Primat

Skinka på ICA Kvantum Flen

44 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Bog Rökt

Bog Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Fläskkarré Skivad Kryddad Original ca

Fläskkarré Skivad Kryddad Original ca

Gudruns · 800 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 119 kr/kg pris 95 kr
Gallerrökt Pepparskinka

Gallerrökt Pepparskinka

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Gourmetskinka Kokt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Gourmetskinka Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 145 kr/kg pris 29 kr
Jamón Serrano

Jamón Serrano

ICA · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 360 kr/kg pris 36 kr
Kalkon Basturökt

Kalkon Basturökt

Lönneberga · 90 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 278 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 233 kr/kg pris 28 kr
Kalkon Rökt

Kalkon Rökt

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 157 kr/kg pris 47 kr
Kalkon Rökt Tunna Skivor

Kalkon Rökt Tunna Skivor

Pärsons · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 175 kr/kg pris 35 kr
Lantskinka Extrarökt

Lantskinka Extrarökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 167 kr/kg pris 20 kr Extrapris
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Gallerrökt

Lantskinka Gallerrökt

ICA · 280 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 161 kr/kg pris 45 kr
Lantskinka Kallrökt

Lantskinka Kallrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 256 kr/kg pris 26 kr
Lantskinka Kokt

Lantskinka Kokt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 191 kr/kg pris 23 kr
Lantskinka Rökt

Lantskinka Rökt

ICA · 280 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 161 kr/kg pris 45 kr
Lomo Lufttorkad

Lomo Lufttorkad

ICA · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 380 kr/kg pris 38 kr
Lufttorkad skinka Lomo Iberico

Lufttorkad skinka Lomo Iberico

ICA Selection · 80 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 787 kr/kg pris 63 kr
Pastramibröst Kalkon i skivor ca

Pastramibröst Kalkon i skivor ca

Ingelsta kalkon · 14 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 409 kr/kg pris 6 kr
Prosciutto Crudo

Prosciutto Crudo

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 500 kr/kg pris 60 kr
Samiskt rökt skinka

Samiskt rökt skinka

Delikatessen · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 410 kr/kg pris 41 kr
Schwarzwalderskinka

Schwarzwalderskinka

ICA · 120 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 241 kr/kg pris 29 kr
Skinka Alspånsrökt KRAV

Skinka Alspånsrökt KRAV

Smak av Svea · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 302 kr/kg pris 30 kr
Skinka Basturökt

Skinka Basturökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 238 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Extrarökt

Skinka Extrarökt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 238 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Extrarökt Tunna Skivor

Skinka Extrarökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Skinka Kokt

Skinka Kokt

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 238 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Skinka Kokt Tunna Skivor

Skinka Kokt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Skinka Källarrökt i skivor ca

Skinka Källarrökt i skivor ca

Scan · 14 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 359 kr/kg pris 5 kr
Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Skinka Lufttorkad Coppa Tradizionale

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 500 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Skinka Lufttorkad Jamón Serrano

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 499 kr/kg pris 35 kr
Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

Skinka Lufttorkad Jamón Serranoskinka

ICA · 250 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 328 kr/kg pris 82 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

Skinka Lufttorkad Prosciutto Crudo

ICA · 250 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 376 kr/kg pris 94 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto di Parma

ICA · 70 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 671 kr/kg pris 47 kr
Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Skinka Lufttorkad Prosciutto Di Parma

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 770 kr/kg pris 54 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Zeta · 70 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 567 kr/kg pris 40 kr
Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Skinka LufttorkadProsciutto Crudo

Negroni · 85 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 500 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Skinka Rökt

Skinka Rökt

Pärsons · 400 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 142 kr/kg pris 57 kr
Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

Skinka Rökt Peppar Tunna Skivor

ICA · 170 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 141 kr/kg pris 24 kr
Skinka Rökt skinka

Skinka Rökt skinka

ICA Basic · 300 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 73 kr/kg pris 22 kr
Skinka Rökt Tunna Skivor

Skinka Rökt Tunna Skivor

ICA · 200 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 120 kr/kg pris 24 kr
Skinka Vindelnrökt

Skinka Vindelnrökt

ICA · 100 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 256 kr/kg pris 26 kr
Skinka vår rökigaste

Skinka vår rökigaste

Lönneberga · 105 g

ICA Kvantum Flen

jämförpris 238 kr/kg pris 25 kr Extrapris
Tyck till