Primat

Inlagd fisk på ICA Tierp

65 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Tierp

jämförpris 221 kr/kg pris 46 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Tierp

jämförpris 215 kr/kg pris 46 kr
Anjovisfilé 100g

Anjovisfilé 100g

Lillängshamnen · 65 g

ICA Tierp

jämförpris 509 kr/kg pris 33 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Tierp

jämförpris 183 kr/kg pris 31 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Tierp

jämförpris 257 kr/kg pris 27 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 222 kr/kg pris 44 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Tierp

jämförpris 238 kr/kg pris 27 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Tierp

jämförpris 506 kr/kg pris 38 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Tierp

jämförpris 520 kr/kg pris 42 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Tierp

jämförpris 506 kr/kg pris 38 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Tierp

jämförpris 381 kr/kg pris 29 kr
Gambas al pil pil

Gambas al pil pil

Smålandskräftan · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 391 kr/kg pris 117 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Tierp

jämförpris 194 kr/kg pris 21 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Tierp

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 221 kr/kg pris 28 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Tierp

jämförpris 209 kr/kg pris 40 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 109 kr/kg pris 33 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar mildrökt Pacific

Kaviar mildrökt Pacific

Pacific brand · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 90 kr/kg pris 23 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Tierp

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Tierp

jämförpris 282 kr/kg pris 48 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Tierp

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Tierp

jämförpris 331 kr/kg pris 50 kr
Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Citron Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 432 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 432 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 432 kr/kg pris 54 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 432 kr/kg pris 54 kr
Lax gravad skivad Miljömärkt

Lax gravad skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Tierp

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Lax i bit Kallrökt Handförädlad ca

Lax i bit Kallrökt Handförädlad ca

Bergmans Fisk · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 378 kr/kg pris 113 kr
Lax kallrökt skivad Miljömärkt

Lax kallrökt skivad Miljömärkt

ICA · 100 g

ICA Tierp

jämförpris 473 kr/kg pris 47 kr
Lax Kallrökt Skivad Upptinad

Lax Kallrökt Skivad Upptinad

ICA Basic · 150 g

ICA Tierp

jämförpris 309 kr/kg pris 46 kr
Lax med dill Gravad Handförädlad ca

Lax med dill Gravad Handförädlad ca

Bergmans Fisk · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 378 kr/kg pris 113 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Tierp

jämförpris 194 kr/kg pris 21 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Tierp

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 178 kr/kg pris 44 kr
Matjesfiléer

Matjesfiléer

Klädesholmen · 2200 g

ICA Tierp

jämförpris 55 kr/kg pris 122 kr
Matjesillfilé 2,2kg

Matjesillfilé 2,2kg

Klädesholmen · 1000 g

ICA Tierp

jämförpris 140 kr/kg pris 140 kr
Matjessill hela filéer 215g

Matjessill hela filéer 215g

Abba · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 287 kr/kg pris 36 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 159 kr/kg pris 20 kr
Matjessill i bit 215g

Matjessill i bit 215g

ICA · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 181 kr/kg pris 23 kr
Pepparlax Varmrökt Handförädlad ca 400g

Pepparlax Varmrökt Handförädlad ca 400g

Bergmans Fisk · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 378 kr/kg pris 113 kr
Ramslök & Citronsill 220g

Ramslök & Citronsill 220g

Abba · 110 g

ICA Tierp

jämförpris 245 kr/kg pris 27 kr
Restaurangansjovisfilé 400g

Restaurangansjovisfilé 400g

Klädesholmen · 260 g

ICA Tierp

jämförpris 161 kr/kg pris 42 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Tierp

jämförpris 444 kr/kg pris 35 kr
Räkor Färska Rökta med aioli

Räkor Färska Rökta med aioli

ICA · 350 g

ICA Tierp

jämförpris 246 kr/kg pris 86 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Tierp

jämförpris 368 kr/kg pris 103 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 368 kr/kg pris 184 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Tierp

jämförpris 237 kr/kg pris 40 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Tierp

jämförpris 297 kr/kg pris 51 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Tierp

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Tierp

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Tierp

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Sillskivor tomat

Sillskivor tomat

Lucullus · 100 g

ICA Tierp

jämförpris 312 kr/kg pris 31 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Tierp

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Tierp

jämförpris 189 kr/kg pris 44 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Tierp

jämförpris 227 kr/kg pris 40 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Tierp

jämförpris 221 kr/kg pris 28 kr
Tomatssill Ullas Prisbelönad och Inlagda för hand 180ml

Tomatssill Ullas Prisbelönad och Inlagda för hand 180ml

Bergmans Fisk · 160 g

ICA Tierp

jämförpris 325 kr/kg pris 52 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Tierp

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Vinkokta Blåmusslor med grädde

Vinkokta Blåmusslor med grädde

ICA · 670 g

ICA Tierp

jämförpris 112 kr/kg pris 75 kr
Tyck till