Primat

Övrigt fryst på ICA Nära Bomhus

17 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Basilika Finhackad Fryst

Basilika Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 10 kr
Dill Finhackad Fryst

Dill Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 10 kr
Fiber toast Glutenfritt

Fiber toast Glutenfritt

Fria · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 81 kr/kg pris 41 kr
Färdighackad lök Fryst

Färdighackad lök Fryst

ICA · 450 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 45 kr/kg pris 20 kr
Gräslök Finhackad Fryst

Gräslök Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 10 kr
Koriander Finhackad Fryst

Koriander Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 10 kr
Mandeltårta Crunchy Daim orange

Mandeltårta Crunchy Daim orange

Almondy · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Minibaguette Glutenfri Mjölkfri Fryst

Fria · 240 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 134 kr/kg pris 32 kr
Pepparkaksdeg Glutenfri

Pepparkaksdeg Glutenfri

Fria · 500 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Persilja Finhackad Fryst

Persilja Finhackad Fryst

ICA · 40 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 244 kr/kg pris 10 kr
Pinsabotten Glutenfri

Pinsabotten Glutenfri

Zeta · 180 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 272 kr/kg pris 49 kr
Pizzabotten Glutenfri

Pizzabotten Glutenfri

Zeta · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 245 kr/kg pris 49 kr
Röd chili hackad Fryst

Röd chili hackad Fryst

ICA · 50 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 251 kr/kg pris 13 kr
Saffransbullar 8-p

Saffransbullar 8-p

ICA · 440 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 36 kr
Smördegsplattor

Smördegsplattor

ICA · 450 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 76 kr/kg pris 34 kr
Vitlök finhackad fryst

Vitlök finhackad fryst

ICA · 45 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 279 kr/kg pris 13 kr
Wienerbröd Fryst 10-p

Wienerbröd Fryst 10-p

Findus · 400 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Tyck till