Primat

Bakning på ICA Skeppet, Kungshamn

150 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Agar agar Ekologisk Khoisan Tea

Khoisan Gourmet · 30 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1612 kr/kg pris 48 kr
Aluminiumformar 18-p

Aluminiumformar 18-p

ICA · 18 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,16 kr/st pris 21 kr
Arraksarom

Arraksarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 831 kr/l pris 25 kr
Arrowrot

Arrowrot

Santa Maria · 38 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 351 kr/kg pris 13 kr Extrapris
Askorbinsyra påse

Askorbinsyra påse

Santa Maria · 37 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 420 kr/kg pris 16 kr
Bakchoklad Extra Mörk 70%

Bakchoklad Extra Mörk 70%

ICA · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 229 kr/kg pris 23 kr
Bakchoklad Ljus

Bakchoklad Ljus

ICA · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 192 kr/kg pris 38 kr
Bakchoklad Vit

Bakchoklad Vit

ICA · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 197 kr/kg pris 20 kr
Bakchoklad Ögon Vit choklad

Bakchoklad Ögon Vit choklad

Fazer · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 269 kr/kg pris 27 kr
Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Bakdekor Hearts Dr. Oetker

Dr.Oetker · 40 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 435 kr/kg pris 17 kr
Bakdekoration Sugar Eyes

Bakdekoration Sugar Eyes

Dr.Oetker · 10 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 4686 kr/kg pris 47 kr
Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Bakdekoration Unicorn Sugar Faces Dr. Oetker

Dr.Oetker · 10 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 4995 kr/kg pris 50 kr
Bakformar Vita 100-p

Bakformar Vita 100-p

ICA · 100 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 0,10 kr/st pris 10 kr
Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

Bakplåtspapper 20m Miljömärkt

ICA

ICA Skeppet, Kungshamn

pris 38 kr
Bakpulver

Bakpulver

ICA · 225 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 18 kr
Bakpulver Ekologiskt

Bakpulver Ekologiskt

ICA I love eco · 120 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 182 kr/kg pris 22 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Blå Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1781 kr/kg pris 27 kr
Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Baktillbehör Hushållsfärg Gel Röd Dr. Oetker

Dr.Oetker · 15 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1781 kr/kg pris 27 kr
Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Basmjöl Mjölmix Glutenfri

Finax · 900 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 39 kr/kg pris 35 kr
Bikarbonat

Bikarbonat

Dr.Oetker · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 85 kr/kg pris 17 kr
Bikarbonat Kryddhuset

Bikarbonat Kryddhuset

Krydd Huset · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 42 kr
Bikarbonat påse

Bikarbonat påse

Santa Maria · 42 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 271 kr/kg pris 11 kr
Bittermandelarom

Bittermandelarom

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Black & Gold Srössel 4-cell Dr. Oetker

Black & Gold Srössel 4-cell Dr. Oetker

Dr.Oetker · 78 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 659 kr/kg pris 51 kr
Bullformar Stora 100-p

Bullformar Stora 100-p

ICA · 100 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 0,14 kr/st pris 14 kr
Chokladdryckspulver Original O'boy

Chokladdryckspulver Original O'boy

Oboy · 450 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 95 kr/kg pris 43 kr
Chokladknapp Ljus

Chokladknapp Ljus

Odense · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 236 kr/kg pris 35 kr
Chokladknapp Mörk

Chokladknapp Mörk

Odense · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 236 kr/kg pris 35 kr
Chokladknapp Vit

Chokladknapp Vit

Odense · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 236 kr/kg pris 35 kr
Chokladknappar Ljus Choklad

Chokladknappar Ljus Choklad

ICA · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 32 kr
Chokladknappar Mörk Choklad

Chokladknappar Mörk Choklad

ICA · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 32 kr
Chokladknappar Vit Choklad

Chokladknappar Vit Choklad

ICA · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 215 kr/kg pris 32 kr
Citronsyra

