Primat

Frysta måltider på ICA Väddö

331 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 100 kr/kg pris 40 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 74 kr/kg pris 28 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 94 kr/kg pris 36 kr
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Väddö

jämförpris 146 kr/kg pris 32 kr
Baconburgare

Baconburgare

Scan · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 196 kr/kg pris 117 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 94 kr/kg pris 36 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Bordskyckling tandoori Fryst

Bordskyckling tandoori Fryst

ICA · 1100 g

ICA Väddö

jämförpris 55 kr/kg pris 61 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Burgare av hushållsfärs

Burgare av hushållsfärs

ICA · 720 g

ICA Väddö

jämförpris 105 kr/kg pris 76 kr
Burgers vegetarisk

Burgers vegetarisk

Quorn · 320 g

ICA Väddö

jämförpris 124 kr/kg pris 40 kr
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Väddö

jämförpris 132 kr/kg pris 22 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Väddö

jämförpris 132 kr/kg pris 22 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 700 g

ICA Väddö

jämförpris 127 kr/kg pris 89 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Väddö

jämförpris 72 kr/kg pris 28 kr
Chicken curry

Chicken curry

Findus · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 71 kr/kg pris 71 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Väddö

jämförpris 133 kr/kg pris 50 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Väddö

jämförpris 92 kr/kg pris 73 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 43 kr/kg pris 43 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 116 kr/kg pris 41 kr
Chicken nuggets spicy

Chicken nuggets spicy

Kronfågel · 700 g

ICA Väddö

jämförpris 105 kr/kg pris 73 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Chicken satay

Chicken satay

Dafgårds · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Creamy red curry chicken

Creamy red curry chicken

Felix · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 46 kr
Crispy buffalo tenders

Crispy buffalo tenders

Oumph · 280 g

ICA Väddö

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Crispy chicken burger

Crispy chicken burger

Kronfågel · 525 g

ICA Väddö

jämförpris 129 kr/kg pris 68 kr
Crispy fish fillet

Crispy fish fillet

Nothing Fishy · 250 g

ICA Väddö

jämförpris 189 kr/kg pris 47 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Väddö

jämförpris 152 kr/kg pris 55 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Väddö

jämförpris 145 kr/kg pris 64 kr
Croissanter nutella

Croissanter nutella

Ferrero · 340 g

ICA Väddö

jämförpris 136 kr/kg pris 46 kr
Delikatessbullar vegetariska

Delikatessbullar vegetariska

Felix · 340 g

ICA Väddö

jämförpris 125 kr/kg pris 43 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Väddö

jämförpris 89 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Väddö

jämförpris 101 kr/kg pris 43 kr
Delikatessköttbullar Svenska Frysta

Delikatessköttbullar Svenska Frysta

ICA · 450 g

ICA Väddö

jämförpris 90 kr/kg pris 40 kr
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 106 kr/kg pris 43 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Väddö

jämförpris 154 kr/kg pris 49 kr
Dumplings grönsaker

Dumplings grönsaker

ICA Basic · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Dumplings kyckling

Dumplings kyckling

ICA Basic · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
F!sh & crispy

F!sh & crispy

Nothing Fishy · 360 g

ICA Väddö

jämförpris 147 kr/kg pris 53 kr
Fajitapaj

Fajitapaj

Dafgårds · 240 g

ICA Väddö

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Tamini · 450 g

ICA Väddö

jämförpris 92 kr/kg pris 42 kr
Familjelasagne kyckling

Familjelasagne kyckling

Dafgårds · 1400 g

ICA Väddö

jämförpris 66 kr/kg pris 92 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Väddö

jämförpris 64 kr/kg pris 28 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Väddö

jämförpris 106 kr/kg pris 36 kr
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Väddö

jämförpris 123 kr/kg pris 59 kr
Fish & fun

Fish & fun

Findus · 352 g

ICA Väddö

jämförpris 129 kr/kg pris 45 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 33 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 88 kr/kg pris 31 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 72 kr/kg pris 43 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 90 kr/kg pris 54 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 88 kr/kg pris 31 kr
Fiskgratäng skaldjurssås

Fiskgratäng skaldjurssås

ICA · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 88 kr/kg pris 31 kr
Fiskpinnar Fryst 15-p

Fiskpinnar Fryst 15-p

ICA Basic · 450 g

ICA Väddö

jämförpris 55 kr/kg pris 25 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Väddö

jämförpris 67 kr/kg pris 28 kr
Frutti di mare

Frutti di mare

Fiorelli · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 147 kr/kg pris 59 kr
Färdiggrillad kebab

