Skivad

Entrecôte Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 424 kr/kg pris 85 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 361 kr/kg pris 162 kr
Entrecôte Färsk Skivad ca

Entrecôte Färsk Skivad ca

ICA · 700 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 356 kr/kg pris 250 kr
Entrecôte Färsk Utvald

Entrecôte Färsk Utvald

Scan · 180 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 539 kr/kg pris 97 kr
Entrecôte för 2 Färsk

Entrecôte för 2 Färsk

Hacksta Köttdisk · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 377 kr/kg pris 113 kr
Entrecôte skivad ca KRAV I love eco

Entrecôte skivad ca KRAV I love eco

ICA · 425 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 311 kr/kg pris 132 kr
Entrecôtekärna Färsk ca

Entrecôtekärna Färsk ca

ICA · 550 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 270 kr/kg pris 148 kr
Flankstek ca Hacksta Fine Cuts

Flankstek ca Hacksta Fine Cuts

Hacksta Köttdisk · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 182 kr/kg pris 91 kr
Flankstek Frystinad ca

Flankstek Frystinad ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 274 kr/kg pris 137 kr
Flankstek Färsk Utvald ca

Flankstek Färsk Utvald ca

Scan · 640 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 300 kr/kg pris 192 kr
Fransyska Färsk i bit nätad ca

Fransyska Färsk i bit nätad ca

ICA · 1220 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 173 kr/kg pris 211 kr
Fransyska nätad ca

Fransyska nätad ca

Närke kött · 1200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 189 kr/kg pris 227 kr
Grillspett Färskt Mild Chili

Grillspett Färskt Mild Chili

Scan · 400 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 117 kr/kg pris 47 kr
Grytbitar Färska av nöt ca

Grytbitar Färska av nöt ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 163 kr/kg pris 81 kr
Hamburgare 90g 6-p

Hamburgare 90g 6-p

Scan · 540 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 130 kr/kg pris 70 kr
Hamburgare Färsk 2-p

Hamburgare Färsk 2-p

ICA · 226 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 160 kr/kg pris 36 kr
Hamburgare Färsk Bacon 4-p

Hamburgare Färsk Bacon 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 145 kr/kg pris 66 kr
Hamburgare Färsk Original 4-p

Hamburgare Färsk Original 4-p

ICA · 452 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 145 kr/kg pris 66 kr
Hamburgerfärs Färsk av nöt 23%

Hamburgerfärs Färsk av nöt 23%

ICA · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 147 kr/kg pris 118 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 137 kr/kg pris 68 kr
Hushållsfärs Färsk

Hushållsfärs Färsk

ICA · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 132 kr/kg pris 106 kr
Högrev ca

Högrev ca

Närke kött · 700 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 209 kr/kg pris 146 kr
Högrev Färsk av nöt i bit ca

Högrev Färsk av nöt i bit ca

Scan · 1200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 203 kr/kg pris 244 kr
Högrev Färsk ca

Högrev Färsk ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 198 kr/kg pris 198 kr
Högrev Färsk ca

Högrev Färsk ca

Hacksta Köttdisk · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 142 kr/kg pris 114 kr
Högrevsburgare Fryst 4-p

Högrevsburgare Fryst 4-p

Scan · 600 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 185 kr/kg pris 111 kr
Högrevsfärs Färsk 18%

Högrevsfärs Färsk 18%

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 196 kr/kg pris 98 kr
Högrevsfärs Färsk

Högrevsfärs Färsk

ICA · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 196 kr/kg pris 156 kr
Högrevshamburgare Färsk 2-p

Högrevshamburgare Färsk 2-p

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 226 kr/kg pris 68 kr
Kalvlever Färsk ca

Kalvlever Färsk ca

Scan · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 137 kr/kg pris 69 kr
Kalvschnitzel Färsk ca

Kalvschnitzel Färsk ca

Scan · 350 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 411 kr/kg pris 144 kr
Kalvstek Färsk ca

Kalvstek Färsk ca

Scan · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 206 kr/kg pris 206 kr
Köttbullar

Köttbullar

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 48 kr/kg pris 48 kr
Köttbullar Stekta Färska

Köttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 60 kr/kg pris 60 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

Hacksta Köttdisk · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 169 kr/kg pris 169 kr Extrapris
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 247 kr/kg pris 247 kr
Lövbiff Färsk av innanlår ca

Lövbiff Färsk av innanlår ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 253 kr/kg pris 114 kr
Minutbiff Färsk Skivad av fransyska ca

Minutbiff Färsk Skivad av fransyska ca

ICA · 540 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 198 kr/kg pris 107 kr
Märgben av Nöt

Märgben av Nöt

Dalsjöfors · 1500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 38 kr/kg pris 57 kr
Nötfärs ca

