Primat

Trädgård på ICA Skeppet, Kungshamn

175 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Ananas 14cm kruka Höjd 40cm

Ananas 14cm kruka Höjd 40cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 220 kr/st pris 220 kr
Arrangemang Tomte i hemtrevnad bredd 13cm höjd ca 20cm

Arrangemang Tomte i hemtrevnad bredd 13cm höjd ca 20cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 187 kr/st pris 187 kr
Aster Enkel blandade färger 1-p

Aster Enkel blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Blomjord Garden

Blomjord Garden

ICA · 10000 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 3,44 kr/l pris 34 kr
Brudorkidé 2-stänglad 12cm

Brudorkidé 2-stänglad 12cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 164 kr/st pris 164 kr
Brudorkidé 3-stänglad 12cm

Brudorkidé 3-stänglad 12cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Brudslöja 3-p 50cm vit

Brudslöja 3-p 50cm vit

3 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 25 kr/st pris 76 kr
Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Böna Störbryt Blue Lake 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Dill Blad Bouquet 1-p

Dill Blad Bouquet 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Dill Como 1-p

Dill Como 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Gräslök Dolores

Gräslök Dolores

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Gräslök, Vanlig, Twiggy

Gräslök, Vanlig, Twiggy

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Grönkål Half Tall 1-p

Grönkål Half Tall 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 8 kr/st pris 8 kr
Gurka Frilands Profi F1 1-p

Gurka Frilands Profi F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Gurka Växthus Bella F1 1-p

Gurka Växthus Bella F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Gurka, Frilands-, Vert petit de Par

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Gurka, Kruk-, Baby F1

Gurka, Kruk-, Baby F1

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Hortensia på stam 19 cm

Hortensia på stam 19 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 428 kr/st pris 428 kr
Hortensia Runaway bride 19 cm

Hortensia Runaway bride 19 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 362 kr/st pris 362 kr
Höstkrans 35 cm

Höstkrans 35 cm

Festive · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 219 kr/st pris 219 kr
Höststjärna 12cm

Höststjärna 12cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Rosor 50 cm Fairtrade mix

Rosor 50 cm Fairtrade mix

ICA · 10 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 16 kr/st pris 164 kr
Rosor Fair trade 50 cm med bidrag till Stiftelsen

Rosor Fair trade 50 cm med bidrag till Stiftelsen

ICA · 12 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 17 kr/st pris 208 kr
Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

Storblommiga Rosor Fair Trade 50 cm mix

ICA · 7 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 24 kr/st pris 165 kr
Tulpaner Glada Hudik Från Sverige

Tulpaner Glada Hudik Från Sverige

ICA · 12 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 14 kr/st pris 164 kr
Tulpaner Glada Hudik

Tulpaner Glada Hudik

ICA · 18 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 10 kr/st pris 187 kr
Tulpaner mix

Tulpaner mix

ICA · 9 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 11 kr/st pris 98 kr
Tulpaner vit.

Tulpaner vit.

ICA · 9 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 11 kr/st pris 99 kr
Jordviva enkelblommande 10cm kruka Höjd 20cm gul

Jordviva enkelblommande 10cm kruka Höjd 20cm gul

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe 10,5 cm vit

Kalanchoe 10,5 cm vit

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe 10,5cm cerise

Kalanchoe 10,5cm cerise

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe 10,5cm mix x12

Kalanchoe 10,5cm mix x12

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalanchoe 10,5cm rosa

Kalanchoe 10,5cm rosa

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Kalla 12cm gul

Kalla 12cm gul

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 164 kr/st pris 164 kr
Kalla 12cm kruka höjd 35-40cm vit

Kalla 12cm kruka höjd 35-40cm vit

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 164 kr/st pris 164 kr
Koriander, Cruiser

Koriander, Cruiser

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Kr Ljusglimt RB mix12cmx12

Kr Ljusglimt RB mix12cmx12

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Krasse Busk Tom Thumb 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Krasse Slinger 1-p

Krasse Slinger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Krasse Slinger Glorius Gleam 1-p

Krasse Slinger Glorius Gleam 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Krasse Slinger Out of Africa 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Kruka Boll på kulfot

Kruka Boll på kulfot

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 252 kr/st pris 252 kr
Kruka Klassisk 13,5cm Grön

Kruka Klassisk 13,5cm Grön

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 143 kr/st pris 143 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Oat

Kruka Klassisk 15,0cm Oat

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 187 kr/st pris 187 kr
Kruka Klassisk 15,0cm Vit

Kruka Klassisk 15,0cm Vit

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 187 kr/st pris 187 kr
Krysantemum 12cm gul

Krysantemum 12cm gul

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

Krysantemum 12cm kruka Höjd 26cm varierande färger

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 65 kr/st pris 65 kr
Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

Kvistkrysantemum 3-p 50cm blandade färger i buketten

3 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 29 kr/st pris 88 kr
Kvistnejlikor 50 cm

