Primat

Färdigmat på ICA Nära Almunge

68 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 210 kr/kg pris 57 kr
Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Chicken Kebab Färsk Asian 275g

Schysst käk · 270 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 157 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 450 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 120 kr/kg pris 54 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 115 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Penne Kantarell

Färdigmat Penne Kantarell

ICA · 300 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 130 kr/kg pris 39 kr Extrapris
Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Färsk Färdigmat Oxfilépasta

Carolines Saltsjö-Boo · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 220 kr/kg pris 88 kr
Grillpotatissallad Chili Paprika

Grillpotatissallad Chili Paprika

ICA · 700 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 45 kr/kg pris 31 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 34 kr/l pris 25 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 87 kr/kg pris 39 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 70 kr/kg pris 87 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 155 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 49 kr/l pris 29 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 37 kr/l pris 37 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 126 kr/kg pris 33 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 122 kr/kg pris 33 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nudlar i kopp Soba med Yakisobasås Klassisk

Nissin · 90 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 264 kr/kg pris 24 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 153 kr/kg pris 56 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 65 kr/kg pris 31 kr
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 132 kr/kg pris 32 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 344 kr/kg pris 22 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 327 kr/kg pris 23 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 327 kr/kg pris 23 kr
Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

Pastakopp Tomato & Mozzarella Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 327 kr/kg pris 23 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 250 kr/kg pris 75 kr Extrapris
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 84 kr/kg pris 25 kr
Polarklämma Ost

Polarklämma Ost

Polarbröd · 75 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 233 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Polarklämma Renkött

Polarklämma Renkött

Polarbröd · 70 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Polarklämma Skinka

Polarklämma Skinka

Polarbröd · 70 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 250 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 33 kr/kg pris 65 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 28 kr/kg pris 23 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Potatissallad Koster Fiskarn's

Potatissallad Koster Fiskarn's

Koster Fiskarn´s · 1000 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 38 kr/kg pris 38 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Potatissallad Gårdsmärkt Vitlök

Rydbergs · 750 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 67 kr/kg pris 50 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

Pulled Pork Färsk med BBQ glaze

ICA · 550 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 112 kr/kg pris 62 kr
Ravioli

Ravioli

ICA Basic · 800 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 31 kr/kg pris 25 kr
Risgrynsgröt

Risgrynsgröt

ICA · 500 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 27 kr/kg pris 13 kr
Risgröt

Risgröt

Felix · 500 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 30 kr/kg pris 15 kr
Rotfruktsgratäng

Rotfruktsgratäng

Peka · 800 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 33 kr/kg pris 26 kr
Räksallad

Räksallad

Rydbergs · 175 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 160 kr/kg pris 28 kr
Räksallad

Räksallad

ICA · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 115 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Räksallad

Räksallad

ICA Basic · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 78 kr/kg pris 31 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

ICA · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 66 kr/kg pris 13 kr
Rödbetssallad

Rödbetssallad

Rydbergs · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 51 kr/kg pris 20 kr
Sandwich Lufttorkad skinka

Sandwich Lufttorkad skinka

Italsandwich · 140 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 295 kr/kg pris 41 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 115 kr/kg pris 23 kr Extrapris
Skagenröra Koster Fiskarn's

Skagenröra Koster Fiskarn's

Kosterfiskarn · 200 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 141 kr/kg pris 28 kr
Skagenröra

Skagenröra

ICA · 400 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 116 kr/kg pris 46 kr
Skärgårdssoppa

Skärgårdssoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Soldatens ärtsoppa med Fläsk 350g

Knorr · 500 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 60 kr/l pris 30 kr
Soldatens ärtsoppa med Fläsk 570g

Soldatens ärtsoppa med Fläsk 570g

Knorr · 800 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 47 kr/l pris 38 kr
Soppa Gazpacho

Soppa Gazpacho

ICA · 390 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Sweet & Sour Original Ben's Original

Sweet & Sour Original Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Thai Coconut curry Ben's Original

Thai Coconut curry Ben's Original

Ben´s Original · 450 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 67 kr/kg pris 30 kr
Thaisoppa

Thaisoppa

Kelda · 500 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Tomatsopp Färskost

Tomatsopp Färskost

ICA · 390 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 45 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Tomatsoppa Mustig ®

Tomatsoppa Mustig ®

Kelda · 500 ml

ICA Nära Almunge

jämförpris 55 kr/l pris 27 kr
Wrap Skagen

Wrap Skagen

GOOD · 260 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 196 kr/kg pris 51 kr
Ärtsoppa med fläsk

Ärtsoppa med fläsk

Felix · 500 g

ICA Nära Almunge

jämförpris 26 kr/kg pris 13 kr
Tyck till