Nötfärs ca

Maxi lokalt kött · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 149 kr/kg pris 149 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Hacksta Köttdisk · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 129 kr/kg pris 129 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 151 kr/kg pris 151 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

Scan · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 164 kr/kg pris 164 kr
Nötfärs Färsk 12%

Nötfärs Färsk 12%

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 159 kr/kg pris 80 kr
Nötfärs Färsk 15% KRAV

Nötfärs Färsk 15% KRAV

ICA I love eco · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 186 kr/kg pris 149 kr
Nötfärs Färsk 20% Irland ca

Nötfärs Färsk 20% Irland ca

Hacksta Köttdisk · 2000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 120 kr/kg pris 240 kr
Nötfärs Färsk 5%

Nötfärs Färsk 5%

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 169 kr/kg pris 85 kr
Nötfärs Färsk Finmald 12% ca

Nötfärs Färsk Finmald 12% ca

ICA · 1600 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 149 kr/kg pris 238 kr
Oxbringa Färsk Rimmad ca

Oxbringa Färsk Rimmad ca

ICA · 700 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 154 kr/kg pris 108 kr
Oxfilé Frystinad Hel ca

Oxfilé Frystinad Hel ca

Hacksta Köttdisk · 1500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 378 kr/kg pris 566 kr
Oxfilé Färsk Djupkyld ca

Oxfilé Färsk Djupkyld ca

Dalsjöfors · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 509 kr/kg pris 509 kr
Oxfilé Färsk i bit ca

Oxfilé Färsk i bit ca

ICA · 750 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 516 kr/kg pris 387 kr
Oxfilé Färsk i bit ca

Oxfilé Färsk i bit ca

Scan · 750 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 531 kr/kg pris 398 kr
Oxfilé Färsk Skivad ca

Oxfilé Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 578 kr/kg pris 173 kr
Oxfilé Färsk Utvald ca

Oxfilé Färsk Utvald ca

Scan · 270 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 641 kr/kg pris 173 kr
Pepparbiff ca

Pepparbiff ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 198 kr/kg pris 59 kr
Pepparbiff Färsk ca

Pepparbiff Färsk ca

ICA · 750 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 252 kr/kg pris 189 kr
Pulled Beef Färsk Taco

Pulled Beef Färsk Taco

ICA · 370 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 211 kr/kg pris 78 kr
Rostas Färsk i bit ca

Rostas Färsk i bit ca

ICA · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 271 kr/kg pris 271 kr
Rostas Färsk Skivad ca

Rostas Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 343 kr/kg pris 103 kr
Rostasfilé ca

Rostasfilé ca

Närke kött · 900 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 299 kr/kg pris 269 kr
Rostbiff ca

Rostbiff ca

Närke kött · 1000 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 209 kr/kg pris 209 kr
Rostbiff Färsk i bit ca

Rostbiff Färsk i bit ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 221 kr/kg pris 199 kr
Rostbiff Färsk Skivad ca

Rostbiff Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 270 kr/kg pris 81 kr
Rostbiff Färsk Skivad ca

Rostbiff Färsk Skivad ca

ICA · 600 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 253 kr/kg pris 152 kr
Rostbiffskivor Färska Utvalda ca

Rostbiffskivor Färska Utvalda ca

Scan · 400 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 281 kr/kg pris 112 kr
Ryggbiff ca

Ryggbiff ca

Närke kött · 600 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 379 kr/kg pris 227 kr
Ryggbiff Frystinad KRAV

Ryggbiff Frystinad KRAV

ICA I love eco · 200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 508 kr/kg pris 102 kr
Ryggbiff Färsk ca

Ryggbiff Färsk ca

ICA · 900 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 341 kr/kg pris 307 kr
Ryggbiff Färsk i bit ca

Ryggbiff Färsk i bit ca

Scan · 940 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 381 kr/kg pris 358 kr
Ryggbiff Färsk med kappa ca

Ryggbiff Färsk med kappa ca

Hacksta Köttdisk · 800 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 275 kr/kg pris 220 kr
Ryggbiff Färsk Skivad

Ryggbiff Färsk Skivad

ICA · 200 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 413 kr/kg pris 83 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 300 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 372 kr/kg pris 112 kr
Ryggbiff Färsk Skivad ca

Ryggbiff Färsk Skivad ca

ICA · 550 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 362 kr/kg pris 199 kr
Ryggbiff Färsk Utvald

Ryggbiff Färsk Utvald

Scan · 180 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 539 kr/kg pris 97 kr
Sjömansbiff Färsk Skivad av nötrulle ca

Sjömansbiff Färsk Skivad av nötrulle ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 186 kr/kg pris 84 kr
Ungnötslever Färsk ca

Ungnötslever Färsk ca

ICA · 500 g

ICA Maxi Kumla

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Tyck till