Primat

Trädgård på ICA Kvantum Nybro

95 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Anthurium M röd

Anthurium M röd

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Aster Dvärg Blandade färger 1-p

Aster Dvärg Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 25 kr/st pris 25 kr
Bambuhandske stl 8

Bambuhandske stl 8

TAKE CARE · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 38 kr/st pris 38 kr
Bevattningsglob 2-p Garden

Bevattningsglob 2-p Garden

ICA · 2 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 20 kr/st pris 40 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 3 kr/l pris 30 kr
Blomjord

Blomjord

ICA · 4000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 6 kr/l pris 24 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Bukett Tonella 50cm

Bukett Tonella 50cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Bukett Viona 40cm

Bukett Viona 40cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Eukalyptus 3-p 50cm

Eukalyptus 3-p 50cm

3 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 17 kr/st pris 50 kr
Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Flugfälla Fönsterremsa 8-p

Nelson Garden · 8 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 5 kr/st pris 42 kr
Flugfälla Spiral CurEra

Flugfälla Spiral CurEra

Nelson Garden · 4 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 6 kr/st pris 26 kr
Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

Fredskalla småbladig 9cm kruka Höjd 32cm vit

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

Fredskalla storbladig 13cm kruka Höjd 50cm vit

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

Garderobsblomma 13cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

Grönväxt stor varierande sorter 17cm kruka Höjd 50cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 169 kr/st pris 169 kr
Heide mix

Heide mix

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 179 kr/st pris 179 kr
Hink Vit

Hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hink Svart

Hink Svart

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 3,20 kr/l pris 32 kr
Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

Hortensia 2-grenad 10,5cm kruka varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

Hortensia 4-grenad 13cm kruka varierande färger

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Insektsspray

Insektsspray

Raid · 300 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 293 kr/l pris 88 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Kalanchoe dubbelblommande 10,5cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

Kalanchoe mini dubbelblommande 6cm kruka Höjd 12cm varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Kalanchoe varierande färger

Kalanchoe varierande färger

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 45 kr/st pris 45 kr
Kruka Axis 14cm Mixpall x90

Kruka Axis 14cm Mixpall x90

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Axis Beige 14cm x6

Kruka Axis Beige 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Axis Grön 14cm x6

Kruka Axis Grön 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Axis Peach 14cm

Kruka Axis Peach 14cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Kruka Axis Vit 14cm x6

Kruka Axis Vit 14cm x6

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka påse natur 15cm

Kruka påse natur 15cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Rand Vit

Kruka Rand Vit

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Kruka Vit 15cm

Kruka Vit 15cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Kruka Vit 17cm

Kruka Vit 17cm

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 100 kr/st pris 100 kr
Kruka Vit 20cm 1-p

Kruka Vit 20cm 1-p

ICA Basic · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 199 kr/st pris 199 kr
Kruka Zink 10cm

Kruka Zink 10cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 80 kr/st pris 80 kr
Krukros storblommig 10,5cm

Krukros storblommig 10,5cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Krysantemum 11cm

Krysantemum 11cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Krysantemum pompom 50 cm

Krysantemum pompom 50 cm

3 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 23 kr/st pris 70 kr
Krysantemum rainbow 12cm

Krysantemum rainbow 12cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Lecakulor

Lecakulor

Rölunda · 4000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 10 kr/l pris 42 kr
Lerfat Beige 15cm

Lerfat Beige 15cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lerfat Röd 10,1cm

Lerfat Röd 10,1cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Lerfat Röd 12,2cm 1-p

Lerfat Röd 12,2cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Lerfat Röd 14,4cm 1-p

Lerfat Röd 14,4cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 20 kr/st pris 20 kr
Lerfat Röd 18cm 1-p

Lerfat Röd 18cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Lerfat Röd 20,2cm

Lerfat Röd 20,2cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Lerkruka beige

Lerkruka beige

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 149 kr/st pris 149 kr
Lerkruka Beige 14,2cm 1-p

Lerkruka Beige 14,2cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Lerkruka Beige 18,4cm 1-p

Lerkruka Beige 18,4cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Lerkruka Beige 22,1cm 1-p

