Primat

Frysta bär på ICA Väddö

26 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 86 kr/kg pris 21 kr
Blåbär Chokladdoppade Frysta

Blåbär Chokladdoppade Frysta

Boujee · 140 g

ICA Väddö

jämförpris 337 kr/kg pris 47 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 147 kr/kg pris 37 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 67 kr/kg pris 34 kr
Blåbär Svenska

Blåbär Svenska

ICA · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 127 kr/kg pris 127 kr
Bärmix Fryst

Bärmix Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 47 kr/kg pris 47 kr
Frukt & bärblandning

Frukt & bärblandning

ICA · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 59 kr/kg pris 29 kr
Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

Frukt till smoothies Jordgubb & banan Fryst

ICA · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 61 kr/kg pris 31 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 127 kr/kg pris 32 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 112 kr/kg pris 56 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

Polarica · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 148 kr/kg pris 74 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 166 kr/kg pris 41 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 91 kr/kg pris 23 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 111 kr/kg pris 28 kr
Lingon KRAV I love eco

Lingon KRAV I love eco

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 163 kr/kg pris 41 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 119 kr/kg pris 60 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 142 kr/kg pris 71 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 90 kr/kg pris 22 kr
Svarta Vinbär Eko

Svarta Vinbär Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 118 kr/kg pris 29 kr
Tyck till