Primat

Inlagd fisk på ICA Lindsdal

89 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

5-minuters sillfilé 430g

5-minuters sillfilé 430g

Abba · 210 g

ICA Lindsdal

jämförpris 225 kr/kg pris 47 kr
5-minuterssill i bit 410g

5-minuterssill i bit 410g

Klädesholmen · 210 g

ICA Lindsdal

jämförpris 187 kr/kg pris 39 kr
5-minuterssill i bitar 430g

5-minuterssill i bitar 430g

Abba · 215 g

ICA Lindsdal

jämförpris 220 kr/kg pris 47 kr
Ansjovis 55g

Ansjovis 55g

Grebbestad · 28 g

ICA Lindsdal

jämförpris 775 kr/kg pris 22 kr
Ansjoviskryddad Sill 245g

Ansjoviskryddad Sill 245g

Abba · 130 g

ICA Lindsdal

jämförpris 210 kr/kg pris 27 kr
Blåmusslor i lake Miljömärkt

Blåmusslor i lake Miljömärkt

ICA · 170 g

ICA Lindsdal

jämförpris 180 kr/kg pris 31 kr
Bohusmatjes 215g

Bohusmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Branteviksill 250g

Branteviksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Branteviksill 420g

Branteviksill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Lindsdal

jämförpris 261 kr/kg pris 27 kr
Brantevikssill 245g

Brantevikssill 245g

Abba · 105 g

ICA Lindsdal

jämförpris 260 kr/kg pris 27 kr
Brantevikssill 530g

Brantevikssill 530g

Abba · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 227 kr/kg pris 45 kr
Bryggsill

Bryggsill

DIPLOMATENS · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Brännvinssill 240g

Brännvinssill 240g

Abba · 115 g

ICA Lindsdal

jämförpris 238 kr/kg pris 27 kr
Caviar ishavsrom av lodda

Caviar ishavsrom av lodda

ICA · 75 g

ICA Lindsdal

jämförpris 450 kr/kg pris 34 kr
Caviar röd stenbitsrom

Caviar röd stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindsdal

jämförpris 519 kr/kg pris 39 kr
Caviar röd storkorning stenbitsrom

Caviar röd storkorning stenbitsrom

Abba · 80 g

ICA Lindsdal

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Caviar svart stenbitsrom

Caviar svart stenbitsrom

ICA · 75 g

ICA Lindsdal

jämförpris 519 kr/kg pris 39 kr
Caviarmix röd rom av sill och lodda

Caviarmix röd rom av sill och lodda

ICA · 75 g

ICA Lindsdal

jämförpris 386 kr/kg pris 29 kr
Dijonsenapssill 225 Gram

Dijonsenapssill 225 Gram

Abba · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Fransk Löksill 240g

Fransk Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindsdal

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Inlagd sill 220g

Inlagd sill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 197 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 220g

Inlagd Sill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 198 kr/kg pris 22 kr
Inlagd Sill 240g

Inlagd Sill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindsdal

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Inlagd Sill 250g

Inlagd Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Inlagd Sill 420g

Inlagd Sill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Inlagd sill 500g

Inlagd sill 500g

Abba · 250 g

ICA Lindsdal

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Inläggningssill 390g

Inläggningssill 390g

Klädesholmen · 210 g

ICA Lindsdal

jämförpris 190 kr/kg pris 40 kr
Inläggningssill 430g

Inläggningssill 430g

Abba · 190 g

ICA Lindsdal

jämförpris 214 kr/kg pris 41 kr
Kaviar

Kaviar

Klädesholmen · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 113 kr/kg pris 34 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

ICA · 250 g

ICA Lindsdal

jämförpris 108 kr/kg pris 27 kr
Kaviar dill

Kaviar dill

Svennes · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Kaviar guld

Kaviar guld

Kalles · 250 g

ICA Lindsdal

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar lätt

Kaviar lätt

Kalles · 190 g

ICA Lindsdal

jämförpris 159 kr/kg pris 30 kr
Kaviar mild

Kaviar mild

Svennes · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 117 kr/kg pris 35 kr
Kaviar orginal KRAV

Kaviar orginal KRAV

Kalles · 250 g

ICA Lindsdal

jämförpris 144 kr/kg pris 36 kr
Kaviar vegansk

Kaviar vegansk

Kalles · 150 g

ICA Lindsdal

jämförpris 170 kr/kg pris 26 kr
Kräftmarinerad Sill 250g

Kräftmarinerad Sill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Kräftor Färska Turkiska Kokta med öl

Kräftor Färska Turkiska Kokta med öl

Ullmo · 700 g

ICA Lindsdal

jämförpris 358 kr/kg pris 250 kr
Kräftsill 420g

Kräftsill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Kräftstjärtar med dillsmak i lake

Kräftstjärtar med dillsmak i lake

ICA · 170 g

ICA Lindsdal

jämförpris 276 kr/kg pris 47 kr
Lax Färsk Gravad Miljömärkt

Lax Färsk Gravad Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindsdal

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

Lax Färsk Kallrökt Miljömärkt

ICA · 150 g

ICA Lindsdal

jämförpris 327 kr/kg pris 49 kr
Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Paprika & Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Peppar Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

Lax Färsk Varmrökt Toscana Miljömärkt

ICA · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 417 kr/kg pris 52 kr
Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Lax Gravad Skivad Vägga Rökeri