Kvistnejlikor 50 cm

10 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 11 kr/st pris 109 kr
Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

Kvistnejlikor 10-p 50cm varierande färger

ICA · 10 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 9 kr/st pris 88 kr
Kvistnejlikor 50 cm mix

Kvistnejlikor 50 cm mix

9 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 12 kr/st pris 109 kr
Kängurutass 50 cm

Kängurutass 50 cm

3 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 26 kr/st pris 77 kr
Lavendel Tumbelina

Lavendel Tumbelina

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 88 kr/st pris 88 kr
Lerkruka Beige 18,4cm 1-p

Lerkruka Beige 18,4cm 1-p

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 154 kr/st pris 154 kr
Liljor orange 60 cm

Liljor orange 60 cm

3 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 33 kr/st pris 99 kr
Liljor i bunt 50cm

Liljor i bunt 50cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

Ljung Calluna Garden Girl 11cm kruka Höjd 25cm rosa

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Ljung Colour crown 13 cm

Ljung Colour crown 13 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Ljung röd 11 cm

Ljung röd 11 cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Ljung vit 11 cm

Ljung vit 11 cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Luktärt Gammeldags Old Spice Mix 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Luktärt Knee-Hi 1-p

Luktärt Knee-Hi 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Luktärt Royal Blandade färger 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Lök Purjo Stuttgarter Riesen 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Lök, Pip, Long White Ishikura

Lök, Pip, Long White Ishikura

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 36 kr/st pris 36 kr
Malva Prakt Blandade färger1-p

Malva Prakt Blandade färger1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Mangold Rubarb Chard Röd 1-p

Mangold Rubarb Chard Röd 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 35 kr/st pris 35 kr
Metallsticks Höna Rost H36

Metallsticks Höna Rost H36

Zeline · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 95 kr/st pris 95 kr
Metallsticks Tupp Rost H43

Metallsticks Tupp Rost H43

Zeline · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 95 kr/st pris 95 kr
Minidrivhus med fönster Garden

Minidrivhus med fönster Garden

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 60 kr/st pris 60 kr
Monstera Thai 12cm

Monstera Thai 12cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 362 kr/st pris 362 kr
Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Morot Sommar Harlequin Mix F1 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Morot Sommar Nantaise 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Morot Sommar Såband Nantaise 2 1-p

Morot Sommar Såband Nantaise 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/st pris 52 kr
Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Morot Vinter Flakkée 2 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 16 kr/st pris 16 kr
Mosshjärta

Mosshjärta

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 198 kr/st pris 198 kr
Mueca 12 cm

Mueca 12 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 77 kr/st pris 77 kr
Murgröna 10,5 cm

Murgröna 10,5 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Murgröna på båge 12cm

Murgröna på båge 12cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 98 kr/st pris 98 kr
Myr Effekt pulver

Myr Effekt pulver

Neudorff · 500 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 396 kr/kg pris 198 kr
Myrdosa 2-p

Myrdosa 2-p

Myrr · 2 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 65 kr/st pris 131 kr
D Myrmedel

D Myrmedel

Myrr · 250 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 616 kr/kg pris 154 kr
Myrspray

Myrspray

Myrr · 500 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 396 kr/l pris 198 kr
Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

Näringspinnar Blommande växter 30-p Garden

ICA · 30 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,25 kr/st pris 37 kr
Näringspinne Gröna växter 30-p

Näringspinne Gröna växter 30-p

ICA · 30 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,25 kr/st pris 37 kr
Oasis 1-p

Oasis 1-p

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 24 kr/st pris 24 kr
Olivträd 28 cm

Olivträd 28 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 549 kr/st pris 549 kr
Orientaliska liljor 3-p 60cm

Orientaliska liljor 3-p 60cm

3 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 131 kr
Orkidénäring

Orkidénäring

Blomstra · 300 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 194 kr/l pris 58 kr
Ormbunke 12 cm

Ormbunke 12 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 66 kr/st pris 66 kr
Palm mix 28 cm

Palm mix 28 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 549 kr/st pris 549 kr
Palsternacka White Gem 1-p

Palsternacka White Gem 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Paprika California Wonder 1-p

Paprika California Wonder 1-p

Nelson Garden · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 27 kr/st pris 27 kr
Paraplyaralia 13 cm

Paraplyaralia 13 cm

ICA · 1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 109 kr/st pris 109 kr
Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

Paraplyaralia 14cm kruka Höjd 45cm grön

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 143 kr/st pris 143 kr
Pelargon Astrid 14 cm

Pelargon Astrid 14 cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 110 kr/st pris 110 kr
Pelargon Mårbacka

Pelargon Mårbacka

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Pelargon zonale

Pelargon zonale

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 55 kr/st pris 55 kr
Pelargon zonale 2-färg/lila 12cm

Pelargon zonale 2-färg/lila 12cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 44 kr/st pris 44 kr
Pelargon zonale vit 12cm

Pelargon zonale vit 12cm

1 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 28 kr/st pris 28 kr
Tyck till