Primat

Inlagd fisk på ICA Maxi Ängelholm

120 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 190 kr/kg pris 40 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 178 kr/kg pris 37 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 186 kr/kg pris 40 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 674 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 220g

Ansjoviskryddad Sill 220g

ICA · 123 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 151 kr/kg pris 19 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 168 kr/kg pris 22 kr
Ansjoviskryddad Sill 420g

Ansjoviskryddad Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 162 kr/kg pris 32 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 171 kr/kg pris 29 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Branteviksill

Branteviksill

Prinsens · 320 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 177 kr/kg pris 57 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 209 kr/kg pris 22 kr
Brantevikssill 250g

Brantevikssill 250g

Fiskexporten · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 181 kr/kg pris 31 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 217 kr/kg pris 43 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 190 kr/kg pris 22 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 430 kr/kg pris 32 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 394 kr/kg pris 67 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 448 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 437 kr/kg pris 35 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 323 kr/kg pris 24 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Drömsill

Drömsill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 123 kr/kg pris 31 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Fransk Löksill 420g

Fransk Löksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Fransk löksill 500g

Fransk löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 375 kr/kg pris 113 kr
Gravad Lax i bit ca

Gravad Lax i bit ca

Vägga Rökeri · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 326 kr/kg pris 98 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Inlagd Sill 550g

Inlagd Sill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 104 kr/kg pris 29 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 179 kr/kg pris 34 kr
Kallrökt Lax i bit ca 300g

Kallrökt Lax i bit ca 300g

Vägga Rökeri · 290 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 326 kr/kg pris 94 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 93 kr/kg pris 28 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 104 kr/kg pris 26 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 138 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 115 kr/kg pris 35 kr
Kaviar mildrökt KRAV

Kaviar mildrökt KRAV

ICA · 190 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 137 kr/kg pris 26 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 87 kr/kg pris 22 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 118 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 133 kr/kg pris 20 kr
Kaviar ägg randig

Kaviar ägg randig

Kalles · 285 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 104 kr/kg pris 30 kr Extrapris
Kräftgravad sill

Kräftgravad sill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 123 kr/kg pris 31 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 268 kr/kg pris 46 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 258 kr/kg pris 103 kr
Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Lax Enkelfilé Varmrökt Naturell 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 436 kr/kg pris 57 kr
Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Chilikryddad 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 436 kr/kg pris 57 kr
Lax Filé Varmrökt Rostad Vitlök Vägga Rökeri

Lax Filé Varmrökt Rostad Vitlök Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 378 kr/kg pris 57 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 351 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 351 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 351 kr/kg pris 44 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 351 kr/kg pris 44 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Gravad Skivad

Lax Gravad Skivad

Vägga Rökeri · 400 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 400 kr/kg pris 160 kr
Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Najad Skivad

Lax Najad Skivad

Vägga Rökeri · 150 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 392 kr/kg pris 59 kr
Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Citronpeppar 150g Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 130 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 436 kr/kg pris 57 kr
Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbel i bit (0,6-0,9kg) Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 700 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 340 kr/kg pris 238 kr
Lax Varmrökt Dubbelfilé Citronpeppar ca Vägga Rökeri

Lax Varmrökt Dubbelfilé Citronpeppar ca Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 750 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 340 kr/kg pris 255 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 183 kr/kg pris 22 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 174 kr/kg pris 43 kr
Löksill 550g

Löksill 550g

ICA · 275 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 104 kr/kg pris 29 kr
Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Citronpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 223 kr/kg pris 67 kr
Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Makrillfilé Varmrökt Svartpeppar Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 223 kr/kg pris 67 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 121 kr/kg pris 121 kr
Matjessill 220g

Matjessill 220g

ICA · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 169 kr/kg pris 19 kr
Matjessill 900g

Matjessill 900g

Fiskexporten · 380 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 172 kr/kg pris 65 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 108 kr/kg pris 32 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 249 kr/kg pris 31 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 170 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Ramslök & citronsill 220g

Ramslök & citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 374 kr/kg pris 30 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 383 kr/kg pris 30 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 243 kr/kg pris 85 kr
Räkor Handskalade

Räkor Handskalade

Coldwater United Seafood · 370 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 270 kr/kg pris 100 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 140 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 411 kr/kg pris 57 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 351 kr/kg pris 98 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 318 kr/kg pris 159 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 228 kr/kg pris 39 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 208 kr/kg pris 35 kr
Räkor i lake

Räkor i lake

ICA · 400 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 205 kr/kg pris 82 kr
Räkor i lake stora

Räkor i lake stora

ICA · 400 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 254 kr/kg pris 102 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 284 kr/kg pris 48 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 365 kr/kg pris 26 kr
Saltsillfilé 2,2kg

Saltsillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 111 kr/kg pris 111 kr
Senapssill 215g

Senapssill 215g

ICA · 105 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 177 kr/kg pris 19 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 199 kr/kg pris 22 kr
Senapssill

Senapssill

Fiskexporten · 250 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 123 kr/kg pris 31 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 186 kr/kg pris 23 kr
Senapssill 420g

Senapssill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 148 kr/kg pris 30 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Maxi Ängelholm

jämförpris 185 kr/kg pris 43 kr
Tyck till