Primat

Färdigmat på ICA Tierp

148 varor · sida 1 av 2 · Hela sortimentet · Butikssidan

Baguetteröra med Kyckling och Curry

Baguetteröra med Kyckling och Curry

ICA · 175 g

ICA Tierp

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguetteröra med Tonfisk

Baguetteröra med Tonfisk

ICA · 175 g

ICA Tierp

jämförpris 125 kr/kg pris 22 kr
Baguettesallad Kyckling och Curry

Baguettesallad Kyckling och Curry

Rydbergs · 175 g

ICA Tierp

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Baguettesallad Tonfisk

Baguettesallad Tonfisk

Rydbergs · 175 g

ICA Tierp

jämförpris 140 kr/kg pris 25 kr
Biff Thaigryta med Röd Curry

Biff Thaigryta med Röd Curry

Carolines kök · 2500 g

ICA Tierp

jämförpris 117 kr/kg pris 292 kr
Caesarsallad med Kyckling

Caesarsallad med Kyckling

ICA · 270 g

ICA Tierp

jämförpris 217 kr/kg pris 59 kr
Cheeseburgare 2-pack

Cheeseburgare 2-pack

Abbelen · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 140 kr/kg pris 35 kr
Coleslaw

Coleslaw

ICA · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 86 kr/kg pris 17 kr
Coleslaw

Coleslaw

Texas Longhorn · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Coleslaw

Coleslaw

Rydbergs · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 97 kr/kg pris 39 kr
Coleslaw Chili Pepper

Coleslaw Chili Pepper

Texas Longhorn · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 137 kr/kg pris 27 kr
Cornslaw Smokey

Cornslaw Smokey

Rydbergs · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 123 kr/kg pris 25 kr
Dallassallad

Dallassallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Fisksoppa Fransk

Fisksoppa Fransk

Felix · 470 g

ICA Tierp

jämförpris 99 kr/kg pris 46 kr
Frestelse Bas

Frestelse Bas

Peka · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Korvstroganoff med Ris

Färdigmat Korvstroganoff med Ris

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 112 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Färdigmat Kvargplättar Kakao och Hallon

Gooh · 380 g

ICA Tierp

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Färdigmat Kvargplättar Äpple och Kanel

Gooh · 380 g

ICA Tierp

jämförpris 99 kr/kg pris 38 kr
Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Färdigmat Kyckling Curry med Ris

Gooh · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling Röd curry

Färdigmat Kyckling Röd curry

Gooh · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Kyckling Teriyaki

Färdigmat Kyckling Teriyaki

Gooh · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

Färdigmat Köttbullar och Potatismos med Gräddsås

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Färdigmat Köttbullar Potatismos och Gräddsås

Gooh · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Färdigmat Lasagnette Bolognese med Mozzarella

Gooh · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 70 kr
Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

Färdigmat Pannkakor med Jordgubbssylt

ICA · 350 g

ICA Tierp

jämförpris 128 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Pasta Carbonara

Färdigmat Pasta Carbonara

ICA · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

Färdigmat Raggmunk med Fläsk XL

ICA · 420 g

ICA Tierp

jämförpris 159 kr/kg pris 67 kr
Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

Färdigmat Risotto Champinjon & Parmesan

ICA · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

Färdigmat Röd Curry med Kyckling & Ris

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 149 kr/kg pris 60 kr
Färdigmat Spaghetti Carbonara

Färdigmat Spaghetti Carbonara

ICA · 360 g

ICA Tierp

jämförpris 124 kr/kg pris 45 kr
Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

Färdigmat Tortellini Ost och Skinka

ICA · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 153 kr/kg pris 46 kr
Grillkyckling kall ca

Grillkyckling kall ca

ICA · 1040 g

ICA Tierp

jämförpris 66 kr/kg pris 69 kr
Grytdopp

Grytdopp

Lecora · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Grön Sparrissoppa

Grön Sparrissoppa

Kelda · 500 ml

ICA Tierp

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Grönsakssoppa 490g

Grönsakssoppa 490g

Findus · 750 ml

ICA Tierp

jämförpris 34 kr/l pris 26 kr
Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