Vägga Rökeri AB · 150 g

ICA Lindsdal

jämförpris 466 kr/kg pris 70 kr
Lax Kallrökt Skivad Rökeri

Lax Kallrökt Skivad Rökeri

Blomlöfs · 150 g

ICA Lindsdal

jämförpris 504 kr/kg pris 76 kr
Löksill 220g

Löksill 220g

ICA · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 198 kr/kg pris 22 kr
Löksill 240g

Löksill 240g

Abba · 120 g

ICA Lindsdal

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Löksill 250g

Löksill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Löksill

Löksill

DIPLOMATENS · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 189 kr/kg pris 57 kr
Löksill 500g

Löksill 500g

Abba · 250 g

ICA Lindsdal

jämförpris 181 kr/kg pris 45 kr
Löksill O.P. Anderson 250g

Löksill O.P. Anderson 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 218 kr/kg pris 27 kr
Matjesfilé gammeldags 220g

Matjesfilé gammeldags 220g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 204 kr/kg pris 26 kr
Matjessill hel 570g

Matjessill hel 570g

ICA · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 116 kr/kg pris 35 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

ICA · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 166 kr/kg pris 21 kr
Matjessill i bit 200g

Matjessill i bit 200g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 162 kr/kg pris 20 kr
Matjessill Klassisk 215g

Matjessill Klassisk 215g

Abba · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Mästarmatjes 215g

Mästarmatjes 215g

Abba · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 189 kr/kg pris 24 kr
Rom röd finkornig

Rom röd finkornig

Abba · 80 g

ICA Lindsdal

jämförpris 449 kr/kg pris 36 kr
Rom svart finkornig

Rom svart finkornig

Abba · 78 g

ICA Lindsdal

jämförpris 460 kr/kg pris 36 kr
Räkor Handskalade 500g

Räkor Handskalade 500g

Kosterfiskarn · 240 g

ICA Lindsdal

jämförpris 454 kr/kg pris 109 kr
Räkor handskalade i lake

Räkor handskalade i lake

ICA · 280 g

ICA Lindsdal

jämförpris 364 kr/kg pris 102 kr
Räkor handskalade stora i lake

Räkor handskalade stora i lake

ICA · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 478 kr/kg pris 96 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA · 170 g

ICA Lindsdal

jämförpris 234 kr/kg pris 40 kr
Räkor i Lake

Räkor i Lake

ICA Basic · 170 g

ICA Lindsdal

jämförpris 217 kr/kg pris 37 kr
Räkor Stora i Lake

Räkor Stora i Lake

ICA · 170 g

ICA Lindsdal

jämförpris 292 kr/kg pris 50 kr
Röd Rom Finkorning

Röd Rom Finkorning

ICA · 70 g

ICA Lindsdal

jämförpris 406 kr/kg pris 28 kr
Saltsillfiléer 900g

Saltsillfiléer 900g

Fiskexporten · 400 g

ICA Lindsdal

jämförpris 170 kr/kg pris 68 kr
Senapssill 230g

Senapssill 230g

Abba · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Senapssill 250g

Senapssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Senapssill 420g

Senapssill 420g

Klädesholmen · 200 g

ICA Lindsdal

jämförpris 169 kr/kg pris 34 kr
Senapssill 475g

Senapssill 475g

Abba · 235 g

ICA Lindsdal

jämförpris 193 kr/kg pris 45 kr
Senapssill mild 550g

Senapssill mild 550g

Klädesholmen · 275 g

ICA Lindsdal

jämförpris 134 kr/kg pris 37 kr
Sill ansjoviskryddad 245g

Sill ansjoviskryddad 245g

Abba · 130 g

ICA Lindsdal

jämförpris 211 kr/kg pris 27 kr
Sill ingefära & lime 240g

Sill ingefära & lime 240g

Abba · 120 g

ICA Lindsdal

jämförpris 228 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill 215g

Skärgårdssill 215g

ICA · 105 g

ICA Lindsdal

jämförpris 207 kr/kg pris 22 kr
Skärgårdssill 220g

Skärgårdssill 220g

Abba · 110 g

ICA Lindsdal

jämförpris 249 kr/kg pris 27 kr
Skärgårdssill 250g

Skärgårdssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Skärgårdssill 300g

Skärgårdssill 300g

DIPLOMATENS · 1000 g

ICA Lindsdal

jämförpris 57 kr/kg pris 57 kr
Skärgårdssill 460g

Skärgårdssill 460g

Abba · 235 g

ICA Lindsdal

jämförpris 193 kr/kg pris 45 kr
Steksill 395g

Steksill 395g

Abba · 175 g

ICA Lindsdal

jämförpris 232 kr/kg pris 41 kr
Stenbitsrom svart storkorning

Stenbitsrom svart storkorning

Abba · 80 g

ICA Lindsdal

jämförpris 532 kr/kg pris 43 kr
Surströmmingsfiléer

Surströmmingsfiléer

Röda Ulven · 300 g

ICA Lindsdal

jämförpris 356 kr/kg pris 107 kr
Svartvinbärssill 250g

Svartvinbärssill 250g

Klädesholmen · 125 g

ICA Lindsdal

jämförpris 224 kr/kg pris 28 kr
Tångcaviar

Tångcaviar

ICA · 70 g

ICA Lindsdal

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Tångcaviar svart

Tångcaviar svart

ICA · 70 g

ICA Lindsdal

jämförpris 297 kr/kg pris 21 kr
Tyck till