Primat

Färdigmat på ICA Maxi Trollhättan

168 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 120 kr/kg pris 21 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 120 kr/kg pris 21 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 135 kr/kg pris 24 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 135 kr/kg pris 24 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 192 kr/kg pris 52 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 81 kr/kg pris 16 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 86 kr/kg pris 35 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 111 kr/kg pris 50 kr
Coleslaw Chili Pepper

Coleslaw Chili Pepper

Texas Longhorn · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 111 kr/kg pris 22 kr
Curry Noodles Paneng Curry

Curry Noodles Paneng Curry

Santa Maria · 85 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 218 kr/kg pris 18 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 91 kr/kg pris 43 kr
Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Fylld Gnocchi Tomat och Mozzarella Färsk

Rana · 280 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 136 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

Färdigmat Fusilli Tryffel Salami

ICA · 300 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

Färdigmat Risotto med Parmigiano Reggiano

ICA · 300 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 135 kr/kg pris 41 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 27 kr/l pris 20 kr
Gubbröra

Gubbröra

ICA · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 125 kr/kg pris 25 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 59 kr/kg pris 30 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 178 kr/kg pris 49 kr Extrapris
Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Havregrynsgröt äpple, blåbär & hallon

Elovena · 210 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 148 kr/kg pris 31 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 132 kr/kg pris 26 kr
Indisk Masalasoppa

Indisk Masalasoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 90 kr/kg pris 43 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 63 kr/kg pris 25 kr
Kalkonköttbullar

Kalkonköttbullar

Ingelsta kalkon · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 146 kr/kg pris 58 kr
Kebabspett Färska

Kebabspett Färska

ICA · 360 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 150 kr/kg pris 54 kr Extrapris
Kebabspett Färska av Hushållsfärs

Kebabspett Färska av Hushållsfärs

ICA · 360 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 148 kr/kg pris 53 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 81 kr/kg pris 36 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 58 kr/kg pris 72 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 107 kr/kg pris 24 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 55 kr/kg pris 27 kr
Kräftröra

Kräftröra

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 142 kr/kg pris 28 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 90 kr/kg pris 43 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingkebab Big-Pack

Kycklingkebab Big-Pack

Schysst käk · 550 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 170 kr/kg pris 94 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 95 kr/kg pris 47 kr
Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kycklingschnitzel Färsk Krispy

Kronfågel · 450 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 176 kr/kg pris 79 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 141 kr/kg pris 63 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 117 kr/kg pris 59 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 46 kr/l pris 27 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 107 kr/kg pris 28 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 108 kr/kg pris 29 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 54 kr/l pris 27 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 64 kr/kg pris 26 kr
Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Minipotatis italiensk inspirerade kryddor

Peka · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 43 kr/kg pris 22 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 42 kr/kg pris 16 kr
Noodles Teriyaki

Noodles Teriyaki

Santa Maria · 85 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 218 kr/kg pris 18 kr
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 240 kr/kg pris 22 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 49 kr/kg pris 24 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 124 kr/kg pris 30 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 127 kr/kg pris 25 kr
Pannkakor Tunna 8st

Pannkakor Tunna 8st

POP! Bakery · 540 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 70 kr/kg pris 38 kr
Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

Pasta Cappellacci Kantarell Ricotta Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Cup Carbonara

Pasta Cup Carbonara

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 209 kr/kg pris 15 kr
Pasta Cup Tomat och Mozzarella

Pasta Cup Tomat och Mozzarella

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 209 kr/kg pris 15 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 166 kr/kg pris 42 kr
Pasta Snack Pot Bolognese

Pasta Snack Pot Bolognese

Knorr · 60 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 222 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 212 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 215 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Pastakopp Arrabiata Glutenfri

Pastakopp Arrabiata Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 275 kr/kg pris 82 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 123 kr/kg pris 28 kr
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 70 kr/kg pris 14 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 84 kr/kg pris 25 kr
Potatisgnocchi Färsk

Potatisgnocchi Färsk

Rana · 500 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 66 kr/kg pris 33 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 2000 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 27 kr/kg pris 55 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 31 kr/kg pris 62 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 29 kr/kg pris 23 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 31 kr/kg pris 25 kr
Potatisgratäng Klassisk

Potatisgratäng Klassisk

Peka · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 61 kr/kg pris 25 kr
Potatisgratäng med Paprika

Potatisgratäng med Paprika

Peka · 700 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 45 kr/kg pris 31 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 82 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA Basic · 1000 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 32 kr/kg pris 32 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 38 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 37 kr/kg pris 30 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

Rydbergs · 350 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 55 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Créme Fraiche

Potatissallad Créme Fraiche

ICA · 800 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 50 kr/kg pris 40 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Potatissallad Gårdsmärkt Crème Fraiche

Rydbergs · 750 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Rydbergs · 750 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Rydbergs · 750 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 58 kr/kg pris 43 kr
Potatissallad Klassisk

Potatissallad Klassisk

Rydbergs · 350 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 86 kr/kg pris 30 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 71 kr/kg pris 14 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Maxi Trollhättan

jämförpris 42 kr/kg pris 17 kr
Tyck till