Primat

Färsk fisk på ICA Kvantum Ystad

16 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Hummer färsk amerikansk MSC

Hummer färsk amerikansk MSC

Smålandskräftan · 450 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 635 kr/kg pris 286 kr
Krabba ca Gott Liv

Krabba ca Gott Liv

ICA · 600 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 197 kr/kg pris 118 kr
Laxfilé

Laxfilé

Fiskdisken · 1300 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 388 kr/kg pris 504 kr
Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Laxfilé C-trim Asc ca Feldt's

Feldts · 1300 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 233 kr/kg pris 303 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 300 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 246 kr/kg pris 74 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 500 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 234 kr/kg pris 117 kr
Laxfilé Färsk

Laxfilé Färsk

Pacific brand · 800 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 208 kr/kg pris 166 kr
Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Laxfilé Färsk Back Loin Halv ca

Fröya · 180 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 689 kr/kg pris 124 kr
Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

Laxfilé Färsk i bit Miljömärkt

ICA Gott Liv · 500 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 288 kr/kg pris 144 kr
Laxsida ca Miljömärkt

Laxsida ca Miljömärkt

ICA Gott Liv · 1200 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 139 kr/kg pris 167 kr Extrapris
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 400 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 273 kr/kg pris 109 kr
Regnbågslax Färsk Miljömärkt

Regnbågslax Färsk Miljömärkt

ICA Gott Liv · 700 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 271 kr/kg pris 189 kr
Röding filé

Röding filé

Fiskdisken · 1000 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 499 kr/kg pris 499 kr
Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

Sushilax Färsk Laxloin Miljömärkt

ICA Asia · 180 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 577 kr/kg pris 104 kr
Torskfilé

Torskfilé

Fiskdisken · 1000 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 406 kr/kg pris 406 kr
Torskrygg med skinn

Torskrygg med skinn

Fiskdisken · 1000 g

ICA Kvantum Ystad

jämförpris 629 kr/kg pris 629 kr
Tyck till