Primat

Skinka på ICA Berga Centrum, Linköping

34 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Emilskinka Kokt

Emilskinka Kokt

Pärsons · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Emilskinka Rökt

Emilskinka Rökt

Pärsons · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 146 kr/kg pris 29 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 357 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 232 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 156 kr/kg pris 47 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 221 kr/kg pris 44 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 189 kr/kg pris 38 kr
Kycklinglår Rökt ca 1,3kg

Kycklinglår Rökt ca 1,3kg

Cedrob · 1000 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 77 kr/kg pris 77 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 171 kr/kg pris 21 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 220 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 165 kr/kg pris 36 kr
Pastrami

Pastrami

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 201 kr/kg pris 24 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 476 kr/kg pris 57 kr
Saltrulle Kokt

Saltrulle Kokt

Pärsons · 90 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 347 kr/kg pris 31 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Charkuterifabriken · 100 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 220 kr/kg pris 22 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Pärsons · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 545 kr/kg pris 46 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 559 kr/kg pris 39 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Zeta · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 519 kr/kg pris 62 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 672 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 767 kr/kg pris 54 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 545 kr/kg pris 46 kr
Skinka rökt

Skinka rökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 143 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 137 kr/kg pris 23 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 116 kr/kg pris 23 kr
Skinka Svartrökt

Skinka Svartrökt

Charkuterifabriken · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 143 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 190 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Tyck till