Guacamole Färsk Krämig Avokadoröra

ICA · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 178 kr/kg pris 36 kr
Gulaschsoppa

Gulaschsoppa

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 67 kr/kg pris 33 kr
Gurksallad

Gurksallad

ICA · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Gyroskebab

Gyroskebab

Schysst käk · 275 g

ICA Tierp

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Hummus Karamelliserad Lök

Hummus Karamelliserad Lök

ZEINAS · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 143 kr/kg pris 29 kr
Ishavssallad

Ishavssallad

ICA Basic · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 69 kr/kg pris 28 kr
Klassisk Kebab Import

Klassisk Kebab Import

Schysst käk · 275 g

ICA Tierp

jämförpris 193 kr/kg pris 53 kr
Klassiskt Potatismos 12 port

Klassiskt Potatismos 12 port

Felix · 444 g

ICA Tierp

jämförpris 89 kr/kg pris 40 kr
Klassiskt Potatismos 33 port

Klassiskt Potatismos 33 port

Felix · 1243 g

ICA Tierp

jämförpris 64 kr/kg pris 79 kr
Klassiskt Potatismos 6 port

Klassiskt Potatismos 6 port

Felix · 220 g

ICA Tierp

jämförpris 120 kr/kg pris 26 kr
Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Kroppkakor Smålands 3-p Ölandskroppkakan

Ölandskrop · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 69 kr/kg pris 21 kr
Kryddig Potatis

Kryddig Potatis

Peka · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 57 kr/kg pris 28 kr
Kyckling Morotssoppa

Kyckling Morotssoppa

Felix · 475 g

ICA Tierp

jämförpris 98 kr/kg pris 46 kr
Kycklingkebab

Kycklingkebab

Schysst käk · 275 g

ICA Tierp

jämförpris 189 kr/kg pris 52 kr
Kycklingköttbullar Stekta Färska

Kycklingköttbullar Stekta Färska

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 85 kr/kg pris 43 kr Extrapris
Kycklingsallad med Pasta

Kycklingsallad med Pasta

ICA · 365 g

ICA Tierp

jämförpris 158 kr/kg pris 58 kr
Köttbullar

Köttbullar

Carolines kök · 2500 g

ICA Tierp

jämförpris 140 kr/kg pris 350 kr
Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Köttbullar Delikatess 75% Kötthalt

Scan · 450 g

ICA Tierp

jämförpris 151 kr/kg pris 68 kr
Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

Köttbullar Extra fina 85% Kötthalt

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 125 kr/kg pris 62 kr
Köttsoppa med grönsaker 340g

Köttsoppa med grönsaker 340g

Knorr · 600 ml

ICA Tierp

jämförpris 55 kr/l pris 33 kr
Köttsoppa med grönsaker 550g

Köttsoppa med grönsaker 550g

Knorr · 1000 ml

ICA Tierp

jämförpris 36 kr/l pris 36 kr
Legymsallad

Legymsallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Middagskit Italian lasagne

Middagskit Italian lasagne

Knorr · 262 g

ICA Tierp

jämförpris 130 kr/kg pris 34 kr
Middagskit Lasagnette

Middagskit Lasagnette

Knorr · 270 g

ICA Tierp

jämförpris 126 kr/kg pris 34 kr
Mild Tomatsoppa

Mild Tomatsoppa

Kelda · 500 ml

ICA Tierp

jämförpris 52 kr/l pris 26 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

Rydbergs · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Mimosasallad

Mimosasallad

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 73 kr/kg pris 29 kr
Morotsoppa Asiatisk

Morotsoppa Asiatisk

ICA · 390 g

ICA Tierp

jämförpris 48 kr/kg pris 19 kr
Norrlandspölsa

Norrlandspölsa

Scan · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 47 kr/kg pris 24 kr
Ost och Skinksallad

