Primat

Såser & smaksättare på ICA Nära Bomhus

301 varor · sida 1 av 4 · Hela sortimentet · Butikssidan

Aioli

Aioli

ICA · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Aioli

Aioli

Caj P · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

ICA · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Mild

Ajvar Mild

Podravka · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

ICA · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
Ajvar Stark

Ajvar Stark

Podravka · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 24 kr
American style mayo

American style mayo

ICA · 385 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 70 kr/kg pris 27 kr
Amerikansk dressing Bacon

Amerikansk dressing Bacon

Kavli · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 80 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Amerikansk dressing Original

Amerikansk dressing Original

Kavli · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 80 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Amerikansk gurkmajonäs

Amerikansk gurkmajonäs

Kavli · 240 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 77 kr/kg pris 19 kr Extrapris
Asia Sweet Chili Sås Original

Asia Sweet Chili Sås Original

Santa Maria · 500 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 58 kr/l pris 29 kr
Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Asia Teriyaki & Sesame oil Woksås

Santa Maria · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 158 kr/l pris 39 kr
BBQ Grilloil Garlic

BBQ Grilloil Garlic

Santa Maria · 270 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 101 kr/l pris 27 kr
BBQ Sås Hickory Br

BBQ Sås Hickory Br

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 106 kr/kg pris 54 kr
BBQ Sås Original

BBQ Sås Original

Sweet Baby Rays · 510 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 106 kr/kg pris 54 kr
Bearnaise

Bearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 133 kr/l pris 31 kr
Bearnaise

Bearnaise

Johan Jureskog Selection · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 128 kr/l pris 30 kr
Bearnaise Hot Chili

Bearnaise Hot Chili

Lohmanders · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

ICA · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Bearnaise Klassisk

Bearnaise Klassisk

Biggans · 480 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 95 kr/kg pris 45 kr
Bearnaise med smör

Bearnaise med smör

ICA Selection · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 120 kr/l pris 28 kr
Bearnaise Orginal

Bearnaise Orginal

Rydbergs · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 132 kr/l pris 33 kr
Bearnaise Original

Bearnaise Original

Lohmanders · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 147 kr/l pris 37 kr
Bearnaise Ramslök

Bearnaise Ramslök

Lohmanders · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

ICA · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 113 kr/l pris 28 kr
Bearnaisesås

Bearnaisesås

Lohmanders · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 136 kr/l pris 34 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

ICA · 600 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 25 kr/l pris 15 kr
Bearnaisesås 3-p

Bearnaisesås 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Kryddig 3-p

Bearnaisesås Kryddig 3-p

Blå Band · 600 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 27 kr/l pris 16 kr
Bearnaisesås Original

Bearnaisesås Original

Lohmanders · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 107 kr/l pris 25 kr
Brunsås 3-p 600ml

Brunsås 3-p 600ml

Blå Band · 900 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Brunsås 3-p 66g

Brunsås 3-p 66g

ICA · 900 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 17 kr/l pris 15 kr
Béchamelsås

Béchamelsås

Kelda · 500 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 83 kr/l pris 42 kr
Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Café de Paris Sås Klassisk 2,3dl 3-p

Blå Band · 690 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 23 kr/l pris 16 kr
Ceasardressing

Ceasardressing

Felix · 335 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Cheddar Ostcrème Middagsmagi

Cheddar Ostcrème Middagsmagi

Valio · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

El Taco Truck · 200 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 184 kr/l pris 37 kr
Chili Mayo

Chili Mayo

Blå Band · 300 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 91 kr/l pris 27 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

Eriks såser · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 133 kr/l pris 31 kr
Chilibearnaise

Chilibearnaise

ICA · 230 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/l pris 22 kr
Chilimayo Koreansk Gochujang

Chilimayo Koreansk Gochujang

UMA · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
Chilipasta GoChuJang

Chilipasta GoChuJang

Risberg · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 203 kr/kg pris 41 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 330 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 72 kr/kg pris 24 kr
Chilisås

Chilisås

Felix · 570 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 60 kr/kg pris 34 kr
Chilisås

Chilisås

Heinz · 590 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 64 kr/kg pris 38 kr
Chipotle Chili Mayo 250ml

Chipotle Chili Mayo 250ml

Santa Maria · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 146 kr/kg pris 37 kr
Chipotle Paste

Chipotle Paste

Santa Maria · 100 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 257 kr/kg pris 26 kr
Chokladsås

Chokladsås

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Chunky salsa Hot

Chunky salsa Hot

Santa Maria · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 19 kr
Chunky salsa Hot

Chunky salsa Hot

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

Santa Maria · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 82 kr/kg pris 19 kr
Chunky salsa Medium

Chunky salsa Medium

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Chunky salsa Mild

Chunky salsa Mild

ICA · 220 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 105 kr/kg pris 23 kr
Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Citron & Dillsås 2,5dl 3-p

Blå Band · 750 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 21 kr/l pris 16 kr
Citron Dillsås Middagsklart

Citron Dillsås Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Citronjuice Från koncentrat

Citronjuice Från koncentrat

ICA · 200 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 54 kr/l pris 11 kr
Citronmajonnäs

