Primat

Kyckling på ICA Maxi Välsviken

55 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chicken drumsticks grillkryddade ca

Chicken drumsticks grillkryddade ca

Guldfågeln · 1800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 74 kr/kg pris 133 kr
Frysta Kycklingpinnar

Frysta Kycklingpinnar

ICA · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 95 kr/kg pris 57 kr
Kalkon Bröstfilé 2-p

Kalkon Bröstfilé 2-p

Ingelsta kalkon · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 183 kr/kg pris 110 kr
Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Kalkon hel Fryst ca Ingelsta

Ingelsta kalkon · 4000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 321 kr
Kalkonbröstfile Fryst ca

Kalkonbröstfile Fryst ca

ICA · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 152 kr/kg pris 68 kr
Kalkonbröstfilé

Kalkonbröstfilé

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr Extrapris
Kalkonburgare 120g 4-p

Kalkonburgare 120g 4-p

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 173 kr/kg pris 69 kr
Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kyckling Classic Bröstfilé Stekt och Skivad

Kronfågel · 200 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 208 kr/kg pris 42 kr
Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kyckling Färsk Hel ca Kungs

Kungs: · 1500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 48 kr/kg pris 72 kr
Kyckling Färsk Hel ca

Kyckling Färsk Hel ca

Top Choice Poultry · 1600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 49 kr/kg pris 79 kr
Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kyckling Färsk Hel ca KRAV

Kronfågel · 2000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 133 kr/kg pris 266 kr
Kyckling Färsk Minutfilé

Kyckling Färsk Minutfilé

Kronfågel · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Kyckling shawrma

Kyckling shawrma

Sedir Food · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 144 kr/kg pris 101 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingben Fryst

Kycklingben Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Kycklingben Färsk

Kycklingben Färsk

ICA Gott Liv · 900 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 58 kr/kg pris 52 kr
Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kycklingbitar Färska Ätklara Salt/Peppar

Kronfågel · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 166 kr/kg pris 58 kr
Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Kycklingbröstfilé 2-delad Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 142 kr/kg pris 99 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

Lönneberga · 350 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 169 kr/kg pris 59 kr
Kycklingbröstfilé

Kycklingbröstfilé

ICA Basic · 900 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 78 kr/kg pris 70 kr
Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kycklingbröstfilé Färsk Kungs

Kungs: · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 118 kr/kg pris 59 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

Top Choice Poultry · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 83 kr
Kycklingbröstfilé Färsk

Kycklingbröstfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 122 kr/kg pris 103 kr
Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Kycklingbröstfilé Färska Tunna

Lönneberga · 520 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 164 kr/kg pris 85 kr
Kycklingbröstfilé strimlad paneng red curry

Kycklingbröstfilé strimlad paneng red curry

Guldfågeln · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 149 kr/kg pris 90 kr
Kycklingfile

Kycklingfile

Lindströms · 900 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 110 kr/kg pris 99 kr
Kycklingfilé 100%

Kycklingfilé 100%

Lindströms · 1800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 106 kr/kg pris 190 kr
Kycklingfilé Fryst

Kycklingfilé Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 97 kr/kg pris 97 kr
Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kycklingfilé Färsk Minutstrimlor

Kronfågel · 550 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 151 kr/kg pris 83 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 95 kr/kg pris 48 kr
Kycklingfärs

Kycklingfärs

Kronfågel · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 96 kr/kg pris 76 kr
Kycklingfärs Färsk

Kycklingfärs Färsk

ICA Gott Liv · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 83 kr/kg pris 83 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 71 kr/kg pris 50 kr
Kycklinginnerfilé

Kycklinginnerfilé

Kronfågel · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 90 kr/kg pris 63 kr
Kycklinginnerfilé Färsk

Kycklinginnerfilé Färsk

ICA Gott Liv · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 134 kr/kg pris 80 kr
Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kycklinginnerfilé Färsk Små & Fina

Kronfågel · 600 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 139 kr/kg pris 83 kr
Kycklingklubba

Kycklingklubba

ICA Basic · 2000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 28 kr/kg pris 56 kr
Kycklingklubba Fryst

Kycklingklubba Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 39 kr/kg pris 39 kr
Kycklingklubbor Fryst

Kycklingklubbor Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 78 kr/kg pris 78 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 60 kr/kg pris 27 kr
Kycklinglever

Kycklinglever

Kronfågel · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

ICA Basic · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 81 kr/kg pris 57 kr
Kycklinglårfilé

Kycklinglårfilé

Lindströms · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 99 kr/kg pris 69 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

Top Choice Poultry · 800 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 104 kr/kg pris 83 kr
Kycklinglårfilé Färsk

Kycklinglårfilé Färsk

ICA Gott Liv · 840 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 125 kr/kg pris 105 kr
Kycklinglårfilé mörad

Kycklinglårfilé mörad

Kronfågel · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 97 kr/kg pris 68 kr
Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kycklingsteak Färsk Urbenad Kycklingklubba ca

Kronfågel · 900 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 88 kr/kg pris 79 kr
Kycklingvingar

Kycklingvingar

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 40 kr/kg pris 40 kr
Kycklingvingar Fryst

Kycklingvingar Fryst

Kronfågel · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 36 kr/kg pris 36 kr
Majskyckling Färsk Hel ca

Majskyckling Färsk Hel ca

Guldfågeln · 1300 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 80 kr/kg pris 104 kr
Majskycklingbröstfiléer Fryst

Majskycklingbröstfiléer Fryst

Guldfågeln · 1000 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 155 kr/kg pris 155 kr
Pulled turkey

Pulled turkey

Tulip · 450 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 126 kr/kg pris 57 kr
Salladskyckling

Salladskyckling

Guldfågeln · 500 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 188 kr/kg pris 94 kr
Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Tunnskivade kycklingfiléer Fryst

Guldfågeln · 700 g

ICA Maxi Välsviken

jämförpris 142 kr/kg pris 99 kr
Tyck till