Ost och Skinksallad

ICA · 365 g

ICA Tierp

jämförpris 158 kr/kg pris 58 kr
Pannkakor 8st

Pannkakor 8st

ICA · 480 g

ICA Tierp

jämförpris 38 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pannkakor Amerikanska 6-p

Pannkakor Amerikanska 6-p

POP! Bakery · 240 g

ICA Tierp

jämförpris 126 kr/kg pris 30 kr
Pannkakor Mums

Pannkakor Mums

POP! Bakery · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 129 kr/kg pris 26 kr
Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

Pasta Girasole Tomat Mozzarella Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 44 kr
Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

Pasta Mezze Lune Karl-johansvamp Färsk

ICA Selection · 250 g

ICA Tierp

jämförpris 174 kr/kg pris 44 kr
Pasta Snack Pot Carbonara

Pasta Snack Pot Carbonara

Knorr · 63 g

ICA Tierp

jämförpris 278 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Pasta Snack Pot Mac & Cheese

Knorr · 62 g

ICA Tierp

jämförpris 282 kr/kg pris 18 kr Extrapris
Pasta Sweet Chili

Pasta Sweet Chili

ICA · 450 g

ICA Tierp

jämförpris 102 kr/kg pris 46 kr
Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

Pasta Tortellini Ost och Skinka Färsk

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

Pasta Tortellini Ricottaost och Spenat Färsk

ICA · 500 g

ICA Tierp

jämförpris 94 kr/kg pris 47 kr
Pastakopp Carbonara Glutenfri

Pastakopp Carbonara Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Tierp

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

Pastakopp Mac & Cheese Glutenfri

ICA · 70 g

ICA Tierp

jämförpris 264 kr/kg pris 18 kr
Pepparbiff Färsk

Pepparbiff Färsk

ICA · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 287 kr/kg pris 86 kr
Pinsa

Pinsa

ICA · 230 g

ICA Tierp

jämförpris 131 kr/kg pris 30 kr
Pitepalt

Pitepalt

Piteortens chark · 840 g

ICA Tierp

jämförpris 65 kr/kg pris 55 kr
Pizza Hawaii

Pizza Hawaii

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 111 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Pizza Kebab

Pizza Kebab

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 111 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Pizza Pesto Mozarella

Pizza Pesto Mozarella

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 111 kr/kg pris 45 kr Extrapris
Pizzasallad

Pizzasallad

ICA · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 87 kr/kg pris 17 kr
Plättar 20st

Plättar 20st

ICA · 300 g

ICA Tierp

jämförpris 82 kr/kg pris 25 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 2000 g

ICA Tierp

jämförpris 34 kr/kg pris 67 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

ICA · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 30 kr/kg pris 24 kr
Potatisgratäng

Potatisgratäng

Peka · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 34 kr/kg pris 27 kr
Potatisgratäng vegansk

Potatisgratäng vegansk

ICA · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 41 kr/kg pris 33 kr
Potatismos Vegansk 12 port

Potatismos Vegansk 12 port

ICA · 390 g

ICA Tierp

jämförpris 92 kr/kg pris 36 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 65 kr/kg pris 13 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 39 kr/kg pris 16 kr
Potatissallad

Potatissallad

ICA · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 39 kr/kg pris 31 kr
Potatissallad Crème Fraiche

Potatissallad Crème Fraiche

ICA · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 54 kr/kg pris 22 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Potatissallad Gårdsmärkt Klassisk

Rydbergs · 750 g

ICA Tierp

jämförpris 63 kr/kg pris 47 kr
Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Potatissallad Gårdsmärkt Purjolök

Rydbergs · 750 g

ICA Tierp

jämförpris 63 kr/kg pris 47 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 200 g

ICA Tierp

jämförpris 75 kr/kg pris 15 kr
Potatissallad Original

Potatissallad Original

Rydbergs · 400 g

ICA Tierp

jämförpris 47 kr/kg pris 19 kr
Potatissallad Originalet

Potatissallad Originalet

Rydbergs · 800 g

ICA Tierp

jämförpris 48 kr/kg pris 39 kr
Tyck till