Primat

ICA Älvsbyn

Skolgatan 17, Älvsbyn · uppdaterat 2 dagar sedan · Endast erbjudanden

Stängt nu, öppnar 08:00 Alla dagar 08:00–22:00

Butiken listar inte hela sitt sortiment. Vi ser dess kampanjpriser och veckans erbjudanden, inte ordinarie hyllpriser.

Störst prissänkningar just nu

Alla erbjudanden i butiken
Juice MultivitaminJuice ÄppleJuice Persika−39 %

Juice

3 varor i erbjudandet

20 kr ordinarie 33 kr

20,09 kr +pant

t.o.m. 11 okt

Älvsbyn
Finkrossade Tomater ChiliFinkrossade Tomater BasilikaFinkrossade Tomater Vitlök−34 %

Finkrossade Tomater

3 varor i erbjudandet

10 kr ordinarie 15 kr

10 kr/st

t.o.m. 18 okt

Älvsbyn
Äppelmos −30 % ↗

Äppelmos

ICA · 750 g

20 kr ordinarie 29 kr

27 kr/kg

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Basmati Sella −26 % ↗

Basmati Sella

Abu Kass · 4500 g

125 kr ordinarie 169 kr

28 kr/kg

t.o.m. 11 okt

Älvsbyn
Cheddar Ost Bangers OstbågeSpicy Paprika Ostbåge Bangers−23 %

Bangers Ostbåge

2 varor i erbjudandet

19 kr ordinarie 25 kr

19 kr/st

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Chokobollar −23 % ↗

Chokobollar

ICA · 375 g

27 kr ordinarie 35 kr

72 kr/kg

t.o.m. 18 okt

Älvsbyn
Banana Split PollyLicorice PollyPolly Ahlgrens BilarMilkchoco Polly RödOriginal Polly Blå−20 %

Polly

5 varor i erbjudandet

25 kr ordinarie 31 kr

25 kr/st

t.o.m. 4 okt

Älvsbyn
Tyck till