Primat

Färdigmat på ICA Berga Centrum, Linköping

128 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 126 kr/kg pris 22 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 126 kr/kg pris 22 kr
Cheeseburgare 2-p

Cheeseburgare 2-p

ICA · 270 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 137 kr/kg pris 37 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 167 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 79 kr/kg pris 31 kr
Cordon bleu medaljong

Cordon bleu medaljong

Scan · 450 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 147 kr/kg pris 66 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Dillkött med Gourmepotatis Ekologisk

Grön Ko · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 191 kr/kg pris 76 kr
Falafel Original

Falafel Original

Sevan · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 144 kr/kg pris 29 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 99 kr/kg pris 46 kr
Fläsklägg med rotmos

Fläsklägg med rotmos

Grön Ko · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 183 kr/kg pris 73 kr
Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Färdigmat Korean BBQ Kyckling

Mama Chin · 450 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 159 kr/kg pris 71 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Färdigmat Kyckling i apelsinsås

Mama Chin · 450 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 159 kr/kg pris 72 kr
Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

Färdigmat Köttbullar med Potatis Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 112 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 150 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 175 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 159 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Ramen Biff

Färdigmat Ramen Biff

Ichiro · 365 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 163 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Ramen Kyckling

Färdigmat Ramen Kyckling

Ichiro · 365 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 163 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 124 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Tareqs Fiskgratäng med Dillsås

Färdigmat Tareqs Fiskgratäng med Dillsås

Maten e klar · 410 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 200 kr/kg pris 82 kr
Färdigmat Tareqs Lasagne

Färdigmat Tareqs Lasagne

Maten e klar · 450 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 211 kr/kg pris 84 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 34 kr/l pris 26 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 98 kr/kg pris 46 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 196 kr/kg pris 54 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 90 kr/kg pris 40 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 64 kr/kg pris 79 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Delikatess 8-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Ölands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 98 kr/kg pris 46 kr
Kyckling Tikka Masala med Ris Topsfood Pure

Kyckling Tikka Masala med Ris Topsfood Pure

Topsfoods PURE · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 140 kr/kg pris 56 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 182 kr/kg pris 82 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 134 kr/kg pris 67 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 55 kr/l pris 33 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 130 kr/kg pris 34 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 126 kr/kg pris 34 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 53 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 72 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 48 kr/kg pris 19 kr
Paj Kantarell och Västerbottensost

Paj Kantarell och Västerbottensost

ICA · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 170 kr/kg pris 51 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 174 kr/kg pris 44 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 174 kr/kg pris 44 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 347 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 330 kr/kg pris 21 kr
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 336 kr/kg pris 21 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 288 kr/kg pris 86 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 113 kr/kg pris 26 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 121 kr/kg pris 48 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Potatisgnocchi Färsk

Potatisgnocchi Färsk

Rana · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 70 kr/kg pris 35 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 2000 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 29 kr/kg pris 58 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 34 kr/kg pris 67 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 92 kr/kg pris 36 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 35 kr/kg pris 35 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 62 kr/kg pris 12 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 39 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 39 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Créme Fraiche

Potatissallad Créme Fraiche

ICA · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 51 kr/kg pris 41 kr
Potatissallad Klassisk

Potatissallad Klassisk

Rydbergs · 350 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 92 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 40 kr/kg pris 16 kr Extrapris
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

Rydbergs · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 47 kr/kg pris 38 kr
Potatissallad Vegansk

Potatissallad Vegansk

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

Pulled Pork Färsk Hot Chipotle

ICA · 550 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 116 kr/kg pris 64 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 116 kr/kg pris 64 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 29 kr/kg pris 23 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Risgrynsgröt Laktosfri

Risgrynsgröt Laktosfri

Lecora · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Risgrynsgröt Utan tillsatt socker

Lecora · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 29 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Rotmos

Rotmos

Felix · 500 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 40 kr/kg pris 20 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 155 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 134 kr/kg pris 27 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 350 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 127 kr/kg pris 44 kr
Räksallad

Räksallad

ICA Basic · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 77 kr/kg pris 31 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 63 kr/kg pris 13 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 200 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 76 kr/kg pris 15 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 400 g

ICA Berga Centrum, Linköping

jämförpris 43 kr/kg pris 17 kr
Tyck till