Primat

Frysta måltider på ICA Maxi Välsviken

348 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Alaska pollock panerad

Alaska pollock panerad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 101 kr/kg pris 41 kr
Angusbiff Dafgård

Angusbiff Dafgård

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 28 kr
Angusbiff

Angusbiff

Findus · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Bacon & broccolipaj Fryst

Bacon & broccolipaj Fryst

Felix · 220 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 133 kr/kg pris 29 kr
Bao buns

Bao buns

Beijing8 · 270 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 140 kr/kg pris 38 kr
Bistro baguette salami

Bistro baguette salami

Dr.Oetker · 250 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 100 kr/kg pris 25 kr
Bistro baguette tomat & cheese

Bistro baguette tomat & cheese

Dr.Oetker · 250 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 100 kr/kg pris 25 kr
Black & white Fryst

Black & white Fryst

Findus · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 87 kr/kg pris 33 kr
Blåbärspaj Fryst

Blåbärspaj Fryst

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Buffalo wings BBQ Fryst

Buffalo wings BBQ Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 73 kr/kg pris 145 kr
Buffalo wings hot BBQ Fryst

Buffalo wings hot BBQ Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 77 kr/kg pris 39 kr
Burekpaj nötfärs Fryst

Burekpaj nötfärs Fryst

Plivit · 560 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 79 kr/kg pris 44 kr
Burekpaj ost Fryst

Burekpaj ost Fryst

Plivit · 560 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Burekpaj spenat & ost Fryst

Burekpaj spenat & ost Fryst

Plivit · 560 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 55 kr/kg pris 31 kr
Burgare av hushållsfärs

Burgare av hushållsfärs

ICA · 720 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 97 kr/kg pris 70 kr
Burgers vegetarisk

Burgers vegetarisk

Quorn · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 112 kr/kg pris 36 kr
Butter chicken

Butter chicken

Findus · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 105 kr/kg pris 37 kr
Butter chicken rice indian cube

Butter chicken rice indian cube

Kitchen Joy · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 107 kr/kg pris 38 kr
Caesarpaj

Caesarpaj

Dafgårds · 240 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Calzone ost & skinka minipizza

Calzone ost & skinka minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Capricciosa minipizza

Capricciosa minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Cevapcici

Cevapcici

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 28 kr
Cevapcici Fryst

Cevapcici Fryst

ICA · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 151 kr/kg pris 60 kr
Ch*cken style chunks

Ch*cken style chunks

Oumph · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 117 kr/kg pris 82 kr
Chicken Alfredo

Chicken Alfredo

Dafgårds · 390 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Chicken curry

Chicken curry

Findus · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 66 kr/kg pris 66 kr
Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Chicken fingers Glutenfri Laktosfri Fryst

Schär · 375 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 47 kr
Chicken Jr burger

Chicken Jr burger

Kronfågel · 375 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 52 kr
Chicken kebab Fryst

Chicken kebab Fryst

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 77 kr/kg pris 39 kr
Chicken Nuggets

Chicken Nuggets

Julles · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 67 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Guldfågeln · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 39 kr
Chicken nuggets crispy

Chicken nuggets crispy

Kronfågel · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 86 kr/kg pris 69 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 2000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 106 kr/kg pris 213 kr
Chicken nuggets Fryst

Chicken nuggets Fryst

Guldfågeln · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 39 kr
Chicken panang

Chicken panang

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chicken satay

Chicken satay

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chicken teriyaki

Chicken teriyaki

Dafgårds · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Chili cheese nuggets Fryst

Chili cheese nuggets Fryst

Lindströms Bites · 250 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 109 kr/kg pris 27 kr
Churros Choco

Churros Choco

Lindströms · 170 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 183 kr/kg pris 31 kr
Churros Sweet Bites

Churros Sweet Bites

Lindströms · 170 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 183 kr/kg pris 31 kr
Churros Toast

Churros Toast

Lindströms · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 97 kr/kg pris 31 kr
Citronkladdkaka

Citronkladdkaka

Frödinge · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Creamy garlic chicken Dafgårds

Creamy garlic chicken Dafgårds

Dafgård · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Creamy red curry chicken

Creamy red curry chicken

Felix · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Crispy buffalo tenders

Crispy buffalo tenders

Oumph · 280 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Crispy chicken burger

Crispy chicken burger

Kronfågel · 525 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 63 kr
Crispy green nuggets

Crispy green nuggets

Max · 360 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 142 kr/kg pris 51 kr
Crispy kycklingburgare Fryst Max

Crispy kycklingburgare Fryst Max

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 61 kr
Croissanter nutella

Croissanter nutella

Ferrero · 340 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 125 kr/kg pris 42 kr
Dansk sjömansbiff

Dansk sjömansbiff

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 75 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

ICA · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 93 kr/kg pris 42 kr
Delikatessköttbullar

Delikatessköttbullar

Scan · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Delikatessköttbullar med stuvade makaroner

Felix · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 106 kr/kg pris 40 kr
Delikatessköttbullar små

