Primat

Fläskkött på ICA Östra Husby

28 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Chilimedaljong Färsk

Chilimedaljong Färsk

ICA · 300 g

ICA Östra Husby

jämförpris 163 kr/kg pris 49 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

ICA · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 190 kr/kg pris 95 kr
Fläskfilé Färsk ca

Fläskfilé Färsk ca

Danish Crown · 590 g

ICA Östra Husby

jämförpris 130 kr/kg pris 77 kr
Fläskfilé Färsk Rökt ca

Fläskfilé Färsk Rökt ca

Tulip · 550 g

ICA Östra Husby

jämförpris 181 kr/kg pris 100 kr
Fläskfärs Färsk 20%

Fläskfärs Färsk 20%

ICA · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 97 kr/kg pris 48 kr
Fläskkarré Färsk Benfri ca

Fläskkarré Färsk Benfri ca

Scan · 1100 g

ICA Östra Husby

jämförpris 115 kr/kg pris 126 kr
Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Fläskkarré Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 141 kr/kg pris 71 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Nybergs Deli · 1000 g

ICA Östra Husby

jämförpris 117 kr/kg pris 117 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörad ca

Scan · 1000 g

ICA Östra Husby

jämförpris 119 kr/kg pris 119 kr
Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

Fläskytterfilé Färsk Mörmarinerad ca

ICA · 1000 g

ICA Östra Husby

jämförpris 98 kr/kg pris 98 kr
Grillade Spjäll

Grillade Spjäll

Eget kök · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 164 kr/kg pris 82 kr
Honungskotlett Marinerad ca

Honungskotlett Marinerad ca

Charkman · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 141 kr/kg pris 70 kr
Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

Kamben Färska Smokey BBQ med Glaze

ICA · 475 g

ICA Östra Husby

jämförpris 164 kr/kg pris 78 kr
Karré Färsk av rapsgris

Karré Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Östra Husby

jämförpris 183 kr/kg pris 55 kr
Karré Färsk Grillkryddad ca

Karré Färsk Grillkryddad ca

Scan · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 149 kr/kg pris 74 kr
Karré Färsk Skivad Benfri

Karré Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Östra Husby

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kotlett Färsk av rapsgris

Kotlett Färsk av rapsgris

Scan · 300 g

ICA Östra Husby

jämförpris 180 kr/kg pris 54 kr
Kotlett Färsk Grillkryddad ca

Kotlett Färsk Grillkryddad ca

Scan · 450 g

ICA Östra Husby

jämförpris 149 kr/kg pris 67 kr
Kotlett Färsk Skivad Benfri

Kotlett Färsk Skivad Benfri

ICA · 300 g

ICA Östra Husby

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr Extrapris
Kotlett Färsk Tunnskivad

Kotlett Färsk Tunnskivad

Scan · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 150 kr/kg pris 75 kr
Köttbullar

Köttbullar

Scan · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 80 kr/kg pris 40 kr Extrapris
Leverfärs Fryst

Leverfärs Fryst

Lithells · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 64 kr/kg pris 32 kr
Picnicbog Färsk ca 1,2kg

Picnicbog Färsk ca 1,2kg

Scan · 1220 g

ICA Östra Husby

jämförpris 88 kr/kg pris 108 kr
Ribs Original

Ribs Original

Texas Longhorn · 420 g

ICA Östra Husby

jämförpris 183 kr/kg pris 77 kr
Rökt sidfläsk i bit ca 400g

Rökt sidfläsk i bit ca 400g

ICA · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 138 kr/kg pris 69 kr
Salsicciafärs Färsk Original

Salsicciafärs Färsk Original

Nonna Elide · 250 g

ICA Östra Husby

jämförpris 133 kr/kg pris 33 kr
Skinka Rökt Strimlad

Skinka Rökt Strimlad

ICA · 500 g

ICA Östra Husby

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Skinkstek Färsk ca

Skinkstek Färsk ca

Scan · 1100 g

ICA Östra Husby

jämförpris 102 kr/kg pris 112 kr
Tyck till