Citronmajonnäs

Kavli · 275 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 72 kr/kg pris 20 kr
Citronsås Laktosfri Middagsklart

Citronsås Laktosfri Middagsklart

Abba · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 125 kr/kg pris 31 kr
Collorit

Collorit

Ekströms · 165 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 97 kr/kg pris 16 kr
Crispy Chili Mayo

Crispy Chili Mayo

Caj P · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 117 kr/l pris 29 kr
Crispy chilli i olja

Crispy chilli i olja

Laoganma · 210 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 252 kr/kg pris 53 kr
Cumberlandsås

Cumberlandsås

Druvan · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 144 kr/kg pris 33 kr
Currypasta Röd

Currypasta Röd

ICA Asia · 114 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 199 kr/kg pris 23 kr
Currysås 2,25dl 3-p

Currysås 2,25dl 3-p

Blå Band · 675 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 24 kr/l pris 16 kr
Dessertsås Choklad

Dessertsås Choklad

Ohoj · 350 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 119 kr/kg pris 42 kr
Dijon Senap Original

Dijon Senap Original

Maille · 215 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 127 kr/kg pris 27 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

ICA · 210 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 108 kr/kg pris 23 kr
Dijonsenap

Dijonsenap

Grey poupon · 215 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 134 kr/kg pris 29 kr
Dip Cheddar Hot Chili

Dip Cheddar Hot Chili

Kavli · 185 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 181 kr/kg pris 33 kr
Dip Cheddar Original

Dip Cheddar Original

Kavli · 185 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 181 kr/kg pris 33 kr
Dip Nacho Cheese

Dip Nacho Cheese

ICA · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 113 kr/kg pris 28 kr
Dip Nacho Cheese Style

Dip Nacho Cheese Style

Santa Maria · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Dip Tex mex style

Dip Tex mex style

Santa Maria · 250 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Dipp Ranch 12% ®

Dipp Ranch 12% ®

Arla Köket · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 89 kr/kg pris 18 kr
Dippmix Guacamole

Dippmix Guacamole

Santa Maria · 15 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 817 kr/kg pris 12 kr
Dressing Dill Citron

Dressing Dill Citron

Felix · 335 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Dressing Lätt Rhode Island

Dressing Lätt Rhode Island

Felix · 335 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Dressing Rhode Island

Dressing Rhode Island

Felix · 335 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Dressing Rhode island

Dressing Rhode island

ICA · 370 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 71 kr/l pris 26 kr
Dressing Sesam Japansk

Dressing Sesam Japansk

UMA · 250 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 189 kr/l pris 47 kr
Dressing Thousand Island

Dressing Thousand Island

Felix · 335 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/l pris 33 kr
Dressingmix Grekisk 3-p

Dressingmix Grekisk 3-p

Knorr · 27 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 450 kr/kg pris 12 kr
Dressingmix Italiensk 3-p

Dressingmix Italiensk 3-p

Knorr · 27 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 450 kr/kg pris 12 kr
Eriks majonnäs

Eriks majonnäs

Eriks såser · 390 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 99 kr/kg pris 39 kr
Fem Peppar Bistro 2,5dl 3-p

Fem Peppar Bistro 2,5dl 3-p

Blå Band · 750 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 35 kr/l pris 26 kr
Fisksås

Fisksås

Santa Maria · 200 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 134 kr/l pris 27 kr
Garlic

Garlic

Dolmio · 450 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 64 kr/kg pris 29 kr
Garlic Salsa

Garlic Salsa

Santa Maria · 230 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 115 kr/kg pris 26 kr
Glassås Salty caramel

Glassås Salty caramel

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 107 kr/kg pris 32 kr
Gravlaxsås

Gravlaxsås

Druvan · 200 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Grilloilja BBQ Allround 270g

Grilloilja BBQ Allround 270g

Santa Maria · 270 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 101 kr/l pris 27 kr
Grytbas Thai Panaeng curry Mild Mrs Cheng's

Grytbas Thai Panaeng curry Mild Mrs Cheng's

Mrs Chengs · 400 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 104 kr/l pris 42 kr
Grytbas Thai red curry Het

Grytbas Thai red curry Het

Mrs Chengs · 400 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 104 kr/l pris 42 kr
Gräddsås 3-p

Gräddsås 3-p

ICA · 900 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 17 kr/l pris 15 kr
Gräddsås Klassisk 3dl 3-p

Gräddsås Klassisk 3dl 3-p

Blå Band · 900 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 18 kr/l pris 16 kr
Gräddsås Klassisk

Gräddsås Klassisk

Kelda · 500 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 83 kr/l pris 42 kr
Grönpepparsås 3-p

Grönpepparsås 3-p

Blå Band · 750 ml

ICA Nära Bomhus

jämförpris 21 kr/l pris 16 kr
Grönsås Handmixad 180ml

Grönsås Handmixad 180ml

Bergmans Fisk · 160 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 266 kr/kg pris 43 kr
Guacamole Style Dip

Guacamole Style Dip

ICA · 300 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 94 kr/kg pris 28 kr
Guacamole Style Topping

Guacamole Style Topping

ICA Selection · 260 g

ICA Nära Bomhus

jämförpris 116 kr/kg pris 30 kr
Tyck till