Primat

Bröd på ICA Maxi Välsviken

307 varor · sida 2 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Knäcke runda Original

Knäcke runda Original

Polarbröd · 280 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 78 kr/kg pris 22 kr
Knäckebröd brungräddat Glutenfri

Knäckebröd brungräddat Glutenfri

ICA · 170 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 94 kr/kg pris 16 kr
Knäckebröd Delikatess Sesam

Knäckebröd Delikatess Sesam

Wasa · 285 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 235 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 54 kr/kg pris 13 kr
Knäckebröd Falu Råg-Rut

Knäckebröd Falu Råg-Rut

Wasa · 470 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 37 kr/kg pris 17 kr
Knäckebröd Frukost

Knäckebröd Frukost

Wasa · 480 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 54 kr/kg pris 26 kr
Knäckebröd Frön & Havre

Knäckebröd Frön & Havre

ICA · 265 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Fullkorn

Knäckebröd Fullkorn

Pyramidbageriet · 135 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 146 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Husman

Knäckebröd Husman

Wasa · 520 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 28 kr/kg pris 15 kr
Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Knäckebröd Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 830 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 41 kr/kg pris 34 kr
Knäckebröd Runda Kanel

Knäckebröd Runda Kanel

Wasa · 330 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Knäckebröd Runda Sesam & Havssalt

Wasa · 290 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 82 kr/kg pris 24 kr
Knäckebröd Solrosfrön

Knäckebröd Solrosfrön

ICA · 265 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 19 kr
Knäckebröd Sport

Knäckebröd Sport

Wasa · 550 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 39 kr/kg pris 21 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 275 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 20 kr
Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Knäckebröd Surdeg Flerkorn

Wasa · 550 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 67 kr/kg pris 37 kr
Knäckebröd Surdeg Råg

Knäckebröd Surdeg Råg

Wasa · 305 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 65 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 10-p

Korvbröd 10-p

Korvbrödsbagarn · 270 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 19 kr
Korvbröd 16-p

Korvbröd 16-p

Korvbrödsbagarn · 432 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 46 kr/kg pris 20 kr
Korvbröd 8-p

Korvbröd 8-p

Pågen · 336 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 27 kr
Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbröd Fiber & Fullkorn

Korvbrödsbagarn · 300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbröd French Hot Dog 3-p

Korvbrödsbagarn · 180 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 19 kr
Korvbröd Glutenfria 5-p

Korvbröd Glutenfria 5-p

Fria · 210 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 148 kr/kg pris 31 kr
Korvbröd glutenfritt

Korvbröd glutenfritt

ICA · 240 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 133 kr/kg pris 32 kr
Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 81 kr/kg pris 32 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 74 kr/kg pris 30 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 212 kr/kg pris 25 kr
Kusar KESO® cottage cheese

Kusar KESO® cottage cheese

Fazer · 280 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 107 kr/kg pris 30 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Schär · 275 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 172 kr/kg pris 47 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 53 kr/kg pris 32 kr
Lantknäcke tunt glutenfri

Lantknäcke tunt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 28 kr
Levain

Levain

Maxibageriet · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Levain Bröd

Levain Bröd

Fazer · 750 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 50 kr/kg pris 37 kr
Levain med tranbär

Levain med tranbär

Eget Bageri · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 33 kr
Levainbröd Surdeg Vete

Levainbröd Surdeg Vete

Pågen · 650 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Limpan Glutenfri Fryst

Limpan Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 60 kr/kg pris 30 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 39 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 39 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lingonlimpa Glutenfri

Lingonlimpa Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 74 kr/kg pris 37 kr
Lunchpinnar 6-p

Lunchpinnar 6-p

Dalabakat · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 81 kr/kg pris 28 kr
Majskakor Havssalt Glutenfri

Majskakor Havssalt Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 136 kr/kg pris 18 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 129 kr/kg pris 16 kr
Majskakor Pizza

Majskakor Pizza

ICA · 125 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 129 kr/kg pris 16 kr
Majskakor Popcorn

Majskakor Popcorn

ICA · 125 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 129 kr/kg pris 16 kr
Majskakor Psylliumfrö/husk