Delikatessköttbullar små

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 75 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dillkyckling Leif Mannerström Dafgård

Dafgårds · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 79 kr/kg pris 32 kr Extrapris
Dumpling biff, chili & ingefära

Dumpling biff, chili & ingefära

Beijing8 · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Dumpling edamame citrongräs

Dumpling edamame citrongräs

Beijing8 · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Dumpling kyckling mild vitlök

Dumpling kyckling mild vitlök

Beijing8 · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Dumplings anka & ingefära Frysta

Dumplings anka & ingefära Frysta

ICA · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 44 kr
Dumplings grönsaker

Dumplings grönsaker

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Dumplings kyckling

Dumplings kyckling

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 28 kr
Fajitapaj

Fajitapaj

Dafgårds · 240 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Falafel

Falafel

ZEINAS · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Falafel Fryst

Falafel Fryst

Tamini · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 41 kr
Falafel Sötpotatis & Chipotle

Falafel Sötpotatis & Chipotle

Sevan · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 28 kr
Familjelasagne kyckling

Familjelasagne kyckling

Dafgårds · 1400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 58 kr/kg pris 81 kr
Farfars delikatessköttbullar

Farfars delikatessköttbullar

Dafgårds · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Farmarbiff

Farmarbiff

Dafgårds · 440 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 63 kr/kg pris 28 kr
Fish & chips

Fish & chips

Findus · 340 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 97 kr/kg pris 33 kr
Fish & crisp gourmetfiléer

Fish & crisp gourmetfiléer

Findus · 480 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 53 kr
Fish & fun

Fish & fun

Findus · 352 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 122 kr/kg pris 43 kr
Fishnuggets Glutenfria

Fishnuggets Glutenfria

ICA · 270 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 129 kr/kg pris 35 kr
Fiskgratäng dillsås Fryst

Fiskgratäng dillsås Fryst

ICA · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 83 kr/kg pris 29 kr
Fiskgratäng med dillsås Fryst

Fiskgratäng med dillsås Fryst

ICA · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 66 kr/kg pris 40 kr
Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Fiskgratäng räk & dillsås Fryst

Findus · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 79 kr/kg pris 47 kr
Fiskgratäng räksås Fryst

Fiskgratäng räksås Fryst

ICA · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 83 kr/kg pris 29 kr
Fiskgratäng skaldjurssås

Fiskgratäng skaldjurssås

ICA · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 83 kr/kg pris 29 kr
Fläskschnitzel

Fläskschnitzel

Dafgårds · 420 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 65 kr/kg pris 28 kr
Frutti di mare

Frutti di mare

Fiorelli · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Fusii mozzarella & tomat

Fusii mozzarella & tomat

ICA · 370 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 98 kr/kg pris 36 kr
Färdiggrillad kebab

Färdiggrillad kebab

Järvsö Kebab · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 138 kr/kg pris 97 kr
Grekisk fetaostpaj

Grekisk fetaostpaj

Felix · 210 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 29 kr
Grekisk färsbiff

Grekisk färsbiff

Dafgårds · 380 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 72 kr/kg pris 28 kr
Grillad kebab Fryst

Grillad kebab Fryst

ICA · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 137 kr/kg pris 68 kr
Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Grillade kycklinginnerfiléer BBQ Fryst

Guldfågeln · 540 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 171 kr/kg pris 93 kr
Gräddstuvad oxpytt Fryst

Gräddstuvad oxpytt Fryst

Findus · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 61 kr/kg pris 61 kr
Grönsakspaj med fullkorn Fryst

Grönsakspaj med fullkorn Fryst

ICA · 220 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 128 kr/kg pris 28 kr
Gyoza med kyckling & grönsaker

Gyoza med kyckling & grönsaker

Cham · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 130 kr/kg pris 42 kr
Gyoza med räkor

Gyoza med räkor

Cham · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 186 kr/kg pris 60 kr
Gyoza vegetarisk

Gyoza vegetarisk

Cham · 320 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 130 kr/kg pris 42 kr
Gästgivarpytt

Gästgivarpytt

ICA · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Halloumi hotpot

Halloumi hotpot

Felix · 370 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 41 kr
Hamburgare 20-p

Hamburgare 20-p

ICA · 1800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 103 kr/kg pris 185 kr
Hamburgare 8-p

Hamburgare 8-p

ICA · 720 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 103 kr/kg pris 74 kr
Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Hamburgare Fryst 4x90g KRAV

Scan · 360 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 173 kr/kg pris 62 kr
Hamburgare Original

Hamburgare Original

Sibylla · 540 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 144 kr/kg pris 78 kr
Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Hamburgare Pljeska Fryst 6x134g 798g

Brajlovic · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 178 kr/kg pris 142 kr
Hawaii minipizza

Hawaii minipizza

Grandiosa · 165 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 120 kr/kg pris 20 kr
Hot chicken wings

Hot chicken wings

Kronfågel/Max · 440 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 61 kr
Tyck till