Färdiggrillad kebab

Järvsö Kebab · 700 g

ICA Väddö

jämförpris 153 kr/kg pris 107 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 74 kr/kg pris 28 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Grillade kycklingbröstfiléer grillkrydda Fryst

Grillade kycklingbröstfiléer grillkrydda Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Väddö

jämförpris 187 kr/kg pris 101 kr
Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Väddö

jämförpris 187 kr/kg pris 101 kr
Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Grillade kycklingspett grillkryddade Fryst

Guldfågeln · 480 g

ICA Väddö

jämförpris 211 kr/kg pris 101 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 65 kr/kg pris 65 kr
Grönsakspaj med fullkorn Fryst

Grönsakspaj med fullkorn Fryst

ICA · 220 g

ICA Väddö

jämförpris 125 kr/kg pris 28 kr Extrapris
Gyoza med kyckling & grönsaker

Gyoza med kyckling & grönsaker

Cham · 320 g

ICA Väddö

jämförpris 140 kr/kg pris 45 kr
Gyroskyckling

Gyroskyckling

Guldfågeln · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 148 kr/kg pris 89 kr
Gästgivarpytt

Gästgivarpytt

ICA · 1000 g

ICA Väddö

jämförpris 61 kr/kg pris 61 kr
Halloumi hotpot

Halloumi hotpot

Felix · 370 g

ICA Väddö

jämförpris 125 kr/kg pris 46 kr
Hamburgare 20-p

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

ICA Väddö

jämförpris 111 kr/kg pris 200 kr
Hamburgare 8-p

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

ICA Väddö

jämförpris 106 kr/kg pris 76 kr
Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Scan · 360 g

ICA Väddö

jämförpris 184 kr/kg pris 66 kr
Hamburgare nötkött

Hamburgare nötkött

Julles · 900 g

ICA Väddö

jämförpris 139 kr/kg pris 126 kr
Hamburgare Original

Hamburgare Original

Sibylla · 540 g

ICA Väddö

jämförpris 156 kr/kg pris 84 kr
Hamburgare stora 4-p

Hamburgare stora 4-p

ICA · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 166 kr/kg pris 99 kr
Hawaii minipizza

Hawaii minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Väddö

jämförpris 132 kr/kg pris 22 kr
Hjortköttbullar

Hjortköttbullar

Gårdsvilt · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 156 kr/kg pris 62 kr
Hummersoppa MSC

Hummersoppa MSC

Royal Greenland · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 163 kr/kg pris 57 kr
Indian palak bowl

Indian palak bowl

Felix · 380 g

ICA Väddö

jämförpris 122 kr/kg pris 46 kr
Italienska kalvfärsbiffar

Italienska kalvfärsbiffar

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Jansons frestelse Fryst

Jansons frestelse Fryst

Fiskeriet · 350 g

ICA Väddö

jämförpris 100 kr/kg pris 35 kr
Janssons frestelse Fryst

Janssons frestelse Fryst

Dafgårds · 600 g

ICA Väddö

jämförpris 71 kr/kg pris 43 kr
Jennys kåldolme

Jennys kåldolme

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Kalkonköttbullar små fina Fryst

Kalkonköttbullar små fina Fryst

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 151 kr/kg pris 61 kr
Kalops

Kalops

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Karins familjelasagne Fryst

Karins familjelasagne Fryst

Dafgårds · 1400 g

ICA Väddö

jämförpris 66 kr/kg pris 92 kr
Karins lasagne

Karins lasagne

Dafgårds · 390 g

ICA Väddö

jämförpris 72 kr/kg pris 28 kr
Kebab minipizza

Kebab minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Väddö

jämförpris 132 kr/kg pris 22 kr
Kebabpaj

Kebabpaj

Felix · 210 g

ICA Väddö

jämförpris 153 kr/kg pris 32 kr
Kebabpizza

Kebabpizza

Tony´s pizza · 500 g

ICA Väddö

jämförpris 106 kr/kg pris 53 kr
Kladdkaka glutenfri Fryst

Kladdkaka glutenfri Fryst

ICA · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Klassisk kebab

Klassisk kebab

Schysst käk · 440 g

ICA Väddö

jämförpris 159 kr/kg pris 70 kr
Korv stroganoff

Korv stroganoff

Dafgårds · 400 g

ICA Väddö

jämförpris 70 kr/kg pris 28 kr
Kotlettrad helstekt

Kotlettrad helstekt

Dafgårds · 420 g

ICA Väddö

jämförpris 101 kr/kg pris 43 kr
Tyck till