Primat

Bröd på ICA Nära Bomhus

210 varor · sida 2 av 3 · Hela sortimentet · Butikssidan

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbröd Stora Durum 8-p

Korvbrödsbagarn · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 98 kr/kg pris 39 kr
Kristina veteskorpor

Kristina veteskorpor

Skogaholms · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Krutonger Naturella

Krutonger Naturella

Zeta · 120 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 29 kr
Kusar KESO® cottage cheese

Kusar KESO® cottage cheese

Fazer · 280 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 125 kr/kg pris 35 kr
Lantbröd Glutenfritt

Lantbröd Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Lantbröd Havssalt

Lantbröd Havssalt

Fazer · 600 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 63 kr/kg pris 38 kr
Lantknäcke tunt glutenfri

Lantknäcke tunt glutenfri

Schär · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 141 kr/kg pris 32 kr
Levain Bröd

Levain Bröd

Fazer · 750 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 57 kr/kg pris 42 kr
Levain Multifrö

Levain Multifrö

Dafgårds · 110 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 61 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Levainbröd Surdeg Vete

Levainbröd Surdeg Vete

Pågen · 650 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 66 kr/kg pris 43 kr
Limpan Glutenfri Fryst

Limpan Glutenfri Fryst

Fria · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Lingongrova

Lingongrova

Pågen · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 50 kr/kg pris 25 kr
Lingongrova Special

Lingongrova Special

Pågen · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 63 kr/kg pris 32 kr
Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

Majsbröd Spröda Glutenfri 61g

OLDA · 70 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 7 kr
Majskakor Havssalt Glutenfri

Majskakor Havssalt Glutenfri

Friggs · 130 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 151 kr/kg pris 20 kr
Majskakor Ost

Majskakor Ost

Friggs · 125 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Majskakor Ostsmak

Majskakor Ostsmak

ICA · 125 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 132 kr/kg pris 17 kr Extrapris
Majskakor Psylliumfrö/husk

Majskakor Psylliumfrö/husk

Friggs · 130 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 193 kr/kg pris 25 kr
Mini Croissants 8-p

Mini Croissants 8-p

ICA · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 171 kr/kg pris 34 kr
Mini Pinsa Pizzabröd

Mini Pinsa Pizzabröd

Zeta · 130 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 202 kr/kg pris 26 kr
Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Mini rut Normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Mini Taco Tubs 10p

Mini Taco Tubs 10p

Santa Maria · 86 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 265 kr/kg pris 23 kr
Minibaguetter 6-p

Minibaguetter 6-p

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 50 kr/kg pris 15 kr Extrapris
Mjuka Fröbitar

Mjuka Fröbitar

Fazer · 360 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 34 kr
Mjuka Råghalvor Bröd

Mjuka Råghalvor Bröd

Fazer · 360 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 34 kr
Mörkt bröd med fröer Glutenfri

Mörkt bröd med fröer Glutenfri

ICA · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Müslibröd

Müslibröd

Pågen · 650 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 58 kr/kg pris 37 kr
Müslimorgon

Müslimorgon

Fazer · 600 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 61 kr/kg pris 37 kr
Naan bröd Original

Naan bröd Original

Santa Maria · 260 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 124 kr/kg pris 32 kr
Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Normalgräddat knäckebröd Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 61 kr/kg pris 12 kr
Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Oat & carrot rolls Glutenfri Fryst

Elovena · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 38 kr
Original

Original

Finn Crisp · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Original

Original

Finn Crisp · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 72 kr/kg pris 22 kr
Originalrost Rostbröd

Originalrost Rostbröd

Skogaholms · 1000 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 34 kr/kg pris 34 kr
Pinsa Pizzabröd

Pinsa Pizzabröd

Zeta · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 179 kr/kg pris 41 kr
Pitabröd 2x3p

Pitabröd 2x3p

ICA · 375 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 43 kr/kg pris 16 kr
Pitabröd

Pitabröd

ICA · 480 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 37 kr/kg pris 18 kr
Pitabröd Glutenfri

Pitabröd Glutenfri

Hatting · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 148 kr/kg pris 34 kr
Pizzabotten 2-p

Pizzabotten 2-p

ICA · 360 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 83 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Polarkaka

Polarkaka

Polarbröd · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 67 kr/kg pris 23 kr
PolarRåg

PolarRåg

Polarbröd · 800 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 51 kr/kg pris 41 kr
PolarVete

PolarVete

Polarbröd · 800 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 51 kr/kg pris 41 kr
Powerknäcke glutenfri

Powerknäcke glutenfri

Schär · 225 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 178 kr/kg pris 40 kr
Pärlan Fullkorn

Pärlan Fullkorn

Polarbröd · 600 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 62 kr/kg pris 37 kr
Pågenlimpan

Pågenlimpan

Pågen · 900 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Rasker Fullkorn

Rasker Fullkorn

Pågen · 1100 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 31 kr/kg pris 35 kr
REAL Burger bun

REAL Burger bun

Korvbrödsbagarn · 292 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 110 kr/kg pris 32 kr
Riskakor

Riskakor

ICA Basic · 130 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 121 kr/kg pris 16 kr
Roast'n toast Rostbröd

Roast'n toast Rostbröd

Pågen · 800 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 46 kr/kg pris 37 kr
Rosta Rostbröd

Rosta Rostbröd

Pågen · 450 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 45 kr/kg pris 20 kr
Rosttoast Glutenfri

Rosttoast Glutenfri

ICA · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 62 kr/kg pris 31 kr
Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut brungräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Rundrut normalgräddat Leksands Knäckebröd

