Primat

Inlagd fisk på ICA Berga Centrum, Linköping

63 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 221 kr/kg pris 46 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 216 kr/kg pris 46 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 197 kr/kg pris 26 kr
Berga sill

Berga sill

ICA Berga · 100 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 128 kr/kg pris 13 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 182 kr/kg pris 23 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 239 kr/kg pris 27 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 512 kr/kg pris 38 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 521 kr/kg pris 42 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 512 kr/kg pris 38 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 388 kr/kg pris 29 kr
Fransk löksill 240g

Fransk löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 229 kr/kg pris 27 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Inlagd sill

Inlagd sill

ICA Berga · 100 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 180 kr/kg pris 18 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 213 kr/kg pris 26 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 225 kr/kg pris 28 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 209 kr/kg pris 40 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 110 kr/kg pris 33 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 109 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 282 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 380 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 380 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 380 kr/kg pris 48 kr Extrapris
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 229 kr/kg pris 27 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 225 kr/kg pris 28 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 196 kr/kg pris 25 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 114 kr/kg pris 34 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 182 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 182 kr/kg pris 23 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Regnbågslax Texas BBQ Varmrökt Kosterfiskarn's

Regnbågslax Texas BBQ Varmrökt Kosterfiskarn's

Koster Fiskarn · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Regnbågslax Varmrökt Citronpeppar Kosterfiskarn's

Regnbågslax Varmrökt Citronpeppar Kosterfiskarn's

Koster Fiskarns · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Regnbågslax Varmrökt Naturell Kosterfiskarn's

Regnbågslax Varmrökt Naturell Kosterfiskarn's

Koster Fiskarns · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 401 kr/kg pris 50 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 450 kr/kg pris 36 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 488 kr/kg pris 98 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 240 kr/kg pris 41 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 219 kr/kg pris 37 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 298 kr/kg pris 51 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 394 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 204 kr/kg pris 21 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 232 kr/kg pris 26 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 225 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Sill med smak av Brynt Smör 250g

Sill med smak av Brynt Smör 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 221 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 204 kr/kg pris 21 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 227 kr/kg pris 40 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 225 kr/kg pris 28 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Tyck till