Primat

Färdigmat på ICA Åkeredshallen

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Caesarsallad med kyckling

Caesarsallad med kyckling

Vidinge · 285 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 252 kr/kg pris 72 kr
Chévresallad

Chévresallad

Vidinge · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 192 kr/kg pris 77 kr
Dumplings Vegetariska Färska

Dumplings Vegetariska Färska

ICA · 240 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 196 kr/kg pris 47 kr
Färdigmat Fransk Kycklinggryta

Färdigmat Fransk Kycklinggryta

Gooh · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 172 kr/kg pris 69 kr
Färdigmat Frikadeller i tomatsås med Pasta

Färdigmat Frikadeller i tomatsås med Pasta

Gooh · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 182 kr/kg pris 73 kr
Kycklingbröst Rotfrukter Ramslökskräm Rödvinssås 402g

Kycklingbröst Rotfrukter Ramslökskräm Rödvinssås 402g

ICA Selection · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Köttbullar med Potatismos och Gräddsås

Köttbullar med Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 177 kr/kg pris 71 kr
Meze Mix 210g

Meze Mix 210g

ZEINAS · 110 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 272 kr/kg pris 30 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Pannkakor 8st 480g

Pannkakor 8st 480g

ICA

ICA Åkeredshallen

pris 18 kr Extrapris
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 77 kr/kg pris 23 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

Rydbergs · 350 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 79 kr/kg pris 28 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

Rydbergs · 750 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 59 kr/kg pris 44 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

ICA · 550 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 114 kr/kg pris 63 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 109 kr/kg pris 60 kr
Sandwich Skagenröra

Sandwich Skagenröra

GOOD · 177 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 229 kr/kg pris 41 kr
Sandwich Ägg & Bacon

Sandwich Ägg & Bacon

GOOD · 169 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 240 kr/kg pris 41 kr
Scampi Indienne

Scampi Indienne

Smålandskräftan · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 200 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Soba Cup Yakitori Chicken 89g

Soba Cup Yakitori Chicken 89g

Nissin · 180 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 150 kr/kg pris 27 kr
Soppa Tomato och Mozzarella

Soppa Tomato och Mozzarella

Felix · 470 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 98 kr/kg pris 46 kr
Tomatsoppa Italiensk

Tomatsoppa Italiensk

Felix · 475 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 97 kr/kg pris 46 kr
Torskrygg Kokt Rimmad

Torskrygg Kokt Rimmad

Smålandskräftan · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 185 kr/kg pris 74 kr
Tortelloni med ricotta och spenat Vego

Tortelloni med ricotta och spenat Vego

Gooh · 370 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 197 kr/kg pris 73 kr
Viltbullar Västerbottensmos Kantarell lingon

Viltbullar Västerbottensmos Kantarell lingon

ICA Selection · 400 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 180 kr/kg pris 72 kr
Wrap Chicken Teriyaki

Wrap Chicken Teriyaki

GOOD · 255 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 207 kr/kg pris 53 kr
Wrap Falafel

Wrap Falafel

GOOD · 310 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 180 kr/kg pris 56 kr
Wrap Kyckling & caesardressing

Wrap Kyckling & caesardressing

ICA · 303 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 184 kr/kg pris 56 kr
Wrap Kyckling & curryröra

Wrap Kyckling & curryröra

ICA · 303 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 184 kr/kg pris 56 kr
Wrap Kyckling Caesar

Wrap Kyckling Caesar

ICA · 133 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 240 kr/kg pris 32 kr
Wrap Mexican Taco

Wrap Mexican Taco

GOOD · 250 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 212 kr/kg pris 53 kr
Wrap Rödbetshummus

Wrap Rödbetshummus

ICA · 133 g

ICA Åkeredshallen

jämförpris 240 kr/kg pris 32 kr
Tyck till