Primat

Skinka på ICA Kisa

22 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 285 kr/kg pris 34 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 285 kr/kg pris 34 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kisa

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kisa

jämförpris 163 kr/kg pris 33 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Kisa

jämförpris 422 kr/kg pris 42 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 272 kr/kg pris 33 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kisa

jämförpris 218 kr/kg pris 44 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 205 kr/kg pris 25 kr
Lufttorkad skinka

Lufttorkad skinka

Grilstad · 100 g

ICA Kisa

jämförpris 498 kr/kg pris 50 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 230 kr/kg pris 28 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 325 kr/kg pris 39 kr Extrapris
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 309 kr/kg pris 37 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kisa

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Kisa

jämförpris 285 kr/kg pris 34 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kisa

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kisa

jämförpris 182 kr/kg pris 54 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Kisa

jämförpris 150 kr/kg pris 25 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Kisa

jämförpris 86 kr/kg pris 26 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kisa

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Kisa

jämförpris 182 kr/kg pris 54 kr
Skinka Ugnsrostad

Skinka Ugnsrostad

Lönneberga · 105 g

ICA Kisa

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tyck till