Leksands Knäcke · 700 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 54 kr/kg pris 38 kr
Råg Eko

Råg Eko

Fazer · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 91 kr/kg pris 27 kr
Råg Levain

Råg Levain

Pågen · 650 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 66 kr/kg pris 43 kr
Rågbitar osötade 6-p

Rågbitar osötade 6-p

Hatting · 330 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 58 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Rågform

Rågform

Fazer · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 33 kr
Rågkusar 6-p

Rågkusar 6-p

Fazer · 338 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 97 kr/kg pris 33 kr
Rågtunnbröd

Rågtunnbröd

Mjälloms · 120 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 165 kr/kg pris 20 kr
Sandwich Chives

Sandwich Chives

Wasa · 37 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 239 kr/kg pris 9 kr
Sandwich Tomato & Basil

Sandwich Tomato & Basil

Wasa · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 221 kr/kg pris 9 kr
Sarek

Sarek

Polarbröd · 422 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 61 kr/kg pris 26 kr
Skanörgrova

Skanörgrova

Pågen · 550 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 67 kr/kg pris 37 kr
Skogaholmslimpa skivad

Skogaholmslimpa skivad

Skogaholms · 775 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 35 kr/kg pris 27 kr
Skorpor

Skorpor

Brandt · 225 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 105 kr/kg pris 24 kr
Skärgårdskaka Hönö

Skärgårdskaka Hönö

Pågen · 750 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 49 kr/kg pris 37 kr
Soft tortillas Large 6-p

Soft tortillas Large 6-p

ICA · 370 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 56 kr/kg pris 21 kr
Soft tortillas Small 8-p

Soft tortillas Small 8-p

ICA · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 90 kr/kg pris 18 kr
Stand 'n Stuff Tortilla

Stand 'n Stuff Tortilla

Old el Paso · 193 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Superknäcke Chia glutenfri

Superknäcke Chia glutenfri

Schär · 140 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 159 kr/kg pris 22 kr
Surdegsbröd grovt Fryst Glutenfri

Surdegsbröd grovt Fryst Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 100 kr/kg pris 50 kr
Surdegsbröd Kärnsund

Surdegsbröd Kärnsund

Pågen · 700 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 53 kr/kg pris 37 kr
Surdegsbröd LantGoda

Surdegsbröd LantGoda

Pågen · 650 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 57 kr/kg pris 37 kr
Surdegsbröd Mörkt

Surdegsbröd Mörkt

Dafgårds · 110 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 61 kr/kg pris 7 kr Extrapris
Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Surdegsbröd Vete Norrlands Leväjn

Polarbröd · 440 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 36 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Havre

Surdegsknäckebröd Crisp Havre

ICA · 180 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 74 kr/kg pris 13 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Mörk Råg

ICA · 215 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 62 kr/kg pris 13 kr
Surdegsknäckebröd Crisp Råg

Surdegsknäckebröd Crisp Råg

ICA · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 67 kr/kg pris 13 kr
Taco Tubs

Taco Tubs

Santa Maria · 145 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 157 kr/kg pris 23 kr
Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Tacobröd Tortilla Glutenfri 6-p

Old el Paso · 216 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 149 kr/kg pris 32 kr
Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Tacobåt Mini stand 'n stuff soft torillas mini 12-p

Old el Paso · 145 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 228 kr/kg pris 33 kr
Tacoskal 12-p

Tacoskal 12-p

ICA · 135 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 140 kr/kg pris 19 kr
Tebaguette Fransk

Tebaguette Fransk

Vagott · 340 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 125 kr/kg pris 42 kr
Tekakor Glutenfri Fryst Hans & Greta

Tekakor Glutenfri Fryst Hans & Greta

Hans&Greta Glutenfri · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 131 kr/kg pris 53 kr
Toastbröd

Toastbröd

ICA · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 39 kr/kg pris 20 kr
Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Tortilla Corn Wheat Medium 8-p

Santa Maria · 336 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 73 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Medium 8-p

Tortilla Medium 8-p

ICA · 320 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 38 kr/kg pris 12 kr Extrapris
Tortilla Original L 6-p

Tortilla Original L 6-p

Santa Maria · 371 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 64 kr/kg pris 24 kr
Tortilla Original Medium 12-p

Tortilla Original Medium 12-p

Santa Maria · 480 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 49 kr/kg pris 23 kr
Tortilla Original Small 8-p

Tortilla Original Small 8-p

Santa Maria · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 96 kr/kg pris 19 kr
Tortilla Pockets 8-p

Tortilla Pockets 8-p

Old el Paso · 223 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 178 kr/kg pris 40 kr
Tortillabröd 8-p

Tortillabröd 8-p

ICA Basic · 320 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 41 kr/kg pris 13 kr
Tortillabröd Familjepack 12-p

Tortillabröd Familjepack 12-p

ICA · 480 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 42 kr/kg pris 20 kr
Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

Tortillabröd Glutenfri Fryst 4-p

ICA · 280 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 141 kr/kg pris 40 kr
Trekant Frön Havssalt

Trekant Frön Havssalt

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/kg pris 20 kr
Trekant Surdegsknäcke Lekasands knäckebröd

Trekant Surdegsknäcke Lekasands knäckebröd

Leksands Knäcke · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Tunna knäckebröd

Tunna knäckebröd

ICA · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 71 kr/kg pris 18 kr
Tunnbröd Gene

Tunnbröd Gene

Polarbröd · 330 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 80 kr/kg pris 27 kr
Tunnbröd gammeldags

Tunnbröd gammeldags

Mjälloms · 320 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 30 kr
Tyck till