Citronsyra

Santa Maria · 32 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 486 kr/kg pris 16 kr
Cocktailbär Röda

Cocktailbär Röda

Dr.Oetker · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 304 kr/kg pris 30 kr
Crispy Coating Garlic Ginger

Crispy Coating Garlic Ginger

Santa Maria · 47 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 486 kr/kg pris 23 kr
Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dekorationsströssel Rainbow mix Dr. Oetker

Dr.Oetker · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 348 kr/kg pris 17 kr
Ekologiskt ströbröd Ekologisk

Ekologiskt ströbröd Ekologisk

ICA I love eco · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 57 kr/kg pris 23 kr
Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Figurmarsipan Röd med jordgubb & rabarbersmak

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Figurmarsipan Vit Vaniljsmak

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 180 kr/kg pris 36 kr
Frasvåfflor

Frasvåfflor

Ekströms · 420 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 57 kr/kg pris 24 kr
Gelatinblad 10-p

Gelatinblad 10-p

Favorit · 10 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,49 kr/st pris 15 kr
Gelatinpulver

Gelatinpulver

Dr.Oetker · 65 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 418 kr/kg pris 27 kr
Glfri Bakmix Bulla

Glfri Bakmix Bulla

Lailas · 300 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 104 kr/kg pris 31 kr
Glutenfri Pizzamix

Glutenfri Pizzamix

Finax · 600 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 75 kr/kg pris 45 kr
Grekisk filodeg

Grekisk filodeg

Fontana · 450 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 83 kr/kg pris 37 kr
Grekiskt lantbröd

Grekiskt lantbröd

Kungsörnen · 1000 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 25 kr/kg pris 25 kr
Guld pulver

Guld pulver

Odense · 5 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 9774 kr/kg pris 49 kr
Hjorthornssalt påse

Hjorthornssalt påse

Santa Maria · 37 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 280 kr/kg pris 10 kr
Hushållsfärg Blå

Hushållsfärg Blå

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Hushållsfärg Grön

Hushållsfärg Grön

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Hushållsfärg Gul

Hushållsfärg Gul

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Hushållsfärg Röd

Hushållsfärg Röd

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Hushållsfärg Svart

Hushållsfärg Svart

Dr.Oetker · 30 ml

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 822 kr/l pris 25 kr
Jäst för matbröd

Jäst för matbröd

Kronjäst · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 3,92 kr
Jäst för söta degar

Jäst för söta degar

Kronjäst · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 78 kr/kg pris 3,92 kr
Kadayifdeg Färsk

Kadayifdeg Färsk

Sevan · 500 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 87 kr/kg pris 43 kr
Kakao

Kakao

ICA I love eco · 125 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 391 kr/kg pris 49 kr
Kakao

Kakao

ICA · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 216 kr/kg pris 43 kr
Kakao Ekologisk KRAV

Kakao Ekologisk KRAV

Kung markatta · 250 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 583 kr/kg pris 146 kr
Kakao Ögon Cacao

Kakao Ögon Cacao

Fazer · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 193 kr/kg pris 77 kr
Kakaonibs Ekologisk

Kakaonibs Ekologisk

Kung markatta · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 915 kr/kg pris 46 kr
Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Karamelliserad mjölk Koncentrerad & sockrad

Törsleff · 397 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 106 kr/kg pris 42 kr
Knäckformar Mönstrade 250-p

Knäckformar Mönstrade 250-p

ICA · 250 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 0,10 kr/st pris 24 kr
Kokoschips Rostade KRAV

Kokoschips Rostade KRAV

Kung Markatta · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 416 kr/kg pris 42 kr
Kokosflakes Rostade

Kokosflakes Rostade

ICA Gott Liv · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 225 kr/kg pris 34 kr
Kokosflingor Ekologisk

Kokosflingor Ekologisk

Kung Markatta · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 236 kr/kg pris 47 kr
Kristyr Orange

