Primat

Te på ICA Nära Alexius Livs

77 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Brännässleté 20-p

Brännässleté 20-p

Herbapol · 40 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 424 kr/kg pris 17 kr
Ceylon te

Ceylon te

Kooh-i-Noor · 454 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 148 kr/kg pris 67 kr
Chai te 20-p

Chai te 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Earl green te

Earl green te

Kobbs · 125 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Earl grey te 100-p

Earl grey te 100-p

ICA · 100 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,26 kr/st pris 26 kr
Earl grey te

Earl grey te

Kobbs · 150 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 241 kr/kg pris 36 kr
Earl grey te

Earl grey te

Twinings · 200 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 293 kr/kg pris 59 kr
Earl grey te 25-p

Earl grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
English breakfast te

English breakfast te

Kobbs · 150 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 241 kr/kg pris 36 kr
English breakfast te

English breakfast te

Twinings · 200 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 293 kr/kg pris 59 kr
English breakfast te 25-p

English breakfast te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,44 kr/st pris 36 kr
Grönt Pyramidte 20-p

Grönt Pyramidte 20-p

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,89 kr/st pris 18 kr
Grönt te & Ingefära 25-p

Grönt te & Ingefära 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt te Citron & ingefära 20-p

Grönt te Citron & ingefära 20-p

Friggs · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,03 kr/st pris 21 kr
Grönt te Citron 20-p

Grönt te Citron 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,71 kr/st pris 14 kr
Grönt te Citron 25-p

Grönt te Citron 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Grönt te Citron Ekologisk 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,43 kr/st pris 36 kr
Grönt te Earl Grey 25-p

Grönt te Earl Grey 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

Grönt te Lakrits & mynta Ekologiskt 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,04 kr/st pris 21 kr
Grönt te original 20-p KRAV

Grönt te original 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,22 kr/st pris 24 kr
Grönt Te Äppellund 17-Pack

Grönt Te Äppellund 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,78 kr/st pris 30 kr
Himlagott te

Himlagott te

Kobbs · 125 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Ice Tea Peach

Ice Tea Peach

Pfanner · 330 ml

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 31 kr/l pris 10 kr
Icetea Citron & lime

Icetea Citron & lime

Pfanner · 2000 ml

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 5 kr/l pris 10 kr Extrapris
Icetea Persika

Icetea Persika

Pfanner · 2000 ml

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 5 kr/l pris 10 kr Extrapris
Iste Lemon

Iste Lemon

Lipton · 52 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 173 kr/kg pris 9 kr
Iste Persika Jamnica

Iste Persika Jamnica

Jana · 1500 ml

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 12 kr/l pris 18 kr
Kombucha Mango Passion

Kombucha Mango Passion

Humm · 414 ml

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 67 kr/l pris 28 kr
Lady grey te

Lady grey te

Twinings · 200 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 293 kr/kg pris 59 kr
Lady grey te 25-p

Lady grey te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Lust & fägring te

Lust & fägring te

Kobbs · 125 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

Madame grey Svart te med bergamott & apelsin Ekologisk 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,04 kr/st pris 21 kr
Night time te Ekologisk 20-p

Night time te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,87 kr/st pris 37 kr
Original chai te Ekologisk 20-p

Original chai te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,87 kr/st pris 37 kr
Rabarber & vanilj te 20-p

Rabarber & vanilj te 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Rich Earl Grey te 100-p

Rich Earl Grey te 100-p

Lipton · 100 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,35 kr/st pris 35 kr
Rooibos te Blåbär 20-p

Rooibos te Blåbär 20-p

Friggs · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,03 kr/st pris 21 kr
Rooibos te Immun 20-p

Rooibos te Immun 20-p

Friggs · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,69 kr/st pris 34 kr
Svart te 40-p

Svart te 40-p

PG Tips · 40 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,78 kr/st pris 31 kr
Svart Te Earl Greys Hage 17-Pack

Svart Te Earl Greys Hage 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,75 kr/st pris 30 kr
Svart Te Yellow label

Svart Te Yellow label

Lipton · 100 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,36 kr/st pris 36 kr
Svart Te Yellow label 25-p