Majskakor Psylliumfrö/husk

Friggs · 130 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 171 kr/kg pris 22 kr
Majskakor Ranch

Majskakor Ranch

ICA · 125 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 129 kr/kg pris 16 kr
Majstortilla Medium size

Majstortilla Medium size

ICA · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 59 kr/kg pris 19 kr
Malaxlimpan Surdegsbröd

Malaxlimpan Surdegsbröd

Den äkta Malaxlimpan · 325 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 87 kr/kg pris 28 kr
Mini Croissants 8-p

Mini Croissants 8-p

ICA · 8 st

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 3,58 kr/st pris 29 kr
Mini Pinsa Pizzabröd

Mini Pinsa Pizzabröd

Zeta · 130 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 206 kr/kg pris 27 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 219 kr/kg pris 19 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 53 kr/kg pris 16 kr
Minibaguetter glutenfri

Minibaguetter glutenfri

Schär · 300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 132 kr/kg pris 40 kr
Minibaguetter vitlök

Minibaguetter vitlök

ICA · 300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 53 kr/kg pris 16 kr
Mjuka Fröbitar

Mjuka Fröbitar

Fazer · 360 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 29 kr
Mjuka Råghalvor Bröd

Mjuka Råghalvor Bröd

Fazer · 360 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 29 kr
Morgonknäcke glutenfri

Morgonknäcke glutenfri

Schär · 205 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 156 kr/kg pris 32 kr
Mörkt bröd med fröer Glutenfri

Mörkt bröd med fröer Glutenfri

ICA · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 49 kr/kg pris 32 kr
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 52 kr/kg pris 31 kr
Naan Bread Garlic

Naan Bread Garlic

Santa Maria · 260 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 31 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 100 kr/kg pris 26 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Norrlandskryddat tunnbröd Fazer Bröd

Skogaholms · 230 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 93 kr/kg pris 21 kr
Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Elovena · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 36 kr
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 63 kr/kg pris 19 kr
Original

Original

Finn Crisp · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 59 kr/kg pris 24 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 28 kr/kg pris 28 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 165 kr/kg pris 38 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 39 kr/kg pris 15 kr
Pitabröd 5-p

Pitabröd 5-p

Schysst käk · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 14 kr
Pitabröd

Pitabröd

ICA · 480 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 33 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd Fryst 6-p

Pitabröd Fryst 6-p

Hatting · 480 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 35 kr/kg pris 17 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 135 kr/kg pris 31 kr
Pizza Tortilla 4-p

Pizza Tortilla 4-p

Santa Maria · 280 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 20 kr
Pizzabotten Stenugnsbakad Vete 30cm 2-pack

Pizzabotten Stenugnsbakad Vete 30cm 2-pack

Fontana · 360 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 105 kr/kg pris 38 kr
Polarkaka

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 57 kr/kg pris 20 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 44 kr/kg pris 35 kr
Powerknäcke glutenfri

Powerknäcke glutenfri

Schär · 225 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 148 kr/kg pris 33 kr
Proteinbröd

Proteinbröd

Brödverket · 250 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 109 kr/kg pris 27 kr
Proteinknäcke 50%

Proteinknäcke 50%

FAB Deli · 100 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 207 kr/kg pris 21 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 50 kr/kg pris 30 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 38 kr/kg pris 34 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 22 kr/kg pris 24 kr Extrapris
Riskakor

Riskakor

ICA I love eco · 130 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 117 kr/kg pris 15 kr
Riskakor

Riskakor

ICA Basic · 130 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 14 kr
Roast'n toast Rostbröd

Roast'n toast Rostbröd

Pågen · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Rosmarinknäcke med salt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 145 kr/kg pris 33 kr
Rosta Rostbröd

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 18 kr
Rosttoast Glutenfri

Rosttoast Glutenfri

ICA · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 28 kr
Rund & god Original Rågbröd

Rund & god Original Rågbröd

Fazer · 390 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 62 kr/kg pris 24 kr
Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 46 kr/kg pris 32 kr
Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 46 kr/kg pris 32 kr
Råg Levain

Råg Levain

Pågen · 650 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Tyck till