Primat

Inlagd fisk på ICA Kvantum Åkrahallen

76 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 207 kr/kg pris 43 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 202 kr/kg pris 43 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 160 kr/kg pris 27 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 161 kr/kg pris 20 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 230 kr/kg pris 24 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 178 kr/kg pris 30 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 213 kr/kg pris 25 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 374 kr/kg pris 28 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 411 kr/kg pris 70 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 455 kr/kg pris 34 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 348 kr/kg pris 26 kr
Caviarmix svart rom av sill och lodda

Caviarmix svart rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 348 kr/kg pris 26 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 201 kr/kg pris 24 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 366 kr/kg pris 110 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 199 kr/kg pris 38 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 103 kr/kg pris 31 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 139 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 87 kr/kg pris 22 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 155 kr/kg pris 23 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 123 kr/kg pris 35 kr
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 121 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

Kräftstjärtar i lake Miljömärkt

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 268 kr/kg pris 46 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

Lax Färsk Gravad i bit Miljömärkt

ICA · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 343 kr/kg pris 86 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 315 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Lax Gravad Skivad Upptinad

Lax Gravad Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 289 kr/kg pris 43 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 289 kr/kg pris 43 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 113 kr/kg pris 31 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 161 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 161 kr/kg pris 20 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 219 kr/kg pris 24 kr
Regnbågslaxrom

Regnbågslaxrom

Fiskeriet · 80 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 933 kr/kg pris 75 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 153 kr/kg pris 40 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 413 kr/kg pris 33 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 423 kr/kg pris 33 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 238 kr/kg pris 83 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 509 kr/kg pris 122 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 417 kr/kg pris 58 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 354 kr/kg pris 99 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 208 kr/kg pris 35 kr
Räkor rökta chili

Räkor rökta chili

ICA Gott Liv · 300 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 224 kr/kg pris 67 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 270 kr/kg pris 46 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 374 kr/kg pris 26 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 115 kr/kg pris 115 kr
Senap & Maltwhiskysill 250g

Senap & Maltwhiskysill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 191 kr/kg pris 24 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 177 kr/kg pris 42 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 189 kr/kg pris 25 kr
Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Sill Asian Fusion Chili Ingefära Salladslök 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 204 kr/kg pris 25 kr
Sill Ingefära & Limesill 240g

Sill Ingefära & Limesill 240g

Abba · 120 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 201 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 223 kr/kg pris 25 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 177 kr/kg pris 42 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 177 kr/kg pris 42 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 216 kr/kg pris 38 kr
Surströmming

Surströmming

Kallax · 475 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 203 kr/kg pris 97 kr
Surströmming

Surströmming

Mannerström · 475 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 265 kr/kg pris 126 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 269 kr/kg pris 19 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 269 kr/kg pris 19 kr
Varmrökt lax

Varmrökt lax

ICA Basic · 150 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 293 kr/kg pris 44 kr
Vinkokta Blåmusslor med grädde

Vinkokta Blåmusslor med grädde

ICA · 670 g

ICA Kvantum Åkrahallen

jämförpris 110 kr/kg pris 74 kr
Tyck till