Svart Te Yellow label 25-p

Lipton · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 17 kr
Söderblom te 20-p

Söderblom te 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,71 kr/st pris 14 kr
Söderte 25-p

Söderte 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Sörgårdste

Sörgårdste

Kobbs · 125 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 209 kr/kg pris 26 kr
Te Earl grey 100-p

Te Earl grey 100-p

Twinings · 100 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,96 kr/st pris 96 kr
Te Earl grey

Te Earl grey

ICA · 150 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 165 kr/kg pris 25 kr
Te Earl Grey 20-p KRAV

Te Earl Grey 20-p KRAV

Kung markatta · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,22 kr/st pris 24 kr
Te Grönt Ingefära & apelsin 20-p

Te Grönt Ingefära & apelsin 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Te portion Rooibos te Mangostan

Te portion Rooibos te Mangostan

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Te Rabarber/Mynta 20-p

Te Rabarber/Mynta 20-p

Friggs · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,03 kr/st pris 21 kr
Te Rooibos Skogsglänta 17-Pack

Te Rooibos Skogsglänta 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,72 kr/st pris 29 kr
Te Röda bär svart te 20-p

Te Röda bär svart te 20-p

ICA I love eco · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,02 kr/st pris 20 kr
Te Svart Blackcurrant Pyramid

Te Svart Blackcurrant Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,28 kr/st pris 26 kr
Te Svart Collection

Te Svart Collection

Lipton · 50 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,08 kr/st pris 54 kr
Te Svart Forest Fruit Pyramid

Te Svart Forest Fruit Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Te Svart Lemon Pyramid

Te Svart Lemon Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Te Svart Peach mango Pyramid

Te Svart Peach mango Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Te Svart Russian Earl Grey Pyramid

Te Svart Russian Earl Grey Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Te Svart Vanilla Caramel Pyramid

Te Svart Vanilla Caramel Pyramid

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 24 kr
Te Svartvinbär 20-p

Te Svartvinbär 20-p

ICA · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,68 kr/st pris 14 kr
Te svartvinbär 25-p

Te svartvinbär 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Te Söderblom

Te Söderblom

ICA · 150 g

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 165 kr/kg pris 25 kr
Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Te Wild Apple & cinnamon Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,87 kr/st pris 37 kr
Three ginger te Ekologisk 20-p

Three ginger te Ekologisk 20-p

Pukka · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,87 kr/st pris 37 kr
Té Earl Grey 48g

Té Earl Grey 48g

Lovaré · 24 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 28 kr
Té Passion Fruit té 48g

Té Passion Fruit té 48g

Lovaré · 24 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,16 kr/st pris 28 kr
Té Raspberry Vanilla 48g

Té Raspberry Vanilla 48g

Lovaré · 24 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,16 kr/st pris 28 kr
Té Royal Dessert 36g

Té Royal Dessert 36g

Lovaré · 24 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,18 kr/st pris 28 kr
Té Sparkling Splashes 48g

Té Sparkling Splashes 48g

Lovaré · 24 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,16 kr/st pris 28 kr
Äpple kanel & russin te 25-p

Äpple kanel & russin te 25-p

Twinings · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,40 kr/st pris 35 kr
Örtte Kamomill 25-p

Örtte Kamomill 25-p

Friggs · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,82 kr/st pris 21 kr
Örtte Kvällsro 25-p

Örtte Kvällsro 25-p

Friggs · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,82 kr/st pris 21 kr
Örtte Lakritstäppa 17-Pack

Örtte Lakritstäppa 17-Pack

Arvid Nordquist · 17 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,75 kr/st pris 30 kr
Örtte Nypon 25-p

Örtte Nypon 25-p

Friggs · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,76 kr/st pris 35 kr
Örtte Peach Paradise

Örtte Peach Paradise

Lipton · 20 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 1,13 kr/st pris 23 kr
Örtte Pepparmynta 25-p

Örtte Pepparmynta 25-p

Friggs · 25 st

ICA Nära Alexius Livs

jämförpris 0,82 kr/st pris 21 kr
Tyck till