Primat

Frysta bär på ICA Bjästa

21 varor · Hela sortimentet · Butikssidan

Björnbär Fryst

Björnbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 92 kr/kg pris 23 kr
Blåbär Chokladdoppade Frysta

Blåbär Chokladdoppade Frysta

Boujee · 140 g

ICA Bjästa

jämförpris 395 kr/kg pris 55 kr
Blåbär Fryst KRAV

Blåbär Fryst KRAV

ICA I love eco · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 151 kr/kg pris 38 kr
Blåbär Frysta

Blåbär Frysta

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 131 kr/kg pris 33 kr
Blåbär odlade

Blåbär odlade

ICA Basic · 500 g

ICA Bjästa

jämförpris 68 kr/kg pris 34 kr
Hallon & blåbär Fryst

Hallon & blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 170 kr/kg pris 42 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 129 kr/kg pris 32 kr
Hallon Fryst

Hallon Fryst

ICA Basic · 500 g

ICA Bjästa

jämförpris 101 kr/kg pris 50 kr
Hallon Fryst Eko I love eco

Hallon Fryst Eko I love eco

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 169 kr/kg pris 42 kr
Hjortron

Hjortron

ICA · 225 g

ICA Bjästa

jämförpris 336 kr/kg pris 76 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA Basic · 1000 g

ICA Bjästa

jämförpris 30 kr/kg pris 30 kr
Jordgubbar Fryst

Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Jordgubbar Fryst Eko

Jordgubbar Fryst Eko

ICA I love eco · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 132 kr/kg pris 33 kr
Jordgubbstärningar

Jordgubbstärningar

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Körsbär Fryst

Körsbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 116 kr/kg pris 29 kr
Lingon

Lingon

ICA · 500 g

ICA Bjästa

jämförpris 123 kr/kg pris 61 kr
Mango & hallon Fryst

Mango & hallon Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 117 kr/kg pris 29 kr
Nordiska blåbär

Nordiska blåbär

Polarica · 500 g

ICA Bjästa

jämförpris 147 kr/kg pris 74 kr
Skivade jordgubbar

Skivade jordgubbar

ICA Basic · 500 g

ICA Bjästa

jämförpris 51 kr/kg pris 25 kr
Stora blåbär Fryst

Stora blåbär Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 95 kr/kg pris 24 kr
Svenska Jordgubbar Fryst

Svenska Jordgubbar Fryst

ICA · 250 g

ICA Bjästa

jämförpris 112 kr/kg pris 28 kr
Tyck till