Kristyr Orange

Dr.Oetker · 125 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Kristyr Svart

Kristyr Svart

Dr.Oetker · 25 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 575 kr/kg pris 14 kr
Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Kristyr Unicorn Writing Icing 76g Dr. Oetker

Dr.Oetker · 4 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 9 kr/st pris 37 kr
Kristyr Vit

Kristyr Vit

Dr.Oetker · 125 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 213 kr/kg pris 27 kr
Majsstärkelse

Majsstärkelse

Maizena · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 52 kr/kg pris 21 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

ICA · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 191 kr/kg pris 38 kr
Mandelmassa 50/50

Mandelmassa 50/50

Odense · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 146 kr/kg pris 58 kr
Mandelmassa

Mandelmassa

ICA · 800 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 117 kr/kg pris 94 kr
Mandelspån

Mandelspån

Dr.Oetker · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 355 kr/kg pris 36 kr
Mandelspån

Mandelspån

Dr.Oetker · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 493 kr/kg pris 25 kr
Mandelspån Rostade

Mandelspån Rostade

Dr.Oetker · 50 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 443 kr/kg pris 22 kr
Marsipan

Marsipan

ICA · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 114 kr/kg pris 46 kr
Marsipanlock Ljusblått

Marsipanlock Ljusblått

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 51 kr
Marsipanlock Rosa

Marsipanlock Rosa

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 51 kr
Marsipanlock Vit

Marsipanlock Vit

Odense · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 255 kr/kg pris 51 kr
Marängbottnar 2-p

Marängbottnar 2-p

ICA · 180 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 203 kr/kg pris 37 kr
Marängdroppar

Marängdroppar

Matric · 100 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 333 kr/kg pris 33 kr
Maränger

Maränger

ICA · 120 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 199 kr/kg pris 24 kr
Melatin Fruktpektin Gul Törsleffs

Melatin Fruktpektin Gul Törsleffs

Törsleff · 40 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 597 kr/kg pris 24 kr
Melatin Röd Törsleffs

Melatin Röd Törsleffs

Törsleff · 25 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1039 kr/kg pris 26 kr
Muffinsform Blomformad 36-p

Muffinsform Blomformad 36-p

Toppits · 36 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,31 kr/st pris 47 kr
Muffinsform Mini Blomformad 45-p

Muffinsform Mini Blomformad 45-p

Toppits · 45 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,05 kr/st pris 47 kr
Muffinsformar Amerikanska Stora 16-p Miljömärkt

Muffinsformar Amerikanska Stora 16-p Miljömärkt

ICA · 16 st

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 1,99 kr/st pris 32 kr
Mörk bakchoklad

Mörk bakchoklad

ICA · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 192 kr/kg pris 38 kr
Nummer & Bokstäver

Nummer & Bokstäver

Dr.Oetker · 60 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 833 kr/kg pris 50 kr
Pajdeg

Pajdeg

ICA · 250 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 81 kr/kg pris 20 kr
Panko ICA

Panko ICA

ICA Asia · 180 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 89 kr/kg pris 16 kr
Panko Asiatiskt ströbröd Import

Panko Asiatiskt ströbröd Import

Risberg · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 161 kr/kg pris 32 kr
Panko Ströbröd Glutenfri

Panko Ströbröd Glutenfri

Risberg · 150 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 166 kr/kg pris 25 kr
Pannkaksmix

Pannkaksmix

Kungsörnen · 530 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 59 kr/kg pris 31 kr
Pepparkaksdeg

Pepparkaksdeg

Gille · 500 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 79 kr/kg pris 40 kr
Pistagekräm Meletiadis Family

Pistagekräm Meletiadis Family

Meletiadis SA · 200 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 364 kr/kg pris 73 kr
Pizzadeg

Pizzadeg

ICA · 400 g

ICA Skeppet, Kungshamn

jämförpris 50 kr/kg pris 20 kr
Tyck till