Lerkruka Beige 22,1cm 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Lerkruka Röd 23,8cm

Lerkruka Röd 23,8cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 129 kr/st pris 129 kr
Lock till hink Vit

Lock till hink Vit

ICA · 10000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 2,40 kr/l pris 24 kr
Minispade Plåt

Minispade Plåt

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 62 kr/st pris 62 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Murgröna rankor 12 cm

Murgröna rankor 12 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 70 kr/st pris 70 kr
Musfälla 2-pack

Musfälla 2-pack

2 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 9 kr/st pris 19 kr
Musfällan

Musfällan

Mjölner · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 54 kr/st pris 54 kr
Myr Effekt pulver

Myr Effekt pulver

Neudorff · 500 g

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 358 kr/kg pris 179 kr
Myr Effekt refill

Myr Effekt refill

Neudorff · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 57 kr/st pris 113 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 556 kr/kg pris 139 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 1,13 kr/st pris 34 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 40 kr/st pris 40 kr
Ohyra Effekt

Ohyra Effekt

Neudorff · 500 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 458 kr/l pris 229 kr
Orkidéjord

Orkidéjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 13 kr/l pris 52 kr
Paraplyaralia 13 cm

Paraplyaralia 13 cm

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 90 kr/st pris 90 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 119 kr/st pris 119 kr
Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Persilja Mosskrusig Grüne Perle Organic

Nelson Garden · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Planteringskruka Botanica Svart 30cm

Planteringskruka Botanica Svart 30cm

Orthex · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Plastfat Grå 12cm

Plastfat Grå 12cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 9 kr/st pris 9 kr
Plastfat grå 18cm

Plastfat grå 18cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plastfat gtå 24cm

Plastfat gtå 24cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 30 kr/st pris 30 kr
Plastkruka Grå 16cm

Plastkruka Grå 16cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 15 kr/st pris 15 kr
Plättar i Luften 10,5 cm

Plättar i Luften 10,5 cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Plättar i luften

Plättar i luften

ICA · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 50 kr/st pris 50 kr
Regnmätare

Regnmätare

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 56 kr/st pris 56 kr
Rosenkalla 13cm

Rosenkalla 13cm

1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 189 kr/st pris 189 kr
Rosor 10-p 35cm varierande färger

Rosor 10-p 35cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 7 kr/st pris 70 kr
Rosor 10-p 40cm Fairtrade rosa

Rosor 10-p 40cm Fairtrade rosa

ICA · 10 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 9 kr/st pris 90 kr
Sekatör P121 sidoskär Solid

Sekatör P121 sidoskär Solid

Fiskars · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 185 kr/st pris 185 kr
Snöre Jute Natur 150m Garden

Snöre Jute Natur 150m Garden

ICA

ICA Kvantum Nybro

pris 43 kr
Sprutmunstycke Grundsats 4-p Garden

Sprutmunstycke Grundsats 4-p Garden

ICA · 4 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 23 kr/st pris 94 kr
Säckklämma 1-p

Säckklämma 1-p

Twixit · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Så & kaktusjord

Så & kaktusjord

Hasselfors · 4000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 13 kr/l pris 54 kr
Såjord Naturgödslad

Såjord Naturgödslad

Hasselfors · 10000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 4,30 kr/l pris 43 kr
Trädgårdsredskap 3-p Garden

Trädgårdsredskap 3-p Garden

ICA · 3 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 21 kr/st pris 62 kr
Tösalt H.&Möhring

Tösalt H.&Möhring

Salinity · 5000 g

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 10 kr/kg pris 52 kr
Vattenkanna Barn

Vattenkanna Barn

Nyby · 1 st

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 37 kr/st pris 37 kr
Vattenkanna Mix

Vattenkanna Mix

2000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 35 kr/l pris 70 kr
Växtnäring

Växtnäring

Algomin · 1000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 90 kr/l pris 90 kr
Växtnäring Garden

Växtnäring Garden

ICA · 1000 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 39 kr/l pris 39 kr
Växtnäring Orkidé Garden

Växtnäring Orkidé Garden

ICA · 250 ml

ICA Kvantum Nybro

jämförpris 164 kr/l pris 41 kr
Tyck till